Morek czy Gothic.

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Re: Morek czy Gothic.

Postautor: Eggy » pn cze 15, 2009 1:14 pm

Fanderay pisze:Ehhh... morrek nie ma śmiesznych sytuacji? A gadaliście z mistrzynią Theraną, podtrzymywaną przy życiu sztuką nekromancji? Ona potrafi gadać w nieskończoność o swoich pająkach i pudełku (a nazywa się Hortator) w którym je trzyma.
Albo Ork, wyznawca Sheogoratha, który twierdzi że jest Khajiitem i pyta czy podoba nam się jego ogon. "Witaj Fanderay, jestem Khajiit."

Crassius, który każe nam się rozbierać albo go całować :]

Takich smaczków jest więcej, trzeba tylko zwiedzać świat ;P

Tja, a co z tzw. easter-eggami?
Gadający krab błotny, Maiq Łgarz, albo Pełzacz?
Założę się, że w Gothicu nie ma takich postaci.......
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
wielkamaupa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: wielkamaupa » pn cze 15, 2009 1:50 pm

Nie ma?? A co z rozwalonym samochodzie w dwójce i karteczka ,, Zawsze chciałem zrobić grę o samochodach" lub, Ryba która zżera, gdy za daleko odpłyniesz od Khorinis??? Są easter eggi tylko trzeba poszukać.
Czy wiesz że szympans od człowieka różni się ośmioma parami genów mitochondrialnych???

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » pn cze 15, 2009 1:59 pm

Nie wiem, w gothica nie grałem......
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Postautor: Sebastian » pn cze 15, 2009 5:25 pm

Ja nie wiem... jak coś mnie atakowało to zaje*ałem... ale ten samochód to gdzie niby?
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

Awatar użytkownika
wielkamaupa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: wielkamaupa » pn cze 15, 2009 8:00 pm

W dolinie budowniczych na wzgórzu. Masz tu link do niektórych easter eggów w G2:NK
http://www.youtube.com/watch?v=WV-a0I-OAek
Jak chcesz więcej takich żeczy zobaczyć to wpisz sobie na youtubie coś w stylu ,,gothic easter eggs, gothic ciekawostki, gothic samochód"
Czy wiesz że szympans od człowieka różni się ośmioma parami genów mitochondrialnych???

Awatar użytkownika
Fanderay
Sługus
Sługus
Kontaktowanie:

Postautor: Fanderay » pn cze 15, 2009 8:55 pm

Sorry ludzie, ale jak ja mam ginąć od dwóch wilków, to ja dziękuję. nawet chrząscza trafić to cud. Już wolę skrzekacze :P
ObrazekObrazek
222 posty. Zastanawiam się, czy pisać dalej :P
Znajdzenie :D

Awatar użytkownika
wielkamaupa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: wielkamaupa » wt cze 16, 2009 6:32 am

No w gothicu nie mozna wziasc sobie poziomu trudnosci na -100 i zaciachac orka. Ja lubie ten świat bo jest... gotycki. Musisz sam zadbac o siebie, i nie wloczyc sie po jaskiniach i lasach, bo cie zaraz zezra potworki. Tak samo w miescie, jak komus sie nie podoba twoja morda to ci przywali. Takie jest uniwersum gothica, mroczne i brutalne.

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » pt lut 18, 2011 4:02 pm

Ja grałem w obie gry. Gothica 1-3 i muszę powiedzieć że morek przeważa grafiką nawet od G3.
W gothicu jest za mały świat, mało tajemnic. Mało dialogów. Jedyne co mnie najbardziej rozśmieszyło w G2 to grób "Potężny Krasnolud Z Kosmosu 2231 - 2285".
W morku jest śmieszniej. Miq łgaż, Argonianin łażący za mną i biorący mnie za bóstwo z czarnych mokradeł bo chodziłem w brudnych ubraniach (jak założyłem wspaniałą szatę to mnie zaatakował). Mroczny elf Divist jak zapytałem go "Coś o sobie" to mnie zaatakował. Lub ciało martwego argonianina "Hula" w balmorze którego zabiły 3 pędraki.
Ostatnio zmieniony pt gru 02, 2011 8:32 pm przez Warnthor, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Awatar użytkownika
Outlawer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Outlawer » czw maja 12, 2011 7:36 pm

Osobiście uważam, że obie gry są wręcz świetne ale uważam, że Oblivion już nie był taki wspaniały, gothic 3 ogólnie fajny lecz ta fabuła była już ...
Każdy jest panem swego losu, lecz nie każdy o tym wie.

Wróć do „Inne Gry”