Gry na których się zawiedliście

Awatar użytkownika
konjad
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Gry na których się zawiedliście

Postautor: konjad » sob kwie 02, 2011 9:08 pm

Warnor pisze:
Gothic 2
Neverwinter Nights
Neverwinter Nights 2
Divine Divinity
TES: Arena
Two Worlds

Nie gadaj :| . Te gry akurat wyszły dobrze biorąc pod uwagę że Two Worlds jest polskiej produkcji. TES: Arena jest jedną z starszych gier RPG więc na co liczyłeś(chyba nie na grafikę).

Gothic 2 byl dobry, ale fabula w cholere rozczarowala bedac kalka [random_shitty_fantasy] po dosc dobrej w pierwszym gothic.

W NWN OC bylo dosc... rozczarowywujace i to bardzo delikatnie mowiac. Jedyne co sprawilo, ze jest to dobra gra to mody i troche multiplayer.

NWN2 moze faktycznie nie rozczarowywalo, po OC w NWN niemozliwym bylo zrobienie czegos gorszego. Chociaz spodziewalem sie jednak czegos w miare fajnego, a nie tylko sredniego.

Divine Divinity bylo strasznie amantytowe wiezowe, a Arena mnie rozczarowala po Daggerfallu i Morku (gdybym zagral po Oblivionie to moze byloby inaczej).

Two Worlds to AW, malo mnie obchodzi, czy polskie, czy zagraniczne, wyglada jak AW i pachnie jak AW, wiec tak, czy inaczej nie bede sie zmuszal do jedzenia watpliwego dania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » ndz kwie 03, 2011 8:38 am

Two Worlds to AW, malo mnie obchodzi, czy polskie, czy zagraniczne, wyglada jak AW i pachnie jak AW, wiec tak, czy inaczej nie bede sie zmuszal do jedzenia watpliwego dania.

Tylko zdaje się że miało lepszą grafikę od Obliviona a Fabuła była dosyć ciekawa. Nie moja wina że odinstalowałeś po pierwszym Queście.

Gothic 2 byl dobry, ale fabula w cholere rozczarowala

No tutaj się trochę zgodzę biorąc pod uwagę że zrobili z bezia niezwyciężonego Herosa.

Arena mnie rozczarowala po Daggerfallu i Morku

Przecież ci mówiłem: poczytaj sobie z którego roku pochodzi ta gra!
NWN2 moze faktycznie nie rozczarowywalo Chociaz spodziewalem sie jednak czegos w miare fajnego, a nie tylko sredniego

Fabuła w NWN 2 była lepsza od Gothicowych. Chociaż też trochę mnie denerwowało to ciągłe "Idź naprzód". No ale czego się spodziewać po tego typu grach.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Re:

Postautor: Bahamut » ndz kwie 03, 2011 10:54 am

Warnor pisze:

Nie chodzi o rok a o raczej o to czym z założenia miała być Arena, czyli prostym dungeon crawlerem w typowo średniowiecznym fantasy który za bardzo niczym specjalnym się nie wyróżniał, dopiero przy Morrowindzie światowi TES nadano znany nam obecnie kształt uniwersum
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
konjad
Nowicjusz
Nowicjusz

Re:

Postautor: konjad » ndz kwie 03, 2011 1:51 pm

Warnor pisze:

Tylko zdaje się że miało lepszą grafikę od Obliviona a Fabuła była dosyć ciekawa. Nie moja wina że odinstalowałeś po pierwszym Queście.

Spodziewalem sie, ze bedzie to cRPG, a bylo sieczka. A grafika lepsza od Obliviona to ma byc wyczyn? Bo prawie kazda gra ma lepsza.

Co mnie obchodzi, kiedy ja wydano. Zreszta sa o wiele lepsze i starsze gry. Po Arenie spodziewalem sie prostszego i mniejszego daggerfalla, a otrzymalem... jeszcze prostszego i jeszcze mniejszego ;]

NWN2 moze faktycznie nie rozczarowywalo Chociaz spodziewalem sie jednak czegos w miare fajnego, a nie tylko sredniego

Fabuła w NWN 2 była lepsza od Gothicowych. Chociaż też trochę mnie denerwowało to ciągłe "Idź naprzód". No ale czego się spodziewać po tego typu grach.

Kolonia karna z nekromanta, fanatykami religijnymi i dwoma konkurujacymi ze soba obozami z dosc skomplikowana - jak na tak maly obszar gry - polityka jest gorsze od... KALACHCHA TRzA ZDOBYC OJEJ TO POTEZNY DURRTEFAKT HURR
Obrazek

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » ndz kwie 03, 2011 4:18 pm

Spodziewalem sie, ze bedzie to cRPG, a bylo sieczka. A grafika lepsza od Obliviona to ma byc wyczyn? Bo prawie kazda gra ma lepsza.

Powiedz: Zrobisz w 2.5 roku grę która będzie biła światowe rekordy Guinessa? I tak jak na początkujących wyszło im nieźle. Jedyne co mnie tam denerwowało to Nieśmiertelność niektórych wrogów ale i tak to wyszło lepiej niż miało wyjść.
Co mnie obchodzi, kiedy ja wydano. Zreszta sa o wiele lepsze i starsze gry. Po Arenie spodziewalem sie prostszego i mniejszego daggerfalla, a otrzymalem... jeszcze prostszego i jeszcze mniejszego ;]

Skoro miałeś co chciałeś to poco jeszcze narzekasz? Gra nie była taka prosta biorąc również pod uwagę że była wydana na systemy Dos'owe.
KALACHCHA TRzA ZDOBYC OJEJ TO POTEZNY DURRTEFAKT HURR

A co wolałeś "Nakarm mojego Pokemona po cię zabijemy"?. A spróbuj samemu wymyśleć inny język ale tak żeby był zrozumiały.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Awatar użytkownika
Tolek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Tolek » czw maja 05, 2011 12:24 pm

1. Oblivion
2. Oblivion
3. Oblivion
4. Oblivion
5. Oblivion
6. Oblivion
7. Oblivion
...
124. Metal Gear Solid 2 (Kim jest ten pedał i gdzie jest Snake?! A poza tym to jak najbardziej epicka gra)
125. Heroes of Might & Magic 4 - mogło być dobrze, ale była niedopracowana, pełna błędów i w ogóle przekombinowana. III'ka 4 evah.
126. C&C Red Alert 3 - no niestety, odinstalowałem po przejściu kampanii, nie miała uroku poprzedniczek
127. Empire Total War - bleh. Może z Shogunem wreszcie im wyszło, jak wszystko pozaliczam to kupuję.
128. PES 2008-2011 - bleh, bleh. 2010 był znośny ale w porównaniu z obecną FIFĄ - kpina.
"Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!"

Awatar użytkownika
Outlawer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Outlawer » czw maja 12, 2011 12:30 pm

Ja osobiście zawiodłem się na Gothic'u 3, ta fabuła jakoś mnie nie przekonywała.
Każdy jest panem swego losu, lecz nie każdy o tym wie.

Awatar użytkownika
HakuoH
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: HakuoH » sob wrz 03, 2011 3:24 pm

Ja się zawiodłem na Settlers VI - Narodziny Imperium, niby fajna gra, ale w każdej nowej mapie trzeba ciągle ten sam schemat budować, bo się reszty budynków nie odblokuje... :? lepiej, gdyby było tak jak w Settlersach V, gdzie mogłeś sobie budować jaki chciałeś budynek, a potem za sprawą poznanych technologii, je ulepszać.
Oblivion'a to już nie będę wymieniał, bo jakieś 3/4 osób zrobiło to przede mną :D

norbertwalec
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: norbertwalec » pn sie 03, 2015 2:58 pm

Top 5 gier na których najbardziej się zawiodłem

5. Diablo 3 (w dnu premiery kupione a grać mogłem dopiero po tygodniu bo serwery muliły)
4. Heroes 4 (heroes 4 i wszystkie w górę)
3. Dragon Age 2
2. Starcraft2
1. Gothic Arcania

Astmatyczny97
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Astmatyczny97 » pn paź 02, 2017 6:19 am

Zdecydowanie nowa seria NFSów - stare gry z tej serii miało swojego ducha a tutaj totalnie zero...

Wróć do „Inne Gry”