Co was skłoniło do zarejestrowania się na morrowind.pl?

Awatar użytkownika
zlotyy
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Co was skłoniło do zarejestrowania się na morrowind.pl?

Postautor: zlotyy » pn kwie 06, 2009 10:17 pm

a ja poprzez.. kody :D bo jak dawno dawno temu grałem w morka to kumpel mi powiedział ze jest kod na przeniesienie sie i różne inne rzeczy a wiec szukam "kody do morrowinda" i nagle mi wyskakuja wasze posty ;p dobrze ze na początku
gry tutaj nie weszłęm bo bym miał całą mape "zamgloną" :D teraz prawie ciągle uzywam np. player->COC "Balmora" :D a stronka mi sie spodobała bo: opis misji i co za nie dostane, wszystkie opisy miejsc z artefaktami bo ciągle nie moglem znaleśc zguby maga i jeszcze czegoś :D no a potem... mody!! to już był szał i jakoś tak zostałem na tej stronce :)

Testament
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Testament » wt kwie 07, 2009 12:32 pm

Cóż również szczerze powiem że możliwość ściągnięcia nowych ras, lokacji etc. ale również i to że kocham morka :D i długo jeszcze będę:D

Elvis Scatter
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontaktowanie:

Postautor: Elvis Scatter » wt kwie 07, 2009 1:34 pm

W CD-Action jako dodatek był Morrowind i masa modów - ok. 1GB zawartości. Posprawdzałem kilka modów, niektóre nawet spolszczyłem, a o stronie dowiedziałem się z paczki, w której była informacja, skąd pochodzą owe mody. Dopiero kiedy chciałem coś ściągnąć, musiałem się zarejestrować. Było to prawie rok temu.

Awatar użytkownika
malypolaczeknozownik
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: malypolaczeknozownik » śr kwie 29, 2009 5:23 pm

Moja historia jest króciutka.
Dawno temu byłem mały jak miałem 13 lat ojciec kupił mi morrowinda złotą edycję. Cały wątek główny przeszedłem i potem dołączyłem do gildi magów. I nie mogłem znaleźć artefaktu więc w google wpisałem morrowind poradnik i tak znalazłem się na tej stronie choć dopiero niedawno mogłem się zarejestrować bo mi rodzice zabraniali ze względu na "moje bezpieczeństwo". Koniec.
http://www.youtube.com/watch?v=VPpboWb99SM - kliknijcie to a zobaczycie jaki jestem ;).
http://www.youtube.com/watch?v=LRPUxHFw7W8
-wódka xD.
GRAJCIE W DMC4 I W ASSASSIN'S CREED ORAZ W KOTOR 1 i KOTOR 2!

krzysiek2222
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: krzysiek2222 » pn maja 04, 2009 5:01 pm

Ja przez mody :D :D :D

Breton_4000
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Breton_4000 » wt maja 05, 2009 4:37 pm

Oczywiście mody :D . To pierwsza strona o Morrowindze o jakiej się dowiedziałem (już nawet nie pamiętam jak :roll: ).

Awatar użytkownika
konjad
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: konjad » czw mar 31, 2011 8:17 am

Zostałem dwukrotnie zbanowany na oficjalnym forum Bethesdy, pięciokrotnie zbanowany na Adamantytowej Wieży i również pięciokrotnie zbanowany na Clockwork City, więc ewakuowałem się tutaj :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » czw mar 31, 2011 9:58 am

konjad pisze:Zostałem dwukrotnie zbanowany na oficjalnym forum Bethesdy, pięciokrotnie zbanowany na Adamantytowej Wieży i również pięciokrotnie zbanowany na Clockwork City, więc ewakuowałem się tutaj :oops:

Obrazek <3 <3 <3
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
konjad
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: konjad » czw mar 31, 2011 10:20 am

Bahamut pisze:
konjad pisze:Zostałem dwukrotnie zbanowany na oficjalnym forum Bethesdy, pięciokrotnie zbanowany na Adamantytowej Wieży i również pięciokrotnie zbanowany na Clockwork City, więc ewakuowałem się tutaj :oops:

Obrazek <3 <3 <3

Nie zapominajmy o równie wspaniałych Duke'u i Tyrze Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » czw mar 31, 2011 2:35 pm

konjad pisze:
Bahamut pisze:

Obrazek <3 <3 <3

Nie zapominajmy o równie wspaniałych Duke'u i Tyrze Obrazek

Prawdziwy Moon jest tylko jeden, reszta to pozerka

"Thus you wont have any other moons before him"
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Wróć do „Hyde Park”