TES IV: Oblivion

MojaUkrytaMoc
Nowonarodzony
Nowonarodzony

Re: TES IV: Oblivion

Postautor: MojaUkrytaMoc » pt wrz 05, 2008 6:26 pm

Bahamut zapewne w tych sprawach graficznych itd. lepiej się znasz niż ja i mogę się mylić ale nie przesadzaj no aż tak ta gra zła nie jest :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » pt wrz 05, 2008 6:33 pm

nie oblivion to bardzo dobra gra(poza kilkoma aspektami). jednak ja bym go nie nazywal TES. prawda jest taka ze najwiekszy spor wywoluje nazwanie obka nastepca morka :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lothar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Lothar » wt wrz 09, 2008 8:53 pm

MojaUkrytaMoc pisze:Bahamut zapewne w tych sprawach graficznych itd. lepiej się znasz niż ja i mogę się mylić ale nie przesadzaj no aż tak ta gra zła nie jest :mrgreen:

Nie chciałbyś, żeby ludzie na ulicy wyglądali tak jak w nie-zmodowanym Oblivion 8-)

Awatar użytkownika
Tleilaxu
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontaktowanie:

Postautor: Tleilaxu » śr wrz 10, 2008 6:27 pm

niemniej jednak fajnie by było gdyby płeć piękna wylądąła na ulicy jak w solidnie zmodowanym oblivionie ;)
(apropo, mam sąsiada który zanim zapuścił brodę wyglądął wypisz wymaluj jak caius cosades, a jak się schlał to i identycznie bez koszuli łaził :lol: )
Ale co rozumiesz przez " zgłosic się do Dagoth Ur'a?"

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Postautor: Sebastian » sob paź 25, 2008 7:37 pm

A ja się waham miedzy Oblivionem a Guild Wars co wybrać?
Tleilaxu pisze:apropo, mam sąsiada który zanim zapuścił brodę wyglądął wypisz wymaluj jak caius cosades, a jak się schlał to i identycznie bez koszuli łaził :lol:

Ale na better bodies czy na nie modowanym Morku?
Poza tym to mój 100 Post vivat dla mnie!
:mrgreen:
Dziękuje za waszą pomoc, wsparcie i obyście byli NAJPOPULARNIEJSZYM forum o Morrowindzie w Polsce a nawet i na świecie
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

Awatar użytkownika
Zły Pan Dagoth
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Zły Pan Dagoth » wt lut 03, 2009 3:26 pm

Gratki. :D Ja bardziej polecam GW (stary wyjadacz Ci to mówi :)) za niedługo będę miał obka, (wcześniej grałem u kolegi tylko) więc może się jeszcze na nim nie poznałem, dlatego tak mówię. :P
Dagoth Ur pada i robi BUM.

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » śr lut 04, 2009 3:07 pm

Heh, ja Obliviona dostałem niedawno na gwiazdkę, i od razu zainstalowałem parę modów :D , Głównie zbroje i broń..... No i CSa, bo nie wiem czemu, ale w serii Super$eller do Obka nie dołączają tego jakże pożytecznego programu..... :|
Muszę powiedziec że wciągnąłem się.... Już jedną z moich postaci zrobiłem Mainquest, inną wykupiłem wszystkie domy, a jeszcze inną robię zadania Daedr.... Ogólnie gra jest spoko, ale nie podobają mi się niektóre jej aspekty, na przykład koniecznośc doładowywania zaklętych broni.... Albo brak zaklęcia Lewitacji, ale trudno.
A co do TES V, To mam nadzieję, że Bethseda połączy w nim to co najlepsze w Morku i Obku.... :D

Sorki ale mam nową klawiaturę i nie wiem czemu, ale nie mogę pisac litery "ć".....
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
lukasz050792
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: lukasz050792 » czw lut 05, 2009 9:26 am

Eggy -> Obliviona to totalna ruina w porównaniu do morrowinda. Jedyne co ma dobre to grafika i fizyka, a reszta to totalne dno. Nawet świat jest w wielu miejscach taki sam, jakby robili go metodą kopiuj-wklej, nie mówiąc już o tym że do gildii magów można się dostać nawet będąc wojownikiem. A dagoth ur? Wygląda jak zwykły dunmer i rozwalić go można dwoma uderzeniami. Nawet niema po co leveli wbijać bo jak twoja postać wbije level to w tym samym czasie wszystkie NPC też mają level up. Ta gra jakoś by uszła, ale jako osobna gra, a nie jako kolejna część serii TES, bo tak to wszystko zwaliła i niestety jest jak jest, a moja ocena jako kolejnego TES-a to 4/10, za grafikę i fizykę.
Imię: Verter
Rasa: Nord
Klasa: Wojownik
Znak zodiaku: Cień
---

Awatar użytkownika
Soulsick
Sługus
Sługus

Postautor: Soulsick » czw lut 05, 2009 10:29 am

lukasz050792 już wielu jest twego zdania, moderzy już się za to wzięli, polecam słynny mod OOO ( czyli Oscurio's Oblivion Overhaul ) który zmienia mechanikę gry, jest bardziej jak w morku czyli jak pójdziesz tam gdzie nie trzeba już na początku to normalnie wpier.... dostaniesz :D Co do twojej wypowiedzi to mam pytanie: to w Oblivionie jest Dagoth Ur :?:
Kto stanie ze mna do walki ?! http://soulsick1988.mybrute.com
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
wolo
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: wolo » czw lut 05, 2009 3:43 pm

"Albo brak zaklęcia Lewitacji, ale trudno." Powiem Ci dlaczego nie ma lewitacji : oblivion jest położony na samym środku kontynentu a granice wyznaczają góry , gdyby było zaklęcie lewitacji to mógłbyś po prostu wyjść za granice Cyrodilli , natomiast morek to wyspa a wyspa jest otoczona morzem i właśnie dlatego nie ma lewitacji w oblivionie :D
Dummer [Mroczny Elf]

Wróć do „Oblivion - Ogólne”