4Story - ktoś, coś?

Awatar użytkownika
Mello
Nowicjusz
Nowicjusz

4Story - ktoś, coś?

Postautor: Mello » ndz maja 11, 2014 11:26 pm

Ktoś kojarzy, gra?
Druga z moich epickich gier dzieciństwa, po Morrku (ktoś ciekawy- może przeczytać mój post powitalny).
Mniej więcej miesiąc po utracie możliwości gry w Morrka dziecko, które miało się przerodzić w Mello, znalazło środek zastępczy. Przez przypadek, reklamę w necie. 4Story. Tak inne od Morrowinda, który był szaro-zielono-brunatny. 4Story kusiło dziecię drogie masą jaskrawych kolorów. Ok, zaciekawiło, to pobieramy! W kolorowym świecie Derionów i Valorianów odnaleźć się mogło moje serduszko. Gra moja, rozpoczęta parę miesięcy po otwarciu polskich serwerów, zakończyla się dopiero w 2011 przez brak internetu dostatecznie szybkiego. Ale pamięć twardo trzyma wszystkie wspomnienia, palce na klawiaturze potrafią oddtworzyć ciąg używania skilli w Ardir... Eh wspomnienia.
Ciekawi mnie, czy ktoś w to gra obecnie? Od 2011 zdarzylo mi się pare razy zajrzeć na grę, a to u znajomej, która też gra, a to gdzie indziej... I w mojej opinii gra moocno spada w dół, jakość gry się obniża przez pierdoły (danie mapy na środku ekranu... no błafam). Czy może ktoś dać mi znać, jak gra wygląda teraz? Może nawet natknę się tu na jakiegoś znajomka? Do dziś utrzymuję niektóre kontakty z gry.

P.S. Ja jestem z Derionu, serwer Mortal ;)
Mów mi: Mello, Melon Mello, Czekoladowe dziecko.
Inne: Psychopata, uzależnienie od czekolady, wyrzutek społeczeństwa. I czekolada.

Obrazek
Niebo jest czekoladowe, o ile w nie wierzysz.

Asiska
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: 4Story - ktoś, coś?

Postautor: Asiska » śr mar 18, 2015 6:16 pm

I co z tą grą?

Wróć do „Inne Gry”