Sen

LaLaNaBLaNaLaLa
Nowicjusz
Nowicjusz

Sen

Postautor: LaLaNaBLaNaLaLa » śr lis 30, 2011 10:47 pm

Ostatnio dosyć często mam dziwną i zarazem ciekawą fazę snu. Frapująca jest ona z tego powodu, że kiedy ją mam, jestem świadomy tego, że wciąż jeszcze śpię. A przekonanie, że lulam podczas cyklu snu bierze się stąd, że jawi się mi przed oczyma czerń zmieszana z odrobiną szarości oraz z tego faktu, że kiedy próbuje się ruszyć(a robię to zawszę) pojawia się opór(mózg…). Jakby coś mi nie pozwalało wykonać ruchu(otwierającego patrzał) może to dźwięk(piszczenie), które narasta w uszach jak i w oczach. Jednak po dłuższych zmaganiach mój cel zostaje osiągnięty. A jakby tak nic robić - biernie leżeć – to może ta faza snu sama mimowolnie przejdzie. Lecz czekać „przykutym” to trochę tak dziwnie(strasznie :D)
Kiedyś mój brat cioteczny też tak miał… A wy może też tak mieliście/macie? Albo posiadacie jeszcze inny mankament snu. Niechodzin mi tu o takie banalne wybudzające nas ze snu ruchy(nogą, ręką, głową) wykonane z powodu przed wcześnie narzuconego na nas obrazu. Po prostu mózg nie zdążył odłączyć naszych ruchów przed pojawieniem się obrazu…

Carmen719
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Sen

Postautor: Carmen719 » czw gru 28, 2017 9:23 am

Ogólne sny to fascynująca sprawa, zwłaszcza te świadome kiedy jakby sami kreujemy swojego Matrixa :D.

Kitkux
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontaktowanie:

Postautor: Kitkux » wt sty 02, 2018 2:59 pm

rachela99708
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: rachela99708 » pt sty 26, 2018 7:46 am

A czy bawił się ktoś w ten sny niby świadome z jakimś konkretnym efektem... ? Bo strasznie mnie to fascynuje ale coś nie jestem w stanie w to uwierzyć :D.

Jaroslaw5
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Jaroslaw5 » sob lut 03, 2018 9:50 am

Według mnie zabawy kompletnie zbędne i totalnie nie warte świeczki bawienia się w to coś :P. Lepiej się na życiu skupić.

Wróć do „Hyde Park”