Co was skłoniło do zarejestrowania się na morrowind.pl?

tishon12
Nowicjusz
Nowicjusz

Co was skłoniło do zarejestrowania się na morrowind.pl?

Postautor: tishon12 » pt gru 12, 2008 9:46 pm

Chciałbym się dowiedzieć od innych użytkowników co ich można powiedzieć zainspirowało do zarejesrtowanie na tej stronie.Skąd me pytanie otuż sam jestem użytkownikiem od paru dni tak więc chce sie dowiedzieć jaki tu panuje klimat?.Patrząc na wasze posty i na nazwy użytkowników myśle że będe się dobrze bawił na tej stronie.Prosze was o odpowiedzi i komentarze do tego tematu chciałbym zobaczeć ilu was jest ?

Awatar użytkownika
Akakieisu
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Co was skłoniło do zarejestrowania się na morrowind.pl?

Postautor: Akakieisu » pt gru 12, 2008 10:43 pm

Ja tak trochę chamsko zaczynałem przygodę z 'morrowind.pl' bo przyszedłem tu brać, taa...Kiedy dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego jak MOD to zaraz przez znaną wszystkim wyszukiwarkę trafiłem tutaj, a że taka możliwość zarezerwowana jest TYLKO dla zarejestrowanych użytkowników;)
Ale z drugiej strony trafiłem na sympatycznych userów, adminów i moderatorów, którzy chętnie służą radą i pomocą. Poza tym masa ludzi o różnych doświadczeniach, nabytych w czasie przemierzania "Vvardenfell". A przecie wspólne doświadczenia łączą:D Do tego schludny, mocno kojarzący się z "TES III" interface/layout (jak zwał tak zwał) strony. Do tego rozwijające się, wielotematyczne forum, na którym co rusz można dowiedzieć się czegoś nowego, uzyskać pomoc, albo po prostu popisać sobie (jak na tym tutaj) ^_^
Mi to wszystko bardzo odpowiada, o!

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » pt gru 12, 2008 11:23 pm

ja podobnie jak Akakieisu zarejestrowalem sie tu w poszukiwaniu modow :) stwierdzilem ze fajnie byloby pogadac na temat morka z innymi userami(akurat trafilem w taki okres kiedy zamkniete bylo forum morrowind.pl) wtedy napisalem wiadomosc do admina iz "chetnie pomoge przy rozwoju stroniy a w szczegolnosci jako moderator forum (jesli owe powstanie)" wrescie dostalem odpowiedz. w jej tresci Snusmumriken (wtedy jeszcze jako Dael) zakomunikowal iz zostalo utworzone nowe forum wiec jesli nadal jestem zainteresowany wystarczy ze sie zglosze :D no i tak trafilem na strone morrowind.pl x)
Obrazek

Awatar użytkownika
Atulack
Sługus
Sługus

Postautor: Atulack » sob gru 13, 2008 1:29 am

Muszę przyznać że nie pamiętam.. Tak mnie to zaciekawiło że sprawdziłem swoje posty, szukając pierwszego, ale chyba ten który jest ostatni (w temacie Mieszkanie)nie jest moim pierwszym.. Muszę jednak przyznać że dopiero MTV przekonało mnie do forów.. Zanim poznałem Mroczne Tajemnice raczej na żadnym nie byłem aktywny, tak więc dziękuję ci MTV! Tobie i całej twojej redakcji za wszystkie spędzone z wami chwilę (nie wiem po co to napisałem tak pod wpływem impulsu, wiem że brzmi to idiotycznie :roll:) :P

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Postautor: Sebastian » sob gru 13, 2008 10:25 am

A ja tu trafiłem tak jak większość userów przez mody, ale zacząłem uczęszczać na forum i pisać posty. No i jakoś tu żyje :mrgreen:
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

Awatar użytkownika
Szkieletor
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Szkieletor » sob gru 13, 2008 12:09 pm

Tak jak każdy trafiłem tutaj przez mody. W czasie między kolejnymi downlodami pisałem komentarze do modów. Potem pomyślałem, że może warto pogadać z innymi fanami, wymienić doświadczenia, itp. I zacząłem pisać na forum.
Obrazek
Obrazek
Nie ma dobra i zła, są tylko różne przekonania

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » sob gru 13, 2008 12:47 pm

Ma pierwsza wizyta w forum była dawno dawno temu, i nie szukałem modów :D
po prostu jakoś tu trafiłem, i wysłałem kilka screeniaczów i spolszczenie to moda lord of the dragons (patrząc z dzisiejszej perspektywy mod miał tyle byków ortograficznych tak rzucających się w oczy że wstyd :D), później była przerwa, siedziałem głównie (i siedzę do dziś na forum beth) a mody ciągnąłem ze świętej pamięci tesmods.net , a później tak sporadycznie wchodziłem tutaj z ciekawości "czy coś tam ruszyło", ileż komentsów się naczytało o zgonie tej strony heh (i reklamowało się swoje screeny ha! xD)
I od czasu jęczałem o zrobienie forum i tak se klikam któregoś razu "oooo jest forum" no i jakoś wlazłem, a późniejsza nominacja na moda przypieczętowała mój związek ze stroną.

W każdym razie domena "www.morrowind.pl" brzmi dumnie :)
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » ndz gru 14, 2008 5:57 pm

No, ja również swoją przygodę z Mrocznymi Tajemnicami Vvardenfell zacząłem od poszukiwania Modów, miałem do wyboru dwie strony: MTV i Adamantową Wieżę, Jednak wybrałem tą oto stronę, z prostego powodu: Adamantowa Wieża otwiera się przeraźliwie wolno, poza tym większy wybór Modów... (zresztą większość Modów na AW można znaleźć tutaj :P ).
Więc się zarejestrowałem jako Durzah, i udzielałem się przy komentowaniu Modów. Potem zostałem niewiadomozaco zbanowany, Ale powróciłem jako Eggysław, a potem gdy powstało forum i miałem problemy z zalogowaniem stworzyłem nowe konto i jako Eggy jestem tu dzisiaj razem z wami. :mrgreen:
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Hydro
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Hydro » śr gru 24, 2008 2:13 pm

Heh, to ja was zadziwię-jestem tu przez... mody. Ale zdziwko, co? W Morrowinda grałem jakieś 3 lata(bez przerwy, oprócz tych śniadanie, obiad, kolacja, sen). Gdy już mi się znudził, wszedłem na neta i szukając podobnych do morrowinda gier trafiłem tutaj-a tu mody! A teraz patrzę, i forum się pojawiło. No to sobie pomyślałem, co mi szkodzi-i teraz tutaj jestem.

Awatar użytkownika
E-Mail91
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: E-Mail91 » czw gru 25, 2008 1:39 pm

A ja tutaj trafiłem nie przez mody.Cały TES poznałem przez mego kuzyna.
Przyjeżdżam do niego,nazajutrz (budzę się jako pierwszy z rodzinki) idę
na poranną toaletę.Patrzę,kuzyn w coś gra.Pytam się w co gra,on mówi że
w Obliviona.Spodobał mi się Oblivion,potem grałem u siebie.Zacząłem trochę
czytac o całej serii TES.Trafiłem na tą stronkę,zainteresowany Morkiem.
Potem Morka kupiłem,pomyślałem że dostanę tu cenne rady.No i jestem! :mrgreen:
Dajcie na chleb biednemu człowiekowi...
http://change.menelgame.pl/change_please/9315627/

Wróć do „Hyde Park”