World of Warcraft

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

World of Warcraft

Postautor: Bahamut » pn gru 06, 2010 9:34 am

Krótko, ma ktoś chęć pograć na fajnym privie? ;p może jak w najbliższym czasie pójdę do roboty to przerzucę się na oficjalny server ale póki co gram sobie na czeskim/ogólnoświatowym serwerze
http://wow.spermik.tk/
Jako że mam już jedną 80ątke to mógłbym pomagać w większości questów poniżej 70 poziomu
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
JAAR
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: World of Warcraft

Postautor: JAAR » wt gru 07, 2010 12:58 pm

A jest to serwer blizzlike czy fun ? Bo grałek kiedyś na jednym funie i nie było wg. mnie za ciekawie. Od tamtego czasu zakotwiczyłem na polskim blizzlike'owym ToD-dzie i tak jest do teraz, ale atmosfera zaczyna się po mały psuć. I skoro masz 80-tkę to wnioskuję, że serwer ten ustawiony jest pod Wotlk, zgadza się ?
Feel the Power of TOASTY Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » pn gru 13, 2010 3:50 pm

JAAR pisze:A jest to serwer blizzlike czy fun ? Bo grałek kiedyś na jednym funie i nie było wg. mnie za ciekawie. Od tamtego czasu zakotwiczyłem na polskim blizzlike'owym ToD-dzie i tak jest do teraz, ale atmosfera zaczyna się po mały psuć. I skoro masz 80-tkę to wnioskuję, że serwer ten ustawiony jest pod Wotlk, zgadza się ?

Tia jest wo wotlk i jest to blizzlike, instancje 70+ jako tako działają (no zdążają się bugi, po zatym co to za prywatny server bez bugów? ;p) póki co z radiówek mamy otwarte tylko Obsidian Sanctum

EDIT: Ha, postanowiłem olać ten server i iść na blizzardowskie, ponoć wprowadzenie cataclysmu dało też sporo fajnych questów dla classica
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

Postautor: Snusmumriken » pt lip 01, 2011 6:25 am

Dobrze widzę, że teraz WoW jest darmowy do 20 lvl'u?

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » pt lip 01, 2011 12:42 pm

Snusmumriken pisze:Dobrze widzę, że teraz WoW jest darmowy do 20 lvl'u?

Tia, lecz pewnie ma oprócz ograniczeń lvla ma jeszcze kupę innych restrykcji nawet chat pewnie nie działa heh pozatym darmo do 20 czy 15 dni do 20stego to to samo, na na wbicie starczy parę dni

Awatar użytkownika
JAAR
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: JAAR » sob lip 02, 2011 9:00 pm

Tia, lecz pewnie ma oprócz ograniczeń lvla ma jeszcze kupę innych restrykcji nawet chat pewnie nie działa heh pozatym darmo do 20 czy 15 dni do 20stego to to samo, na na wbicie starczy parę dni

Od razu widać, że jesteś kolejnym nałogowym nabijaczem leveli. Zapominasz jednak, że najważniejsze jest czerpanie przyjemności z gry, a nie machinalny grind i farmirenie golda. Dla ciebie 20 level to nic wielkiego, ale dla niektórych to możliwość sprawdzenia, jak kieruje się daną postacią. Poza tym, można spokojnie sobie pozwiedzać wiele miejsc w świecie(nie wszystkie ofkoz) i przynajmniej już nie trzeba się nigdzie spieszyć i na spokojnie rozwijac postac, bez obaw, że nagle wyskoczy komunikat że okres użytkowania wersji próbnej wygasł.

Słowem, dla mnie bomba. No i FOR THE ALLIANCE !!!
Feel the Power of TOASTY Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » ndz lip 03, 2011 9:34 am

Od razu widać, że jesteś kolejnym nałogowym nabijaczem leveli.

To jest 20lv...

Zapominasz jednak, że najważniejsze jest czerpanie przyjemności z gry,

WoW ma to do siebie że prawdziwa gra zaczyna się na maksymalnym levelu, bo dodatek praktycznie anihiluje zbilansowaną rozgrywkę na niższych poziomach, tereny ze starszych dodatków to pustkowia, sam chciałem pewnego dnia przejść się dla funu na starsze raidy i za cholere nie mogłem skompletować drużyny bo wszyscy biegali na nowy content (który w porównaniu do dwóch poprzednich dodatków łatwy nie jest)

Pozatym imo głównym funfactorem wowa są jest praca zespołowa a do tego niestety duży lv jest wymagany

a nie machinalny grind i farmirenie golda.

Maniakalny grind zaczyna się przeważnie kiedy gracz wszystko już "zaliczy", ja przy takim czymś wysiadam jak żeby zdobyć coś z raidowego setu muszę cyklicznie powtarzać to samo dzień w dzień, pozatym jeszcze nikogo

Dla ciebie 20 level to nic wielkiego, ale dla niektórych to możliwość sprawdzenia, jak kieruje się daną postacią.

Bo to jest nic wielkiego, nabijanie leveli robi się w tej grze mimowolnie przez eksploracje i questy, to nie jest żadne azjatyckie mmo gdzie żeby do czegoś dojść trzeba na rok zamknąć się w piwnicy i grindzić na potęgę

Poza tym, można spokojnie sobie pozwiedzać wiele miejsc w świecie(nie wszystkie ofkoz) i przynajmniej już nie trzeba się nigdzie spieszyć i na spokojnie rozwijać postać, bez obaw, że nagle wyskoczy komunikat że okres użytkowania wersji próbnej wygasł.

Ja się nigdy nigdzie nie spieszyłem, i robiłem strasznie dużo questów (wotlk+cata) gdyż są naprawdę bardzo fajne jak na MMO a niektóre z nich zawierają sporą dawkę historii świata z gry (który mimo sporej ilości tandety daje rade bo jest wszystko robione z jajem, bez bethesdianskiego kija w dupie),

Słowem, dla mnie bomba. No i FOR THE ALLIANCE !!!

Wróć do „Inne Gry”