Mafia II vs GTA IV

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Mafia II vs GTA IV

Postautor: Mixer » czw sie 21, 2008 11:37 pm

no chyba kazdy zna te 2 tytuly :D
jesli jednak nie to:
Mafia II
GTA IV
ktora gra waszym zdaniem bedzie lepsza?
ja uwazam ze mafia (z tego co wynika na screenach) przebija GTA wielokrotnie. GTA tak naprawde graficznie wielce sie nie popisuje.
choc wydaje mi sie iz GTA bedzie czesciej wybierane w sklepach za sprawa swojej reklamy :P pewnie wielu z was dopiero teraz sie dowie ze Mafia II jest w planach :D prawda jest taka ze gdy GTA IV zaczynalo raczkowac juz bylo o nim glosno a o mafii dalej praktycznie nic nie slychac ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Re: Mafia II vs GTA IV

Postautor: Bahamut » pt sie 22, 2008 7:10 am

Mixer pisze:no chyba kazdy zna te 2 tytuly :D
jesli jednak nie to:
Mafia II
GTA IV
ktora gra waszym zdaniem bedzie lepsza?
ja uwazam ze mafia (z tego co wynika na screenach) przebija GTA wielokrotnie. GTA tak naprawde graficznie wielce sie nie popisuje.
choc wydaje mi sie iz GTA bedzie czesciej wybierane w sklepach za sprawa swojej reklamy :P pewnie wielu z was dopiero teraz sie dowie ze Mafia II jest w planach :D prawda jest taka ze gdy GTA IV zaczynalo raczkowac juz bylo o nim glosno a o mafii dalej praktycznie nic nie slychac ;]

-sandobxy są meh.. choć czasem fajnie się powłóczyć (GTA IV)
-na bank klimatem będzie lepsza gdyż się skupia wyłącznie na fabule bez jakiś tam pobocznym pierdół a sama przemocz w GTA jest trochę komiczna niż poważna
-choć na pewno mafia będzie mniej skomplikowana od GTA i mniej żywotna
-data wydania to bije mafie na głowę ;p (11.11.2008) a mafia gdzieś w następnym roku
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
buncen
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: buncen » pt sie 22, 2008 9:40 am

ja stawiam na mafie!! kiedy czytałem zapowiedź w CDA, było tam napisane, że w czasie policyjnego pościgu można zmienić ubranie, co uniemożliwi rozpoznanie w czasie pościgu, jest też opcja, jedzenia hamburgera na ulicy, co wzmocni nasze siły. Poza tym data wydania już świadczy o bardziej dopracowanej grafice.
nie wiesz czegoś, ale chcesz się dowiedzieć??PISZ do mnie!

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Postautor: Sebastian » sob wrz 06, 2008 4:35 pm

widziałem mafie I i poruwnując z gta sa mafia była lepsza stawiam na mafie 2
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

Awatar użytkownika
Atulack
Sługus
Sługus

Postautor: Atulack » czw paź 02, 2008 7:35 pm

Ja również jestem za Mafią... Ale może trochę za mało o niej wiemy żeby o niej coś powiedzić.. Ale i tak w nią wieżę!! ;)
Heh tak właściwie to kiedy dowiedzieliśmy się o tej PRAWDZIWEJ Mafii II?
Bo wcześniej dużo się o niej słyszało a potem okazało się że była np. tylko podpucha, przerobione screeny z Mafii I itd.

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » czw paź 02, 2008 7:46 pm

buncen pisze:ja stawiam na mafie!! kiedy czytałem zapowiedź w CDA, było tam napisane, że w czasie policyjnego pościgu można zmienić ubranie, co uniemożliwi rozpoznanie w czasie pościgu, jest też opcja, jedzenia hamburgera na ulicy, co wzmocni nasze siły. Poza tym data wydania już świadczy o bardziej dopracowanej grafice.

Pfff.... To samo masz w GTA Vice City.
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » czw paź 02, 2008 9:07 pm

Eggy pisze:
buncen pisze:ja stawiam na mafie!! kiedy czytałem zapowiedź w CDA, było tam napisane, że w czasie policyjnego pościgu można zmienić ubranie, co uniemożliwi rozpoznanie w czasie pościgu, jest też opcja, jedzenia hamburgera na ulicy, co wzmocni nasze siły. Poza tym data wydania już świadczy o bardziej dopracowanej grafice.

Pfff.... To samo masz w GTA Vice City.

A faktem jest że i tak GTAIV niedorówna VC :D
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

cars
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: cars » czw kwie 23, 2009 9:30 pm

GTA IV na PS3 jest świetne , nie wiem czy Mafia II je przegoni , choć zapowiada się bdb .

Wróć do „Inne Gry”