Jak sie nazywacie w morku?

Awatar użytkownika
REDSUN
Nowicjusz
Nowicjusz

Jak sie nazywacie w morku?

Postautor: REDSUN » śr kwie 06, 2011 2:37 pm

JEżeli jest już wątek jak się nazywacie na forum, to przydałby się jak się nazywacie w grze bo ja na ten przykład jestem PREDATOR a wy :?:

Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

Re: Jak sie nazywacie w morku?

Postautor: Snusmumriken » ndz wrz 04, 2011 11:30 pm

Na prośbę jednego z użytkowników odblokowuje wątek, ale dwie zasady:

- Nie piszemy tylko imienia, ale całą historię postaci, ogólnie wszystko co się z nią wiąże.
- Jeśli pojawią się jednozdaniowe wypowiedzi typu "A moja Fredek i jest fajna.", to temat pójdzie do kosza na stałe.

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » pn wrz 05, 2011 9:24 am

No to ja może zacznę... :D

Mam wiele postaci, i każda ma swoją historię, jednak moja główna (i ulubiona) to Dur'zah, Dunmerski Łowca Daedr.

Dur'zah nie jest zwykłym Dunmerem, w Jego Żyłach płynie bowiem krew Daedr. Niektórzy nawet mówią że jego matką jest sama Azura, choć sam zainteresowany kwituje te pogłoski tajemniczym uśmiechem....
Dur'zah jest specjalistą w dziedzinie polowań na pomniejsze daedry. W swojej kryjówce ma ściany obwieszone rozmaitymi trofeami: Głowy Daedrothów, skóry Ogrimów, rogi Xivilai, oraz serca wydarte z piersi Dremor.
Jego Kolekcja ostatnio znacznie się powiększyła w czasie kryzysu w Cyrodil. Jak sam twierdzi, Dur'zah sztuki polowania nauczył się w Otchłani, gdzie spędził swoje wczesne lata. Ponoć Hircyn, Pan Łowów, tak bardzo upodobał sobie tego urwisa o ognistoczerwonych włosach, że nauczył go wielu swoich sekretów.
Niestety, pewnego dnia Dur'zah popadł w niełaskę, (Ponoć zabił pewnego Postracha Klanów, Ulubieńca Mehrunesa Dagona) i musiał opuścić Oblivion, i został wygnany na Nirn. Jedyni Daedryczni Książęta którzy bronili Dur'zy to Azura, jego matka i Boetiah, pan Intryg, któremu podobała się buntownicza postawa Dur'zy. Te dwa bóstwa stały się odtąd jego opiekunami. Prawdziwą pasją Dur'zy są Daedryczne Artefakty. Twierdzi iż są to oznaki jego dziedzictwa, i zbiera je. Najbardziej jednak chciałby posiąść Zgubę Daedr, legendarny Buzdygan pobłogosławiony przez Malacatha. Jednakże nie po to by nim władać (Dur'zah nie cierpi broni obuchowej), ale by go zbadać, poznać jego moc, i tą samą moc w formie zaklęcia nałożyć na strzały które jednym strzałem zabijałyby wszelkie daedry (Dur'zah jest wyśmienitym Łucznikiem). Obecnie, Dur'zah, wraz ze swoim wiernym mieczem "Szkarłatną Kosą", podróżuje po całym Morrowind szukając przygód i Polując na daedry i ich Artefakty. ostatnio wdał się w bójkę w Mieście Lza, zabijając przy tym pięćdziesięciu ludzi i merów, za co został skazany na karę śmierci, którą jednak zamieniono na ciężkie roboty. I nasz bohater by tak gnił w kopalni ebonu, gdyby nie rozkaz Cesarza, by Dur'zę wysłać do Vvardenfell...
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Edmund165
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Edmund165 » pt gru 15, 2017 11:38 am

Zawsze się staram coś bardzo klimatycznego :D.

wladyslaw7553
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: wladyslaw7553 » czw gru 21, 2017 7:22 pm

Fascynujące że niektórzy nawet tworzą historię do nicku, tru nerd :D.

lech6054
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: lech6054 » śr gru 27, 2017 2:12 pm

Fajnie że ludziom tak się chce :D.

Wróć do „Hyde Park”