Co was skłoniło do zarejestrowania się na morrowind.pl?

MojaUkrytaMoc
Nowonarodzony
Nowonarodzony

Re: Co was skłoniło do zarejestrowania się na morrowind.pl?

Postautor: MojaUkrytaMoc » wt gru 30, 2008 7:23 pm

Ja zarejestrowałem się dzięki CD-Action. A to dlatego bo na płytce było dodatkowo 1 gb rozmaitych modów, jak dobrze pamiętam to chciałem se zainstalować jakiegoś moda i nie działał, no to znalazłem info. skąd był ściągnięty i tak trafiłem na tą stronkę, w tedy byłem pod innym nickiem i nie wchodziłem wtedy za często na tą stronkę, dzięki tej stronce dowiedziałem się trochę o obsłudze CS'a jak i o dodatkach do gry których wtedy nie miałem, później już nie wchodziłem na tą str. Ale po jakimś czasie wróciłem pod innym nickiem i stwierdziłem ze fajna tu atmosfera, a najważniejsze to że po zdobyciu dużej wiedzy o tej grze oraz 4 części i innych grach RPGie, chciałem dopomóc innym fanom zaczynającym przygodę z grą morrowindem, bo naprawdę była moja 1 grą cRPG w którą zagrałem i jak się okazało jedną z najlepszych. Ja sam już nie gram w TESy, chyba po tym jak wyszedł Oblivion na którym się bardzo zawiodłem. Jeśli ktoś zapyta się mnie jaka grę mu polecić, oczywiście morrowind. A jak ktoś mnie zapyta się jak jest najlepsza str. o tematyce morrowind oczywiście polecił bym tą :D , mili admini i moderatorzy którzy swą wiedzą mogą pomóc innym graczom zaczynającym swe przygody z grą serii TES, ja się zarejestrowałem i nie żałuje ;)
pozdrawiam wszystkich fanów gry^^pa

JodaPunk
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: JodaPunk » wt sty 27, 2009 3:15 pm

po prostu potrzebowałem modów :D ale pomyślałem że mozna by się poznać z kimś ciekawym... innym maniakiem morrka :D

Awatar użytkownika
GsKjp
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: GsKjp » wt sty 27, 2009 5:08 pm

jak wpiszesz w google morrowind to pierwsza wyskakuje ta stronka :D a szukałem akurat opisów questów :mrgreen:

Ebonowe ostrze
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Ebonowe ostrze » wt sty 27, 2009 7:45 pm

Naiperw pomoc w questach a potem cóż za nowość.... Mody :D
Ale zanim poiawiłem się jako ebonowe ostrze systematycznie pięć razy w tygodniu wchodiłem na tę stronkę z głupim pytaniem "Gdzie jest dwemerowa kostka Rubika" :roll:.

Awatar użytkownika
Lothar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Lothar » śr sty 28, 2009 8:15 pm

A ja powiem bez owijania w bawełnę - DOWNLOAD xD Po prostu szukałem ciekawych modów 8-)

Awatar użytkownika
Fanderay
Sługus
Sługus
Kontaktowanie:

Postautor: Fanderay » śr sty 28, 2009 8:27 pm

Na początku była ciemność, potem w wyszukiwarkę wpisałem mody do morrowind i stała się światłość. No ale całkiem niedawno zachciało mi się popisać, podzielić się doświadczeniami z morrka i tak zaistniałem na forum ;p
ObrazekObrazek
222 posty. Zastanawiam się, czy pisać dalej :P
Znajdzenie :D

Awatar użytkownika
buncen
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: buncen » pn lut 16, 2009 4:52 pm

Szukałem informacji o...no cóż....jakby to powiedzieć....noo żeby mama się nie dowiedziała....szukałem forum dla fanów morrka...byłem młody niedoświadczony, ale dzięki wam wyrosłem na wielkiego wojownika!!

PS.Dawno mnie tu nie było!!
nie wiesz czegoś, ale chcesz się dowiedzieć??PISZ do mnie!

Awatar użytkownika
Zły Pan Dagoth
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Zły Pan Dagoth » ndz lut 22, 2009 8:22 pm

Otóż: pewnego dnia, szukając jakichś fajnych awatarów z Morka wpisałem w Googlową wyszukiwarkę grafik hasło "Morrowind" Ta strona pojawiła się jako pierwsza, więc zacząłem ją przeszukiwać w poszukiwaniu odpowiednich grafik ( Ale w końcu nie znalazłem ;) ) . Stronka nawet mi się spodobała, znalazłem na niej sporo plików, do których trzeba było konta. Więc takowe założyłem, pliki potrzebne pobrałem :) ,po czym przeszukałem też forum. Dałem parę postów i co jakiś czas wchodziłem na konto. Strona, dobrze zrobiona i z aktywnymi członkami, bardzo mi się spodobała. :mrgreen: To tyle.
Dagoth Ur pada i robi BUM.

Galactik
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Galactik » pn mar 30, 2009 2:49 pm

A jakoś przypadkiem, szukając info o Morku :)

Awatar użytkownika
Farql94
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Farql94 » pn mar 30, 2009 3:17 pm

Szukając ciekawych informacji o Morrowidzie natrafiłem na tą stronkę. :D Spodobała mi się wiec postanowiłem się zarejestrować i uczęszczać na forum(swoją drogą też mi się spodobało). :)
Porzuć szkołę, zostań ninją!

Wróć do „Hyde Park”