Morrowind MMORPG

JodaPunk
Nowicjusz
Nowicjusz

Morrowind MMORPG

Postautor: JodaPunk » wt sty 27, 2009 3:01 pm

czyli ukochany morrek pod przeglądarkę. oparta na zmodyfikowanym silniku vallheru. nie ma tam zbyt dużo graczy gdyż nie za bardzo właściciel gry ma kasę na reklamowanie lecz postanowiłem to zmienić... w grze jest 15 lokacji. najważniejsze oczywiście to balmora, vivec, ald'ruhn, caldera, tel'aruhn, sadrith mora, solstheim, ebonheart i kilka innych... jest możliwość wykonywania zadań caiusa i przystąpienie do gildii. opis zamieszczony przez twórcę gry jest jedynie opisem samego morrka na pc więc nie będę go tutaj zamieszczał. oczywiście panuje ścisła fabuła więc żeby się zarejestrować musicie stworzyć profil zgodny z morrowindem. wiele razy nasz MG od podań odrzucał podania takie jak to:
Imię: Patryk

Profil:
Siemka jestes Patryk ^^ to tyle o mnie, gram jeszcze w counter-strike 1.6. Moje motto to One Shoot One Kill No Luck Just Skill.

więc mamy dość takich kwiatków... warto jest się zarejestrować w tej grze. jeżeli już tam będziecie, to pytania możecie kierować do mnie(nick w grze i ID) Jodus Bitner(19).

a tutaj sam link:
http://www.morrowind.com.pl

Awatar użytkownika
lukasz050792
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Morrowind MMORPG

Postautor: lukasz050792 » wt sty 27, 2009 8:59 pm

Ja też już gram w to. Nawet fajne, ale mam pewien problem - nie widzę większości napisów, bo mają czarny kolor i tło też jest czarne. Da się coś z tym zrobić?

P.S. Jak coś to mój nick i ID w tej grze - Verter(249). Piszcie tu lub w grze.

Dobra, już wiem dlaczego. Trzeba używać przeglądarki Mozilla Firefox.
Imię: Verter
Rasa: Nord
Klasa: Wojownik
Znak zodiaku: Cień
---

Awatar użytkownika
Akakieisu
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Akakieisu » śr sty 28, 2009 12:21 pm

A jak długo czeka się na rejestrację? Bo niby kliknąłem link rejestracyjny, który otrzymałem w e-mailu. Podałem też swój opis postaci - po wysłaniu pojawiła się informacja, że tekst zostanie sprawdzony i od tej pory nic się nie dzieje.

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Postautor: Sebastian » śr sty 28, 2009 1:03 pm

Podpisuję się pod pytaniem Akakieisu. Ile trzeba czekać? Przynajmniej rejestracja na forum powinna być automatyczna.
EDIT: na razie ide pograć w morrka na singlu :mrgreen:
@down: cóż nie udało ci się mnie okraść :mrgreen:
Skrywa Swój Sztylet(250)
Ostatnio zmieniony śr sty 28, 2009 4:30 pm przez Sebastian, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

Awatar użytkownika
lukasz050792
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: lukasz050792 » śr sty 28, 2009 1:42 pm

Ja czekałem około 5 min. i już była druga wiadomość, że mój profil został zaakceptowany.
Imię: Verter
Rasa: Nord
Klasa: Wojownik
Znak zodiaku: Cień
---

JodaPunk
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: JodaPunk » śr sty 28, 2009 3:17 pm

na forum nie ma rejestracji automatycznej z powodu botów. forum nie jest zrobione pod stronę tylko na fora.pl więc nie da się zmienić jego bazy danych i dodać "ochrona przed botami. przepisz kod z obrazka". tak, czarne napisy to sprawka przeglądarki. ja używam firefoxa i jest dobrze. na operze też działa o ile dobrze pamiętam. podanie musi zostać zaakceptowane przez MG od akceptacji który jest kilka razy dziennie. może trafiliście jak właśnie wyszedł. ja jak się rejestrowałem to cały dzień czekałem :)

na forum jest możliwość zapisania się do sesji fabularnej. najpierw musicie jednak utworzyć własną kartę postaci... więcej info na samym forum jak już się zarejestrujecie. czekamy na następnych :) poinformowałem MG że będą nowe rejestracje i poproszę go żeby częściej bywał... nie będziecie musieli czekać.

znów napiszę choć to może być uznane za spam już :) MG chwalił Wasze profile... powiedział że takie coś aż chce się czytać! oby więcej takich było... a tutaj quote:
Gracz Stryk napisal(a):
Gracz Jodus Bitner napisal(a):Cytat:chyba reklama się udała :D dzisiaj już 4 osoby nowe widziałem :D

Takie profile chce się czytać a i świeżością w grze powiało.

jeszcze raz zaproszę do rejestracji... warto uwierzcie :) i jeżeli się zarejestrujecie, to pytania do mnie /Jodus Bitner (19)/ jeżeli zaistnieją jakieś problemy... jak nie będę umiał odpowiedzieć to skieruję Was do kogoś z administracji. pozdrawiam maniaków tesIII :D

używaj opcji edytuj
lukass00

Artix Neverar
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Artix Neverar » pt gru 31, 2010 1:07 pm

Eee... Albo mam zjechaną przeglądarkę, albo strona poszła do śmietnika. Gdy wchodzę pod dany link, pokazuje mi się tekst "nie odnaleziono serwera". Mam nadzieję, że albo ktoś naprawi tą stronę, albo usunie ten link, co w oczy kole. :mrgreen:

JanEP09

Postautor: JanEP09 » pt gru 31, 2010 3:37 pm

Strona zapadła się i "poszła do śmietnika"...

No cóż, tak się dzieje teraz z wieloma dobrymi stronami, które dotyczą starszych rzeczy - albo powoli upadają, dezaktualizując się, lub po prostu znikają.

Artix Neverar
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Artix Neverar » pt gru 31, 2010 4:10 pm

Albo po prostu człek stracił kasę na dłuższe utrzymywanie serwera. :|

JanEP09

Postautor: JanEP09 » pt gru 31, 2010 4:47 pm

Możliwe, ale chyba raczej brakło pomysłu na dalszy rozwój :D

Wróć do „Inne Gry”