Problem z modami, pomocy!

kociara
Nowicjusz
Nowicjusz

Problem z modami, pomocy!

Postautor: kociara » czw kwie 09, 2009 5:58 pm

Nie wiem czy ten temat był już poruszany ale mam pewien problem...
No więc kiedy instaluje jakiś mod musi byc on spakowany w folderze, jeśli jest że tak powiem "luzem" nie chce działac. (może nie wyrażam się zbyt profesjonalnie... sory) Czy ktoś by mi coś poradził? Czy da się coś zrobic żeby wszystkie mody działały? Czy ktoś ma podobny problem? Czego to może byc wina?

MojaUkrytaMoc
Nowonarodzony
Nowonarodzony

Re: Problem z modami, pomocy!

Postautor: MojaUkrytaMoc » czw kwie 09, 2009 6:30 pm

kociara pisze:Nie wiem czy ten temat był już poruszany ale mam pewien problem...
No więc kiedy instaluje jakiś mod musi byc on spakowany w folderze, jeśli jest że tak powiem "luzem" nie chce działac. (może nie wyrażam się zbyt profesjonalnie... sory) Czy ktoś by mi coś poradził? Czy da się coś zrobic żeby wszystkie mody działały? Czy ktoś ma podobny problem? Czego to może byc wina?

Moda rozpakowujesz w folderze Data Files, klikasz na ikonę gry, wyświetli ci się menu, w "pliki danych" jakoś tak, zaznaczasz mod by działał. Musisz pamiętać ze niektóre mody potrzebują dodatków, czyli nie wystarczy mieć podstawą wersje gry. To chyba tyle, a no jeszcze jest podobno jakiś program co pozwala wrzucić mody. Ale nie pamiętam jak się nazywa. Poszukaj tutaj na str. może jest. Pozdrawiam pa^^

Awatar użytkownika
Lothar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Re: Problem z modami, pomocy!

Postautor: Lothar » pt kwie 10, 2009 8:44 pm

Osobiście polecam zaopatrywać się w mody z rozszerzeniem OMOD, które ładnie sobie instalujesz i usuwasz przy pomocy Oblivion Mod Manager 8-)

Wróć do „Oblivion - Pomoc techniczna”