Mój (nie pierwszy) duży projekt

Awatar użytkownika
PPP55
Nowicjusz
Nowicjusz

Mój (nie pierwszy) duży projekt

Postautor: PPP55 » ndz maja 29, 2011 6:28 pm

Zainspirowany modem Nehrim do Obliviona i Gothic Mod do Morrowinda postanowiłem stworzyć total conversion mod o tematyce Postapo. Jak oceniacie mój pomysł ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bohdan
Sługus
Sługus

Re: Mój (nie pierwszy) duży projekt

Postautor: Bohdan » ndz maja 29, 2011 6:57 pm

zły. postapo i morek nie pasują do siebie
Tak mówią norskie legendy

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » ndz maja 29, 2011 9:38 pm

PPP55 pisze:Jak oceniacie mój pomysł ?

Coś pomiędzy samobójstwem a szaleństwem, tych modów nie tworzyły jednostki a ich produkcja trwała całe lata (i to gothic mod jest nieskończony),

Lepiej zrób to co wielu modderów pracujących solo robi, zrób jakąś wysepkę i ją powoli rozwijaj dodając z czasem coraz to ambitniejsze elementy
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

JanEP09

Postautor: JanEP09 » pn maja 30, 2011 4:43 pm

O, na przykład windę :)

Tak, wróciłem!

Awatar użytkownika
PPP55
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PPP55 » pn maja 30, 2011 6:23 pm

Przepraszam za OffTopic.

A co do tej windy to jako dwustronny teleport czy to był żart ?

Ps: Moda tworzę po kawałku od paru miesięcy. Na razie jest parę lokacji, zmienione potworki, 6 karabinów i skórzana kurtka ala Mad Max.
Obrazek

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » wt maja 31, 2011 2:52 pm

Winda typu tej z Pegas Horse Ranch, czyli normalna... winda. Bez żadnych teleportów tylko się unosi.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Awatar użytkownika
PPP55
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PPP55 » wt maja 31, 2011 3:03 pm

Aha, ale nie chce robić niczego co już było. Miałem kiedyś moda, skończonego (mod zawierał miasto białych elfów pod ziemią, w dużej jaskini). A tu zonk. Ktoś robił to samo (miasto bez elfów). I co ? Publikować i narazić się na niewiadomoco ? Cóż, modzik do kosza, screeny tylko zostały.
Zdecydowałem się na postapokalipsę, bo nikt tego nie robi. Słyszałem o Fallout Mod, ale to by był offtopic.
Obrazek

Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

Postautor: Snusmumriken » wt maja 31, 2011 9:17 pm

PPP55 pisze:Zdecydowałem się na postapokalipsę, bo nikt tego nie robi. Słyszałem o Fallout Mod, ale to by był offtopic.

Gdybyś potrzebował jakiś inspiracji, to tutaj jest link:
Ashes of Apocalypse

Awatar użytkownika
PPP55
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PPP55 » śr cze 01, 2011 3:38 pm

No, a już myślałem, że wszyscy krytykują. Dzięki za stronkę, będę wiedział żeby pozmieniać pomysły. Nie chcę powtórki z tamtego moda.
Mój mod nie będzie taki duży, w końcu mam tylko 2 kolegów do pomocy a nie ekipę.
Co do Bahamuta : Ha, jednak nie jestem jednostką. Czy szanse wzrosły ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » śr cze 01, 2011 6:22 pm

PPP55 pisze:Co do Bahamuta : Ha, jednak nie jestem jednostką. Czy szanse wzrosły ?

W skali światowej do Morrowinda powstały tylko dwa prawdziwe TC od niemców, więc nawet imo zebranego zespołu istnieje duże prawdopodobieństwo faila
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Wróć do „Morrowind - Construction Set”