Minecraft

Awatar użytkownika
HakuoH
Nowicjusz
Nowicjusz

Minecraft

Postautor: HakuoH » sob wrz 03, 2011 3:05 pm

Tyle jest tych tu gier, a nikt jeszcze nie wspomniał o Minecrafcie :D
Mi się na ten przykład podoba ta gra, ze względu na poczucie wolności, że można sobie robić co się chce, budować co się chce i nie jest się niczym ograniczonym, a zwłaszcza lubię tę grę za fajny multiplayer, który zależnie od serwera może uciągnąć nawet 300 osób (może i więcej, ale dotychczas tylko na 300 osobowy serwer się natchnąłem) :D
Ostatnio zmieniony sob wrz 03, 2011 4:52 pm przez HakuoH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Re: Minecraft

Postautor: Eggy » sob wrz 03, 2011 4:19 pm

Ja też lubię minecrafta, gra genialna w swej prostocie, zwłaszcza tryb survival, z creeperami, szkieletami i innym tałatajstwem. Najlepsze w tej grze jest to, że sami tworzymy ten świat. Tworzymy narzędzia, wydobywamy surowce, budujemy rozmaite struktury i próbujemy przetrwać.... a grafika? Cóż brak okrągłych form ma swój urok, a pikselowate tekstury tworzą fajny retro klimacik....
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
HakuoH
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: HakuoH » sob wrz 03, 2011 4:55 pm

A tak przy okazji grasz na jakimś ciekawym serwerze multi, czy tylko pykasz w singleplayerze, albo może w wersji Classic?

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » sob wrz 03, 2011 6:30 pm

Ja, ponieważ jestem samotnikiem (Forever Alone to przy mnie Pikuś, pan Pikuś), gram na singleplayerze.
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » ndz wrz 04, 2011 10:30 am

Ja tam gram na whitelistowym serverze więc jest tylko dla wybranych ;p, póki co czekam na 1.8 bo wtedy zaczynamy z nowym światem, a póki co gram na singlu z modem na wszystkie bloki i buduje sobie jakieś mechanizmy
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Wróć do „Inne Gry”