Specjalista do spraw modów TES III

Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

Specjalista do spraw modów TES III

Postautor: Snusmumriken » pt cze 13, 2008 5:36 pm

Wymagania:
- język polski
- CS TES III
- język angielski

Zadania:
- uzupełnianie informacji o plikach: opis, screen, wymagania
- wyszukiwanie ciekawych modów do TES III (polskich lub angielskich)
- tłumaczenie wersji angielskich na polskie
- uzyskanie zgody na publikację lub przesłanie do mnie adresu e-mail autora
- wrzucenie pliku na serwer na serwer

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Re: Specjalista do spraw modów TES III

Postautor: Mixer » sob cze 14, 2008 8:50 pm

warto by przypomniec ze dla osob tlumaczacych mody jak i redaktorow bedzie specjalna ranga na forum.
Obrazek

Diegomota
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Diegomota » sob lis 01, 2008 3:41 pm

ja chce bo sie na tym znam bo gram w morrowinda odkad wyszedl...mysle ze bede jednym z najlepszych kandydatow...;]

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » sob lis 01, 2008 5:03 pm

Mixer & Snusmumriken-> Ja często (właściwie to codziennie :mrgreen: ) odwiedzam TESNexus i Planet Elder Scrolls, i jeszcze ElricM.com, poza tym B. Dobrze znam Angielski.
Ponadto mam Całkiem niezłą znajomość CSa, Myślę że niezły ze mnie byłby tłumacz, przekonajcie się zresztą sami i ściągnijcie Vader Mod v. 1.1.
Sam przetłumaczyłem na Polski, i do tego z Niemieckiego, czyli języka którego znajomość mam zerową. :P
Aha jakby brakowało w jakiejś modowej zbroi mesha rękawic w pierwszej osobie, to umiem takie coś naprawić. E-maile autorów? Mówicie, Macie. 8-)
Niestety nie znam się na Skryptach, ani na tworzeniu Modeli, ale do tego drugiego mogę zarekomendować kolegę Bahamuta.

Takie są moje Referencje, reszta należy do was.

Diegomota pisze:ja chce bo sie na tym znam bo gram w morrowinda odkad wyszedl...mysle ze bede jednym z najlepszych kandydatow...;]

Diegomota-> Sorry Ziom, ale to o niczym nie świadczy, oni szukają Eksperta od CSa, nie od samej gry. Chyba że na robieniu modów znasz się równie dobrze jak na samym Morku.
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » sob lis 01, 2008 5:28 pm

jesli spelniacie puknty w 1 poscie to mozecie kandydowac jednak z gory mowie iz nie wiadomo kiedy bedzie rekrutacja.
Obrazek

Diegomota
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Diegomota » sob lis 01, 2008 6:27 pm

Eggy pisze:Mixer & Snusmumriken-> Ja często (właściwie to codziennie :mrgreen: ) odwiedzam TESNexus i Planet Elder Scrolls, i jeszcze ElricM.com, poza tym B. Dobrze znam Angielski.
Ponadto mam Całkiem niezłą znajomość CSa, Myślę że niezły ze mnie byłby tłumacz, przekonajcie się zresztą sami i ściągnijcie Vader Mod v. 1.1.
Sam przetłumaczyłem na Polski, i do tego z Niemieckiego, czyli języka którego znajomość mam zerową. :P
Aha jakby brakowało w jakiejś modowej zbroi mesha rękawic w pierwszej osobie, to umiem takie coś naprawić. E-maile autorów? Mówicie, Macie. 8-)
Niestety nie znam się na Skryptach, ani na tworzeniu Modeli, ale do tego drugiego mogę zarekomendować kolegę Bahamuta.

Takie są moje Referencje, reszta należy do was.

Diegomota pisze:ja chce bo sie na tym znam bo gram w morrowinda odkad wyszedl...mysle ze bede jednym z najlepszych kandydatow...;]

Diegomota-> Sorry Ziom, ale to o niczym nie świadczy, oni szukają Eksperta od CSa, nie od samej gry. Chyba że na robieniu modów znasz się równie dobrze jak na samym Morku.

jesli chodzi ci o cs-a to znam sie na nim rownie dobrze jak na morku bo mam go od samego poczatku jak wyszedl...jak nie wierzysz to daj mi to jakos udowodnic! ;]

Wróć do „Ogłoszenia”