Ghasta

Awatar użytkownika
Faelian
Nowicjusz
Nowicjusz

Ghasta

Postautor: Faelian » pn lut 20, 2012 5:45 pm

Pracuję nad modem dodającym bardzo duże, Telvańskie miasto do gry na wybrzeżu pomiędzy twierdzami Indoranyon i Falensarano. Będzie ono zawierało dość długi MQ oraz szereg wątków pobocznych. Na chwilę obecną mam gotowy exterior i dużą część interioru nie licząc wieży. Za około tydzień wydam pierwszą wersję ze wszystkimi interiorami poza wieżą i (o ile termin na to pozwoli) niektórymi zadaniami pobocznymi.
A tutaj garść fotek z miasta ;)

Spoiler:

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Re: Ghasta

Postautor: Eggy » pn lut 20, 2012 10:26 pm

Skąd nazwa Ghasta? Rozumiem że to na cześć pewnego Sloadzkiego Nekromanty? Skoro tak, to jego imię brzmiało N'Ghasta, nie Ghasta.... Poza tym, większość Telvańskich miast budowanych wokół wież Członków Rady ma przedrostek Tel: Tel Mora, Tel Branora, Tel Aruhn, etc. Chyba że rzeczony przedrostek odnosi się do samej wieży: Tel Vos, Tel Fyr, Tel Uvirith, czy Tel Naga w Sadrith Morze...... Ale ogółem mod zapowiada się nieźle, te animacje postaci wyglądają super.... Czy będą tam jakieś nowe modele?
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Faelian
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Ghasta

Postautor: Faelian » wt lut 21, 2012 4:00 pm

Tak, jest trochę nowych modeli, ale większość nowości to animacje. W finalnej wersji większość postaci będzie miała własny plan dnia symulując AI znane z Obliviona. Nazwa nie ma nic wspólnego z wspomnianym nekromantą. Sam je wymyśliłem w moim opowiadaniu dostępnym w fanarcie na CC. I owszem, Tel Ghasta to nazwa wieży. Z tego co można zobaczyć w grze, słowo Tel to według moich obserwaci w mowie dunmerów wieża. Widzimy to na przykładzie Vos i Sadrith Mory, gdzie wieża inaczej się nazywa niż miasto. Reszta to w zasadzie wieża i kilka budynków do niej przyległych, więc sama wieża traktowana jest już jako miasto.

Wróć do „Morrowind - Construction Set”