Diablo vs Sacred vs Loki

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Diablo vs Sacred vs Loki

Postautor: Sebastian » ndz wrz 07, 2008 1:16 pm

Temat aby roztrzygnąć która gra jest lepsza.

Diablo - nie miałem zaszczytu zagrać niestety, ale wujek ma gdzieś w swoich zasobach tylko znajdź w całej komodzie z grami :mrgreen:

Sacred - Dobra gra. Grafika stoi na odpowiednim poziomie 7/10. Audio również dobre 9/10. Grywalność super mnóstwo questów pobocznych, ogromny świat, itemów tak dużo jak chińczyków na metr kwadratowy (czyli dużo)10/10. Ocena 9+/10.

Loki - Jak na rok produkcji mogła by być odrobine lepsza. Grafika bardzo dobra 9+/10. Audio jak dla mnie troche drętwe 6/10. Grywalność no cóż te 100 k itemków robi wrażenie, questy hmm... można było lepiej, i tu też minus za doczytywanie map. Ocena 7+/10.

Inne opinnie jak i screeny też mile widziane.

nastepnym razem przy tworzeniu tematu daj opisy screeny itp
Loki
Sacred
Diablo II
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

Awatar użytkownika
Tleilaxu
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontaktowanie:

Re: Diablo vs Sacred vs Loki

Postautor: Tleilaxu » ndz wrz 07, 2008 1:25 pm

jakże to niegdy w diablo nie grać :shock:
polecam, nie trzeba się wysilać umysłowo więc lubiłem sobie po ciężkim dniu w szkole odstresować się taśmowo masakrując idiotycznie nazwane kreaturki jak Pan Jadu (Pan Jabu chciałoby się rzec :lol: ) skrzywienie kręgosłupa (czy jakoś tak), Pan czeluści, Oprawca Śmierci... Tylko lepiej jakaś spokojna muza pasowała pod podkład, do rozwalanie bossów zawsze służyło mi Per Amore ;)

Sacred niby trochę lepsze pod względem fabuły (w sensie nie aż tak do bolu liniowe), ale Diablo jakoś mnie bardziej wciągło.
W lokiego grałem tylko jakieś 10 minut więc się nie wypowiadam
Ale co rozumiesz przez " zgłosic się do Dagoth Ur'a?"

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » ndz wrz 07, 2008 2:55 pm

dla mnie bezapelacyjnie Diablo II wygrywa. jak na gre z 2000 roku to naprawde cudo. pamietam ile godzin nad nim spedzilem. klimat tej gry trafil do mnie ;]
ale porownywac lokiego do takich gier jak Diablo czy sacred? Loki jak na gre z 2007 po prostu ssie.
chociaz i tak ponad diablo i sacreda stawiam divine divinity (grafika srednia ale klimat jakich malo :P)
Obrazek

Awatar użytkownika
buncen
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: buncen » ndz wrz 07, 2008 5:15 pm

jak dla mnie to diablo ma nie wiarygodną grywalność, ale grafika trochę ucierpiała Sacred, no cóż podobnie jak diablo tylko mniejsza grywalność, a Loki świetna grafika dobra grywalność tylko, że tam bug buga bugiem pogania. jak dal mnie Diablo najlepszy.
nie wiesz czegoś, ale chcesz się dowiedzieć??PISZ do mnie!

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Postautor: Sebastian » ndz wrz 07, 2008 5:32 pm

Tleilaxu pisze:jakże to niegdy w diablo nie grać :shock:
Różnie w życiu bywa. jedni nie grali w Iron Storma a inni w Diablo ;)
Mixer pisze:... ale porownywac lokiego do takich gier jak Diablo czy sacred? Loki jak na gre z 2007 po prostu ssie.
To są gry podobne. Ktoś inny może powiedzieć "Loki cudo. Diablo - kaszana" a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.W internecie a konkretnie na youtubie porównują Gulid Wars, Morka i Obliviona. Ale w tym że Loki ssie to się zgadzam. Jak będe miał okazje zagram i w Diablo :geek:
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » ndz wrz 07, 2008 5:43 pm

Sebastian pisze: To są gry podobne.

heh rownie dobrze moglbyc np divine divinity (ktory zostal wydany w podobnym czasie i jak na moje jest bardziej podobny do diablo i sacreda)
Sebastian pisze: Ale w tym że Loki ssie to się zgadzam.

wystarczy porownac lokiego do np Titan Questa(ktory jest rok mlodszy)
w lokim nie ma nic dobrego :P w ta gre gra sie chyba tylko z kompletnych nudow (albo jak sie ma slabego kompa ;P)
Obrazek

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » ndz wrz 07, 2008 10:51 pm

Z wymienionych Gier miałem przyjemność grać jedynie w Diablo II, więc o Sacred i Lokim nie będę się wypowiadał, Jednak przyznam, że zanim zacząłem grać w Morrowinda, Diabełek był moją ulubioną grą, obok Heroes of Might & Magic III i serii Grand Thieft Auto.
Do tej pory, gdy jeżdżę na działkę, gdzie mam swojego starego kompa, to zawsze biorę ze sobą Diablo II (mam tam naprawdę kiepską kartę graficzną, więc większość nowszych gier z grafiką 3d nie działa, w tym Morek :cry: ).

Grafika w Diablo nie jest oszałamiająca, to fakt, ale gra ma swój klimat i urok, a klimat, obok grywalności to dla mnie Najważniejszy element KAŻDEJ gry.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 07, 2008 10:57 pm przez Eggy, łącznie zmieniany 1 raz.
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Morrowinder
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Morrowinder » śr paź 01, 2008 9:49 pm

Ja miałem tak samo jak Eggy przed morkiem grałem w diablo ;D Wpierw na GT,ale gdy usunęli to na Shades Land (serwy :P) Chociaż Diablo II ma już ponad 8 lat, gra w nią miliony ludu na świecie xD
TES III
Legenda powraca :)

Awatar użytkownika
Outlawer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Outlawer » czw maja 12, 2011 8:30 pm

Diablo to bardzo fajna i wciągająca gra lecz gdybym miał wybierać to wybrałbym Sacred, moim zdaniem był bardziej rozbudowany, ciągle mnie coś zaskakiwało no i grafika która moim zdaniem jak na tamte czasy była bardzo dobra. Fabuła też była moim zdaniem ciekawa.
Każdy jest panem swego losu, lecz nie każdy o tym wie.

DonatanSolejek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: DonatanSolejek » wt kwie 22, 2014 8:20 am

Sacred i Titan Quest dla mnie lepsze od Diablo 2 o trójce już nie wspomnę. Loki nie przeszedłem nawet całego bo coś ta wikingowa religia nie przypadla mi do gustu :)

Wróć do „Inne Gry”