Sacred 2

Awatar użytkownika
kika347
Nowicjusz
Nowicjusz

Sacred 2

Postautor: kika347 » pt gru 17, 2010 8:09 am

Sacred 2 Fallen Angel co myślicie na temat tej gry? Czy jest warta uwagi?

LaLaNaBLaNaLaLa
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Sacred 2

Postautor: LaLaNaBLaNaLaLa » sob sty 29, 2011 3:28 pm

Ja grałem w jedynkę i mi się podobała..., a o 2 pierwsze słyszę. Widzę, że 2 ma lepszą grafe ale jakoś mi się nie chcę jej spr.

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » sob sty 29, 2011 7:17 pm

O ile jedynkę przeszedłem wzdłuż i wszerz to w dwójce po przejściu za elfi mur jakoś odechciało mi się grać, bo sacred 2 to praktycznie to to samo co jedynka tylko więcej i lepiej i jest Blind Guardian <3
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Tukkamon
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Tukkamon » sob sty 29, 2011 7:35 pm

Grałem.Ciągły grind na słabszych stworkach.Wole starszego lecz lepszego Titan Questa.
Dawniej na forum znany jako Kabuto.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » sob sty 29, 2011 9:28 pm

Tukkamon pisze:Grałem.Ciągły grind na słabszych stworkach.Wole starszego lecz lepszego Titan Questa.

Od tego są poziomy trudności
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Outlawer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Outlawer » czw maja 12, 2011 11:20 am

Osobiście uważam, że w Sacred 2 można zagrac tylko z ciekawości, pierwsza część jest dużo lepsza.
Każdy jest panem swego losu, lecz nie każdy o tym wie.

Wróć do „Inne Gry”