Zniknięcie save z gry

artur7
Nowicjusz
Nowicjusz

Zniknięcie save z gry

Postautor: artur7 » pn mar 09, 2009 5:23 pm

Mam problem. Zainstalowałem oblivion (wersja podstawowa bez dodatków z supersellera), po czym patch v1.2, patch superseller oraz patch polonizujący. Nie instalowałem żadnych modów ani dodatków. Zaszedłem całkiem daleko - 22 poziom, zaliczone główne zadania i gildie. Raz włączam grę, klikam na ikonkę, włączam grę, a tam jest tylko "new game" (nie ma zapisanych stanów gry). Sprawdzam documents/my games/oblivion, a tam tylko ustawienia konfiguracji grafiki : blendSettings, Oblivion oraz rendererInfo (bo przed tym włączeniem gry pojawiły się ustawienia). Na komputerze nic nie było robione (żadne nowe programy, kombinacje z sysemem, usuwanie plików - jednym słowem NIC). Po prostu savy zniknęły. Razem z Obkiem mam na kompie zainstalowane około 6-7 gier. Savy zniknęły również z Juiced 2. Z całej reszty są. Próbowałem przywracać system, DataRecovery, tryb awaryjny, reinstalka gry, skan najnowszym antywirusem, ale nic nie pomaga. System Vista, 2,4 Ghz, 2GB RAM, GeForce 8600GT. Jak odzyskać savy??

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Re: Zniknięcie save z gry

Postautor: Sebastian » pn mar 09, 2009 7:01 pm

Może przypadkiem coś kliknąłeś, a zważywszy, że to tylko z "dokumentów" i masz Viste to różne rzeczy mogą się zdarzyć. Przeszukaj cały komputer uwzględniając nazwy save'ów. Jeśli ich nie ma to na 80% ich nie odzyskasz.
EDIT: Licz się z tym że będziesz musiał zacząć "nową grę"
Ostatnio zmieniony pn mar 09, 2009 7:37 pm przez Sebastian, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

artur7
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: artur7 » pn mar 09, 2009 7:30 pm

Przeszukałem wszystko (łącznie z nazwami plików), nic nie znalazło.

Awatar użytkownika
Lothar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Lothar » wt mar 10, 2009 7:14 pm

Użyj mocy Easy Recovery, albo innego programu do odzyskiwania danych 8-)

Wróć do „Oblivion - Pomoc techniczna”