TES IV: Oblivion

Awatar użytkownika
Tleilaxu
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontaktowanie:

Re: TES IV: Oblivion

Postautor: Tleilaxu » pt lip 11, 2008 4:23 pm

no fakt, Oblivion z dodatkami i dobrą kartą jesst świetny nie przeczę, ale np questy gildii wojowników gdzie trza zasuwać raz po raz przez całą mapę z Cheydinhall do Anvil i spowrotem, to ja osobiście wolę za którymś razem użyć szybszej opcji. Dobry jest mod który ukrywa ikony miast i przed użyciem FT trzeba je wszystkie odkryć, ale lepszym rozwiązaniem było by coś w stylu rozstawionych koni, gdzie trzeba zapłacić i można podróżować szybko tylko między stajniami przy miastach... niestety nic takiego nie znalazłem

Lothar pisze:Nie taki znowu nieciekawy - składniki alchemiczne, bandyci, wędrowni sprzedawcy, przeciwnicy z ciekawym sprzętem i takie tam 8-)

polecam lasy trójmiejskie ;)
Ale co rozumiesz przez " zgłosic się do Dagoth Ur'a?"

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » pt lip 11, 2008 6:14 pm

Lothar pisze:Nie taki znowu nieciekawy - składniki alchemiczne, bandyci, wędrowni sprzedawcy, przeciwnicy z ciekawym sprzętem i takie tam 8-)

PO modach, mi chodzi o czystą grę, bo czy fani mają obowiązek naprawiać to co spartaczył Todd?
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Lothar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Lothar » pt lip 11, 2008 8:31 pm

Nie, ale najwyraźniej chętnie to robią, póki mają ku temu możliwości. Bez modów w Oblivion'a nawet mi się grać nie chce 8-)

Szakip
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Szakip » wt lip 15, 2008 8:01 am

Gram w Obliviona. (Nord 25 lvl, umbra, cesarska zbroja, przechodzę Drżące Wyspy) Jest to świetna gierka. :D Klimat zarówno gry jak i dodatków, GRAFIKA, wątek główny podstawki, ogrom świata gry... Można tak wymieniać w nieskończoność! :shock: Moja ocena: 9.9/10 !!!

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » wt lip 15, 2008 10:28 am

Szakip pisze:Gram w Obliviona. (Nord 25 lvl, umbra, cesarska zbroja, przechodzę Drżące Wyspy) Jest to świetna gierka. :D Klimat zarówno gry jak i dodatków, GRAFIKA, wątek główny podstawki, ogrom świata gry... Można tak wymieniać w nieskończoność! :shock: Moja ocena: 9.9/10 !!!

Todd has owned you
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
pampil
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: pampil » śr lip 30, 2008 10:08 am

We wrzesniu kupuje nowa karte graficzna to moze sobie troche pogram :D
Heh...

MojaUkrytaMoc
Nowonarodzony
Nowonarodzony

Postautor: MojaUkrytaMoc » pt wrz 05, 2008 11:08 am

grałem w obliviona przeszedłem i na tym koniec, znudził mi się nie wiem czemu :?: może jest graficznie lepszy i takie tam ale gdyby morrowind by miał lepszą grafikę i te ulepszenia to by morrowind byłby lepszy od obliviona.
Nie czuję w oblivionie klimatu tej tajemniczości, oblivionie wszystko jest takie same a w morrowind mamy popielne ziemi, różnego rodzaju obszary. oblivion mnie zafascynował na początku ale gdy zagrałem drugi raz, to za każdym razem gdy zaczynałem w tą grę grać nudził mnie i go odinstalowywałem, Gothica 1 i 2 też grałem przeszedłem i już nie chciało mi się w niego grać, mam zamiar kupić lepszego kompa w tedy se zagram oblivionka na najwyższych detalach, narazie musi poczekać na swoją kolej hehehe^^ bo teraz gram w morka i w Fable. Ale mimo tego oblivion i tak bym dał tej grze 10+ :D i jak by mnie ktoś zapytał jaką grę miałbym mu polecić to właśnie oblivion teraz czekam na kolejną część TES V :mrgreen: Już mi ślinka cieknie hihihi, pozdro fanom TES-a;]

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » pt wrz 05, 2008 3:24 pm

MojaUkrytaMoc pisze:
Nie czuję w oblivionie klimatu tej tajemniczości, oblivionie wszystko jest takie same a w morrowind mamy popielne ziemi, różnego rodzaju obszary. oblivion mnie zafascynował na początku ale gdy zagrałem drugi raz, to za każdym razem gdy zaczynałem w tą grę grać nudził mnie i go odinstalowywałem, Gothica 1 i 2 też grałem przeszedłem i już nie chciało mi się w niego grać, mam zamiar kupić lepszego kompa w tedy se zagram oblivionka na najwyższych detalach, narazie musi poczekać na swoją kolej hehehe^^ bo teraz gram w morka i w Fable. Ale mimo tego oblivion i tak bym dał tej grze 10+ :D i jak by mnie ktoś zapytał jaką grę miałbym mu polecić to właśnie oblivion teraz czekam na kolejną część TES V :mrgreen: Już mi ślinka cieknie hihihi, pozdro fanom TES-a;]

Jęczysz a i tak dajesz 10+ ... ja bym dał 5 a 7 z modami ;p

MojaUkrytaMoc
Nowonarodzony
Nowonarodzony

Postautor: MojaUkrytaMoc » pt wrz 05, 2008 5:57 pm

Bahamut masz racje jak narzekam to czemu daje 10+? a to dlatego ze firma Bethesada odwala niezłą robotę, zasługują na szacunek za ciężko wykonywaną pracę. Oblivion przeskoczył Morrowind nie tylko pod względem graficznym, a my zawsze będziemy narzekać ze coś nam w grze nie pasuje i takie tam. Niema gier na które byśmy nie narzekali a nawet jeśli by nie, to i tak znajdzie się ktoś komu będzie się coś nie podobało. A tak na marginesie to nie chcę zrazić kogoś kto dopiero zaczyna grać oblivionka :D pozdro

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » pt wrz 05, 2008 6:09 pm

MojaUkrytaMoc pisze:Bahamut masz racje jak narzekam to czemu daje 10+? a to dlatego ze firma Bethesada odwala niezłą robotę, zasługują na szacunek za ciężko wykonywaną pracę. Oblivion przeskoczył Morrowind nie tylko pod względem graficznym, a my zawsze będziemy narzekać ze coś nam w grze nie pasuje i takie tam. Niema gier na które byśmy nie narzekali a nawet jeśli by nie, to i tak znajdzie się ktoś komu będzie się coś nie podobało. A tak na marginesie to nie chcę zrazić kogoś kto dopiero zaczyna grać oblivionka :D pozdro

Niestety prócz grafiki oblivion jest wstecz, wszystkie nowe technologie to gotowce które odpłatnie zaimplementowali w grze (facegen, havock, speedtree i to spierniczyli te dwa pierwsze), designerzy chyba się niewysilili bo zamiast zrobić cyrodill takim jakim powinno być (gęsta tajemnica dżungla) zaserwowali tam typowo LOTRowy crap i podzielili neutralny świat TES na dobro i zło, rozwój postaci można wypierniczyć przez okno bo level scaling wszystko psuje, odkrywanie nowych miejsc już nie ma sensu gdyż wszystko co znajdziemy jest na nasz lv,
Oblivion prócz grafiki (i może w pewnym stopniu walki) jest WSTECZ nawet do daggerfalla
Fabuła do bani, voice acting źle zrobiony, cholernie brzydkie postacie, kosmincza grawitacja z havockiem, przesycony HDR przez który postacie świecą się jak po napromieniowaniu

Wróć do „Oblivion - Ogólne”