Wasze ulubione questy

Awatar użytkownika
JAAR
Nowicjusz
Nowicjusz

Wasze ulubione questy

Postautor: JAAR » czw lis 04, 2010 9:14 pm

Tak jak w temacie napiszcie, które zadania najbardziej lubicie wykonywać i dlaczego. Ja np. lubię:
1. Questa "Whodunit" (nie pamiętam polskiego tytułu) zleconego w Mrocznym Bractwie. Zadanie to polega na eliminacji wszystkich gości biorących udział w konkursie. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że gdy dokonamy kolejnych zabójstw pozostali goście zaczną być bardzo niespokojni. Daje to fajny klimat grozy(coś jak w polskim filmie "Show"). Dlatego też zawsze mam zapasowego save'a tuż przed rozpoczęciem rzezi bo ten quest jest naprawdę klimatyczny.
2. Quest zlecony przez Kud-Ei z gildii magów w Bravil polegający na wydostaniu jej przyjaciela z otchłani jego własnego umysłu. Gość miał naprawdę niezły bajzel w głowie bo świat do którego trafiamy to prawdziwy surrealizm.
3.Quest na "Nadętej Łajbie" w Cesarskim Mieście. Gdy pierwszy raz grałem i musiałem się gdzieś kimnąć, żeby przejść na kolejny poziom, mój wybór na gospodę padł właśnie na tą (z racji dość ciekawego i przytulnego wyglądu). Jakie też było moje zdziwienie gdy podczas snu wyskoczył komunikat, że knajpa odpłyneła gdzieś na morze. Potem walka z kilkoma rabusiami i na koniec najlepsze: załatwienie herszta bandy poprzez udzielanie poprawnych odpowiedzi na jej pytania.
Naprawdę świetny quest.

Jest ich oczywiście więcej ale teraz wasza kolej. Czekam na wasze odpowiedzi.
Feel the Power of TOASTY Obrazek

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Re: Wasze ulubione questy

Postautor: Eggy » czw lis 04, 2010 10:25 pm

Najfajniejsze zadania w Obku daje właśnie Mroczne Bractwo....
W szczególności właśnie Whodunit, ale też na przykład zabójstwo Baenlina, takie skradanie się przed Nordem-Lokajem, no i w końcu ta głowa minotaura fajnie na niego spada. No i prościutkie ale jakże satysfakcjonujące zlecenie zaciukania Valena Dretha, tego małego wrednego N'wah który nam na samym początku gry dokazuje. Jeżeli chodzi o pierwszego napotkanego Dunmera w grach z serii Elder Scrolls, Ja tam wolę Jiuba z Morka, facet jest miły i troskliwy, nie to co ten cienki bolek Dreth.... :P
Ale wracając, bardzo utkwiły mi w pamięci ostatnie zadania dla Szarego Lisa, mają w sobie klimat takiego średniowiecznego Mission: Impossible,
:spoiler: W końcu mamy wykraść jeden z Pradawnych Zwoi, od których nazwę wzieła seria najlepszych RPG-ów na świecie!!! :koniec spoilera:.......
No i w Drżących yspach fajny jest ten Quest z Miastem Duchów... I dostajemy za niego unikalny hełm Hrabiego Cirriona.... :D
A, no i jeżeli o SI chodzi to moje ulubione zadanie z Main Questa to doprowadzenie Xellidan do stanu używalności, by potem ogłądać show z udziałem trzech niefortunnych awanturników... Ja zawsze między opcjami Śmierć/Obłęd wybieram tę drugą..... :twisted:
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » pt lis 05, 2010 3:55 pm

Eggy pisze:Najfajniejsze zadania w Obku daje właśnie Mroczne Bractwo....

prawda :P ogolnie nie mam ulubionego questa jesli chodzi o dark brotherhood aczkolwiek ich (jego w/e) pozwalaja sie wczuc w mroczny klimat (ow wow) ^^
zawsze gdy zaczynam gre w obka odrazu dolaczam do mrocznego bractwa.
anyway w pamieci siedzi mi quest gdzie wchodzilismy do obrazu (doslownie) i ukazywal sie nam malowany swiat z trollami
Obrazek

Awatar użytkownika
Quarra
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Quarra » sob lis 06, 2010 1:59 am

Ja także uwielbiam mroczne bractwo a moja ul. misja to ta w której musisz wrócic kanałami do więzienia aby zabić tego Darko (czy jak mu tam )
X|x((+MorrowinD+))x|X

Awatar użytkownika
Bohdan
Sługus
Sługus

Postautor: Bohdan » czw mar 24, 2011 8:27 pm

Mój ulubiony to też ten w obrazie i śnie lubię nietypowe lokacje.
Tak mówią norskie legendy

Awatar użytkownika
lukass00
Moderator
Moderator

Postautor: lukass00 » pn mar 28, 2011 11:22 pm

Dobry był quest z trolami, obrazem i terpentyną. Był dość oryginalny w przeciwieństwie do innych questów z pod znaku "idź i przynieś lub idź i zabij". Quest na "Nadętej Łajbie" też był fajny bo był "niespodziankowy" :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » śr kwie 13, 2011 9:24 pm

Oczywiście wszystkie zadania MB a szczególnie z zabiciem Darko. Podobała mi się też ta "Niespodzianka" na Nadętej Łajbie oraz ten z Obrazem. Poza tym chyba nie było innych Ciekawych poza "Idź zabij i przynieś". Oblivion przerodził się w jakiś świat "Mini Herosów" i Magicznych Wróżek. Oblivion niczym poza grafiką nie przewyższa Morka a już napewno nie Questami :P .
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » śr kwie 13, 2011 9:39 pm

No oryginalny nie będę,

Quest z obrazem a raczej w obrazie i rozpuszczanie rysunkowych trolli, no i MB które było jedyną sensownie zrobioną gildią (minus przedstawienie MB w oblivionie jako grupki czcicieli jakiegoś bożka śmierci który wcześniej był przedstawiany raczej jako odpowiednik greckiego chaosu niźli spersonifikowanego bytu), szkoda tylko że była strasznie liniowa (eh niestety przecież to oblivion :( )i nie mogliśmy np przeciwstawić się rozkazowi oczyszczenia sanktuarium, ah i bym zapomniał questy z SI dawały radę, można było pobawić się w inkwizytora którego nikt się nie spodziewał! No i oczywiście było nam bliżej poznać Sheogoratha (Sheo i Haskil praktycznie biją na łeb reszta łoblvionowych NPC)
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Orok-gro-Winter
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Orok-gro-Winter » śr maja 09, 2012 9:50 am

Mój ulubiony quest to właśnie mroczne bractwo gdy zabijałem członków dłoni jak ii samego matiasa czy jakoś tak ktory mi to zlecił

Wróć do „Oblivion - Questy”