Grand Theft Auto

Awatar użytkownika
Outlawer
Nowicjusz
Nowicjusz

Grand Theft Auto

Postautor: Outlawer » ndz maja 15, 2011 8:24 pm

Co sadzicie o GTA?
Bo ja uwazam , ze to fajna gra i mozna sie pobawic chwile itp.
Każdy jest panem swego losu, lecz nie każdy o tym wie.

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Re: Grand Theft Auto

Postautor: Bahamut » pn maja 16, 2011 8:27 am

Outlawer pisze:Co sadzicie o GTA?
Bo ja uwazam , ze to fajna gra i mozna sie pobawic chwile itp.

-GTA I i II, fajnie się grało (stare czasy)
-GTA III taki wejście w nowy typ rozgrywki jaki mamy do dziś, nadal mamy bohatera niemego jak pień,
jako że najpierw grałem w VC to III średnio mi się podoba
-GTA VC imo najlepsza część z serii fajny klimat i bohaterowie, Verceti rlz
-GTA SA było ogromne, było co zwiedzać, wszystkiego po prostu było dużo lecz w pewnym momencie gra stawała się męcząca
-GTA IV meh taki nextgenbullcrap, od strony technicznej pewnie gra bije swoje poprzedniczki (minus kwestia skopanego portu na PC ;p) ale fabularnie za dużo moralizowali, patrz Nico wszystkich morduje tłucze z zimną krwią a jak przyjdzie kropnąć jakiegoś gościa to nie wie co począć i ma rozterki, GTA IV dla serii był bardziej tym czym było GTAIII, takim podniesieniem serii na nowy poziom (bo widzieliśmy że i VC i SA było robione na tym samym silniku i zachowywało się podobnie)
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Outlawer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Outlawer » pn maja 16, 2011 1:05 pm

No, VC chyba bylo najlepsze choc mala ta mapa byla, ale SA to juz za duzy byl to sie nudzil.
Jak by ktos gral na Mulitplayer Vice City to pisac PW ! :>
Każdy jest panem swego losu, lecz nie każdy o tym wie.

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » pn maja 16, 2011 3:34 pm

Osobiście grałem tylko w SA i VC ale SA mi się bardziej podobało. Świat był dużo większy, fajniej się grało ale w pewnym momencie znudziło mi się i po prostu odinstalowałem.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » czw maja 19, 2011 3:18 pm

Ja tam jeśli chodzi o GTA, to jak dotąd nie grałem jeszcze w GTA4.

Jednakowoż Uwielbiam całą serię, najciekawsza chyba była dwójka, ze względu na niektóre gangi (np. Ruska Mafia robiąca Hot-Dogi z ludzkiego mięsa, Albo Loonies, fajne mają radio...), W GTA 3 grałem dawno, i słabo ją pamiętam, ale za to Vice City..... miało bardzo fajny klimacik (Prawie jak w Policjantach z Miami), a pan Tommy Vercetti miał niektóre fajne teksty.... GTA San Andreas to tak jakby GTA VC, tylko większe i z nowymi opcjami, i CJ w sumie też jest spoko.....

ogólnie w serii lubię to że jest pełna akcji (Te strzelaniny, te pościgi), a z drugiej stony bardzo humorystyczna (kogo w dwójce nie rozśmieszało naciskanie klaksonu będąc na piechotę?), Swoboda poruszania się prawie wszędzie i brak konieczności robienia zadań głównych, zwłaszcza w San Andreas, które jest bardziej w stronę cRPG, niż gry Akcji, no i gry te są na serio świetnym odstresawiaczem, wystarczy rundka ulubionym pojazdem po świecie gry, albo zrobienie totalnej demolki ulubioną bronią, ewentualnie wypowiedzenie wojny policji i wojsku, i człowiek jest happy.... :D
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
JAAR
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: JAAR » pt cze 03, 2011 8:15 pm

Jeśli chodzi o tę serię to również uważam, że San Andreas jest jak dotąd najlepszą(chociaż oczywiście nie pozbawioną wad) grą. Szkoda tylko że po jakimś czasie okrutnie nudzi, przy niektórych zadaniach ma się ochotę ze złości odgryźć kawał klawiatury(zwłaszcza przymusowe wyścigi w których na dodatek startują sami oszuści,czy nauka w szkole jazdy samochodem). Na szczęście jest wiele pozytywów. Najbardziej ucieszył mnie polski akcent w postaci funkcjonariusza Pulaskiego oraz możliwość modyfikacji wyglądu naszego zioma, przez co raz może wyglądać niczym raper a innym razem możemy zrobić z niego przypakowanego osiłka albo słabiutkiego fizycznie grubcia. :) No i oczywiście nie można pominąć licznych easter eggsów(jak np. ściana jednego z budynków w Los Santos oklejona okładkami z GTA Vice City. Ogólnie kilotona radochy, którą należy zażywać stopniowo,aby za szybko się nie zniechęcić.
Feel the Power of TOASTY Obrazek

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » sob cze 04, 2011 10:12 am

III wymiata. malo jest gier ktore tak trafily mnie swoim klimatem
Obrazek

komorekbronek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: komorekbronek » wt mar 18, 2014 8:53 am

mnie jak kolegę wyżej wkurzają wlaśnie wyścigi ala need for speed, a co najgorsze była też misja z lataniem samolocikiem, przez która na tydzień zatrzymalem się z fabułą. Takie misje mogą zniechęcić naprawdę do gry. Teraz siekam w GTA5 i jak na razie jedyna wada to małe litery, mam spory telewizor ale z daleka i tak nie zdążę wszystkiego przeczytać :)

Beneq
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Beneq » czw sty 22, 2015 6:52 pm

GTA III to wiadomo - inna rozgrywka/rozrywka niz I i II czesc...ale wg mnie najlepsza byla wlasnie 'jedynka'. Miala to 'Cos' - w koncu byla prekursorem tego typu gier na PC.
Macie moze jakies opinie o Permen?

Fraszan
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Fraszan » pn mar 30, 2015 9:43 pm

Pierwsze wersje jako te kultowe zawsze zostają w pamięci :)

Wróć do „Inne Gry”