Mój (nie pierwszy) duży projekt

Awatar użytkownika
PPP55
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Mój (nie pierwszy) duży projekt

Postautor: PPP55 » wt cze 21, 2011 6:25 pm

A screeny ? Jakiś komentarz do grafiki, oświetlenia itp. ? Npc będą za tydzień.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » śr cze 22, 2011 11:50 am

PPP55 pisze:A screeny ? Jakiś komentarz do grafiki, oświetlenia itp. ? Npc będą za tydzień.

Postapokalipsa? Nie lepiej już zrobić to w oparciu o New Vegas?
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
PPP55
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PPP55 » śr cze 22, 2011 12:27 pm

Może i tak, ale dla mnie liczy się droga, a nie cel. Byłoby za łatwo (a zresztą postapo mod do postapo gry ? WTF)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » śr cze 22, 2011 1:48 pm

PPP55 pisze:Może i tak, ale dla mnie liczy się droga, a nie cel. Byłoby za łatwo (a zresztą postapo mod do postapo gry ? WTF)

Jeszcze większym WTF jest robienie spluw do gry która ni jak z nimi sobie radzi
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
PPP55
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PPP55 » śr cze 22, 2011 5:26 pm

No nie wiem. Pistolety i strzelby na zasadzie kusz z innymi animacjami działają dość dobrze. Nad karabinami myślę, i mam już kilka pomysłów. O poza tym, oprócz CS do Morka i Obliviona radzę sobie tylko z Unity3D, więc wielkich umiejętności nie mam :cry:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » śr cze 22, 2011 6:23 pm

PPP55 pisze:No nie wiem. Pistolety i strzelby na zasadzie kusz z innymi animacjami działają dość dobrze. Nad karabinami myślę, i mam już kilka pomysłów. O poza tym, oprócz CS do Morka i Obliviona radzę sobie tylko z Unity3D, więc wielkich umiejętności nie mam :cry:

Z tym że CS Fallouta jest bliźniaczo podobny do Falloutowego GECK'a nie rozumiem poco leźć pod górkę kiedy do dyspozycji jest już dobra baza pod takie mody,

Awatar użytkownika
PPP55
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PPP55 » czw cze 23, 2011 11:56 am

Bo pod górkę daje więcej satysfakcji :D Ja nie robię pod publikę,tylko dla własnej satysfakcji, a osoby z tego forum zawsze mogę podsunąć ciekawy pomysł czy zachęcić do pracy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » czw cze 23, 2011 12:35 pm

PPP55 pisze:Bo pod górkę daje więcej satysfakcji :D

Nie w tym wypadku, bo jesteś skazany na gameplay który nie był robiony pod broń palną, i do tego nic z tym zrobić niemożesz

PPP55 pisze:Ja nie robię pod publikę,tylko dla własnej satysfakcji

Więc po groma ten temat i prośba o rady pod którego TES'a robić?

PPP55 pisze: a osoby z tego forum zawsze mogę podsunąć ciekawy pomysł czy zachęcić do pracy.

Jednak na pomysł "lepszego" startu jakoś nie reagujesz, przy falloucie maż już sporo gotowych materiałów pod PA, system walki pod spluwy ze skillami do niego, bardziej,

Twój pomysł brzmi tak jakby niemcy chcieli robić TC nehrima pod fallouta

Awatar użytkownika
PPP55
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PPP55 » czw cze 23, 2011 2:55 pm

Dobrze, tak się tylko droczę :lol: Przekonałeś mnie.Zaraz instalnę fallouta. Tylko New Vegas czy 3 ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » czw cze 23, 2011 5:34 pm

PPP55 pisze:Dobrze, tak się tylko droczę :lol: Przekonałeś mnie.Zaraz instalnę fallouta. Tylko New Vegas czy 3 ?

Ofc New Vegas, bo jest bardziej rozwinięty wglądem FO3 mamy np ironsights (no takie celowanie fizycznym celownikiem broni), broń posiada więcej statystyk tzn oprócz ogólnej skuteczności mamy też współczynnik przebijania pancerza, mamy też tworzenie amunicji, modyfikacje broni, przeróżne typy amunicji, no i gra maksymalnie spatchowana chodzi lepiej niż FO3

Wróć do „Morrowind - Construction Set”