Lineage II

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Lineage II

Postautor: Bahamut » ndz lip 24, 2011 1:33 pm

Chce ktoś zagrać?
Znalazłem fajny 10cioratowy server który zostanie otwarty 1wszego sierpnia,
http://lineage2dreams.com/index.php

Kto chce niech zasysa klienta, server ma działać na plikach Gracia Final
ftp://195.28.31.52/games/LineAge2/Clien ... ve_152.zip
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
HakuoH
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Lineage II

Postautor: HakuoH » pn lip 25, 2011 12:47 am

A nie ma trochę "lżejszego" klienta? Bo ściąganie 4,5 GB niezbyt mi się uśmiecha, jak zapewne także większości...

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Re: Lineage II

Postautor: Bahamut » pn lip 25, 2011 8:44 am

HakuoH pisze:A nie ma trochę "lżejszego" klienta? Bo ściąganie 4,5 GB niezbyt mi się uśmiecha, jak zapewne także większości...

Ej ja pomimo wolnego (jak na te czasy) neta jakoś sobie ściagnełem w 1,5 dnia, pozatym i tak to jest lżejszy klient ;p bo najnowsza wersja ma z 1gb więcej (nie mówiąc o najnowszym rozszerzeniu co ma już ze 8gb ale tego pewnie długo nie będzie)
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Wróć do „Inne Gry”