Ulubione postacie z gier

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Ulubione postacie z gier

Postautor: Bahamut » wt sie 12, 2008 9:35 pm

Więc jak w temacie, zapodajcie kogo lubicie najabrdziej z wirtualnego świata i najlepiej to uzasadnijcie bo jak nie to wklepie warna (just joking! :D), ja dopisze swoje uzasadnienie później :)

EDIT: Najlepiej dołączcie jakieś screeny, i postacie samoróbki z RPG się nie liczą ;p)
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Re: Ulubione postacie z gier

Postautor: Mixer » wt sie 12, 2008 9:56 pm

Nero oraz Dante z DMC :P na filmikach poprostu wymiataja :P a i napierniczac tez sie potrafia ;]

screeny:
Nero
Obrazek
Dante
Obrazek
Eddie Dombrowski postac z sillent hill 2 i chyba rozmowy z nim dawaly najbardziej na psyche. myslal ze wszyscy go wysmiewali (no zapewne wiekszosc co dalo mu na psychike). dlatego to byl powod przez ktory zabijal np opowiadal o tym jak zabil szczekajacego na niego psa (dodajac ze kundel lizal wlasne flaki) a potem kropna jego wlasciciela. dodal tez ze bylo to bardzo zabawne. czesto tez w okolicy gdzie rozmawialismy z eddiem mozna bylo znalesc zwloki ludzi. sam podkreslal w dialogach iz sprawia mu to radosc i robi to czesto. potem jego mania tak urosla ze zaatakowal glownego bohatera ktorego wczesniej uwazal za dobrego kolesia.

Dombrowski
(a wyglada na niepozornego dzieciaka)
Obrazek
to narazie tyle :P jak cos mi sie przypomni to napisze ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » wt sie 12, 2008 10:40 pm

Mixer pisze:Nero oraz Dante z DMC :P na filmikach poprostu wymiataja :P a i napierniczac tez sie potrafia ;]

screeny:
Nero
obrazek
Dante
obrazek
Eddie Dombrowski postac z sillent hill 2 i chyba rozmowy z nim dawaly najbardziej na psyche. myslal ze wszyscy go wysmiewali (no zapewne wiekszosc co dalo mu na psychike). dlatego to byl powod przez ktory zabijal np opowiadal o tym jak zabil szczekajacego na niego psa (dodajac ze kundel lizal wlasne flaki) a potem kropna jego wlasciciela. dodal tez ze bylo to bardzo zabawne. czesto tez w okolicy gdzie rozmawialismy z eddiem mozna bylo znalesc zwloki ludzi. sam podkreslal w dialogach iz sprawia mu to radosc i robi to czesto. potem jego mania tak urosla ze zaatakowal glownego bohatera ktorego wczesniej uwazal za dobrego kolesia.

Dombrowski
(a wyglada na niepozornego dzieciaka)
obrazek
to narazie tyle :P jak cos mi sie przypomni to napisze ;]

Ja to mam trochę pretensji że Nero to ksero Dantego, a propo tego drugiego
to w cz1 i cz2 wcale inaczej się zachowywał

Ja troche napisze o Vergilu (też dmc ;p , łebek z mego ava)
Dante i Vergil są potomkami mrocznego rycerza Spardy (który wieki temu sprzeciwił się swoim demonim braciom i pokonał cesarza demonów Mundusa)
i śmiertelnej matki (wygląda jak Trish z DMC1 i 4, gdyż Mundus stworzył ją celowo na podobieństwo matki Dantego). Obaj dostali po identyczne amulety i dwa miecze, Dante Rebeliona a Vergil Yamato. Dante to luzak i zazwyczaj nic nierobi ze swego dziedzictwa, natomaist Vergil to jego diametralna odwrotność, dumny i opanowany szanujący swego ojca, z przekonaniem że to właśnie on jest godny odziedziczyć moc Sparty.Obrazek
Na początku o samej postaci niebyło wiadomo wiele, dopiero prequel czyli dmc3 bardziej pokazał i z wyglądu od Dantego różni się tylko strojem i włosami postawionymi do góry (na wzór swego ojca). Jego charakteru nie da się określić jednoznacznie gdy z jego plany skupiają się tylko na pozyskaniu mocy swego ojca i świata niszczyć raczej nie zamierzał ;p
W DMC3 walczyło się z nim bodajże trzy razy, ale ostatecznie niemogąc zniesć porażki z Dante, postanowił pozostać w świece demonów gdzie zmiezył się z Mundusem, niestety jedyne do czego doprowadziło to do utraty duszy i zmiany w upiora zwanego Nelo Angelo (spotykamy go w dmc3),
O powrocie Vergila zrobiło się głośno za sprawą dmc4 gdyż cały ten Devil Bringer (ramie nera) miało jakiś z Vergilem z wiązek
(Na jednej ze scenek DMC4 nero sam mówi że usłyszał echo w swym umyśle które mu szeptało "I need more power" a te same zdanie mówił Vergil pod koniec dmc3, więc ciekawe czy w nowej części zostanie postawione jakieś światło na tą sprawę. W każdym razie wśród uber złych Vergil wymiata
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Necron
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Necron » wt sie 12, 2008 11:48 pm

To będzie mało oryginalne, ale...
Heavy metalowa para, Minsc i Boo z Baldur's Gate 2!
Potężny wojownik z okrzykiem "Skopać tyłki w dobrej sprawie!" i Boo, miniatura olbrzymiego chomika z kosmosu są zarąbiaszczy!
Klasyka! Klasyka!

Obrazek
The Portal Has Been Past And It's
Time To Make A Turn, To Follow The Reaper
Until The Point Of No Return

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » śr sie 13, 2008 7:36 am

Necron pisze:To będzie mało oryginalne, ale...
Heavy metalowa para, Minsc i Boo z Baldur's Gate 2!
Potężny wojownik z okrzykiem "Skopać tyłki w dobrej sprawie!" i Boo, miniatura olbrzymiego chomika z kosmosu są zarąbiaszczy!
Klasyka! Klasyka!

obrazek

Za prawde klasyka, Wszyscy jesteśmy bohatery! I ty i boo i ja! chomiki i łowcy z wszystkich krain radujcie się!

Awatar użytkownika
goris
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: goris » śr sie 13, 2008 8:43 am

Moimi ulubionymi wirtualnymi bytami są Raziel i Kain z serii gier Legacy of Kain
Raziel Obrazek i Kain ObrazekSą oni niezwykli dlatego, że historia ich świata jest dopracowana do szczegółów, a bohaterowie są wyraziści. Dla mnie jest to najlepsza seria gier z NAJLEPSZĄ fabułą.

Awatar użytkownika
buncen
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: buncen » śr sie 13, 2008 2:52 pm

Moją ulubioną postacią z gry jest Stubbs z gry Stubbs the Zombie Rebel Without Pulse jego cynizm oraz humor gry są prześmieszne, oraz Bezimienny z Gothica, jakoś się do niego przywiązałem....było mi go żal trochę.. tyle przecierpiał
Załączniki
Bezimienny.jpg
Bezimienny
Bezimienny.jpg (44.59 KiB) Przejrzano 2003 razy
Stubbs.jpg
Stubbs
Stubbs.jpg (40.07 KiB) Przejrzano 1990 razy
nie wiesz czegoś, ale chcesz się dowiedzieć??PISZ do mnie!

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Postautor: Sebastian » sob wrz 06, 2008 4:50 pm

nie mam obecnie screena ale powiem tak
Riddick to mój ulubieniec taki bez sumienia. Ten jego czarny humor powala.
"... to ciemność boi się mnie"
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

Awatar użytkownika
TonyMontana
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: TonyMontana » sob wrz 06, 2008 6:29 pm

Cloud Strife
Obrazek

Hmm... uzasadnie później :D

eeee zdzarło mi obrazek ;/

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » sob wrz 06, 2008 6:43 pm

Sebastian pisze:nie mam obecnie screena ale powiem tak
Riddick to mój ulubieniec taki bez sumienia. Ten jego czarny humor powala.
"... to ciemność boi się mnie"

To nie spadanie cię zabija tylko nagły kontakt z ziemią...

Wróć do „Inne Gry”