Save

Speedu
Nowicjusz
Nowicjusz

Save

Postautor: Speedu » ndz maja 01, 2011 11:44 am

Otóż jestem po 2 zmienianiu systemu (Najpierw była Vista, reinstall na Viste i niedawno zmieniany system na Win 7). Męczyłem się na innych forach z tym problemem, nikt nie odpowiadał. Przeglądałem strony, czy ktoś może miał taki problem, natrafiłem na waszą stronę. A więc przedstawie problem:
Gdy zmieniałem system poraz pierwszy na Viste dane mi się zmieszały z poprzednim systemem. Oczywiście w Oblivionie miałem około 480 save'ów. A więc zreinstalowałem system, dane przeniosłem na dysk przenośny. Od razu zainstalowałem Obliviona, kopiuje Folder z dokumentów na nowy dysk systemowy. Wchodzę do gry, klikam "Wczytaj", patrzę tu sobie, a tu około 188 savów... ( :shock: ). Mógłby ktoś mi coś na to poradzić...? OCZYWIŚCIE DANE NIE BYŁY ZASTĘPOWANE, NIC W TYM FOLDERZE NIE ZMIENIAŁEM WIĘC DANE CHYBA SĄ. Proszę o szybką pomoc :mrgreen:

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Re: Save

Postautor: Warnthor » ndz maja 01, 2011 12:08 pm

Nie masz przypadkiem za mało miejsca na dysku? Może masz błędy z tymi Save'ami? Masz oficjalną wersję Obka z Patchami? Takie problemy mogą się pojawić w niespatchowanym Oblivione. Możliwe również że podczas kopiowania uszkodzone zostały Save'y, i ich nie czyta.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Speedu
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Speedu » ndz maja 01, 2011 1:27 pm

30 GB wolnego miejsca chyba wystarczy :D. Mam oficialną wersję, chyba (nie czaje tego :mrgreen:). Instalowałem Patche z SuperSellera. Wszystkie inne, filmy z vegasa, projecty, zdjęcia i Savy zostały przekopiowane pomyślnie... :|

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » ndz maja 01, 2011 1:51 pm

W takim razie jedyny sposób to granie od początku lub ostatniego Save'a. Raczej nikt ci nie pomoże ponieważ nie spotkał się z takim problemem.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Speedu
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Speedu » ndz maja 01, 2011 1:54 pm

Ehh... No dobrze, dziękuje za starania ;)

Awatar użytkownika
Snusmumriken
Administrator
Administrator

Postautor: Snusmumriken » pn maja 02, 2011 12:18 am

Żeby było jasne:
- miałeś system Vista / Obka >> 480 save
- reinstall na to samo i nadal >> 480 save
- install 7 / obka i nagle >> 188 save

Zgadza się? :D

Sprawdzałeś czy w katalogu z zapisanymi stanami gry do Obliviona znajduje się rzeczywiście około 480 plików save?

Jeśli jest tam tylko te 188, to wiadomo... nie skopiowałeś wszystkich starych plików
>> zobacz na przenośnym dysku czy masz tam 480 plików save...

Jeśli masz 480 plików save na nowym systemie, to wyszukaj taki plik, który nie wyświetla się na ekranie ładowania i załącz go na forum...

Speedu
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Speedu » wt maja 10, 2011 5:47 pm

Snusmumriken pisze:Żeby było jasne:
- miałeś system Vista / Obka >> 480 save
- reinstall na to samo i nadal >> 480 save
- install 7 / obka i nagle >> 188 save

Zgadza się? :D

Sprawdzałeś czy w katalogu z zapisanymi stanami gry do Obliviona znajduje się rzeczywiście około 480 plików save?

Jeśli jest tam tylko te 188, to wiadomo... nie skopiowałeś wszystkich starych plików
>> zobacz na przenośnym dysku czy masz tam 480 plików save...

Jeśli masz 480 plików save na nowym systemie, to wyszukaj taki plik, który nie wyświetla się na ekranie ładowania i załącz go na forum...

Znaczy się no... e... było ukryte to w 20 folderach, po czym jednego nie mogłem otworzyć... :mrgreen: To na tyle... dzięki :D

Wróć do „Oblivion - Pomoc techniczna”