Dwie denerwujące rzeczy

Awatar użytkownika
Telvani
Nowicjusz
Nowicjusz

Dwie denerwujące rzeczy

Postautor: Telvani » pt lip 25, 2008 12:16 pm

Gram ostatnio w arenę. Giera chodzi mi stabilnie, tylko że muszę ją uruchamiać przez emulator bo mam system Windows XP.
Denerwują mnie 2 rzeczy:
1.Dlaczego mimo wyboru karty dźwiękowej nie ma W OGÓLE głosu?
2.Co można zrobić, aby gra się nie cięła?

Z góry dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
Lothar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Re: Dwie denerwujące rzeczy

Postautor: Lothar » pt sie 01, 2008 5:00 pm

Użyć tejże mocy: http://www.fileplanet.com/114400/110000 ... ll-Install
U mnie pomogło ze wszystkimi problemami 8-)

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » pt sie 01, 2008 8:12 pm

Lothar pisze:Użyć tejże mocy: http://www.fileplanet.com/114400/110000 ... ll-Install

Gorzej że muzyka tej instalce to niesamowity uttershit :/
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Lothar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Lothar » pt sie 01, 2008 8:47 pm

Bahamut pisze:
Lothar pisze:Użyć tejże mocy: http://www.fileplanet.com/114400/110000 ... ll-Install

Gorzej że muzyka tej instalce to niesamowity uttershit :/

No cóż, ale przynajmniej działa, jeśli ktoś nie chce się bawić z konfiguracją DOSBox'a. A i z muzyką można sobie poradzić, jak się człek troszkę pomęczy 8-)

Awatar użytkownika
pampil
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: pampil » czw sie 07, 2008 11:33 pm

Tak sie sklada ze mnie tez denerwuja 2 rzeczy a juz nie chcialem nowego tematu zaczynac. Dopieru wczoraj daggerfall'a sciagnelem sobie i troche nie ogarniam tej gry...

1. czy mozna zrobic widok z 3 osoby?
2. czy istnieje spolszcze nie do tej gry? grac w RPG po angielsku to troche zbicie... szukalem w google i nic ciekawego nie znalazlem.
Z gory dzia :geek:
Heh...

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » pt sie 08, 2008 9:10 am

pampil pisze:Tak sie sklada ze mnie tez denerwuja 2 rzeczy a juz nie chcialem nowego tematu zaczynac. Dopieru wczoraj daggerfall'a sciagnelem sobie i troche nie ogarniam tej gry...

1. czy mozna zrobic widok z 3 osoby?
2. czy istnieje spolszcze nie do tej gry? grac w RPG po angielsku to troche zbicie... szukalem w google i nic ciekawego nie znalazlem.
Z gory dzia :geek:

Na wszystkie pytania jest jedna odpowiedź NIE
Kiedyś istniała inicjatywa spolszczenia daggerfalla ale nasza ukochana beth jaz zwykle zbiła całą inicjatywę (żeby nie pytali się ich o zdanie pewnie nic by się nie stało)
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
lukasz050792
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: lukasz050792 » czw wrz 11, 2008 10:49 am

Jak chcecie pograć normalnie w Daggerfalla i Arene w Windows XP to zajrzyjcie na moją stronkę - od tego jest pole w profilu, plus tandetnej propagandzie mówimy NIE!

Jest tam do ściągnięcia Arena i Daggerfall, ale trzeba się zarejestrować.
Nie wiem czy wiesz, ale Daggerfall jako taki abandonware'm nie jest, więc mimo wszystko zakrawa to o piractwo.
Lo†har 8-)
Imię: Verter
Rasa: Nord
Klasa: Wojownik
Znak zodiaku: Cień
---

Awatar użytkownika
Soulsick
Sługus
Sługus

Postautor: Soulsick » pn wrz 22, 2008 4:22 pm

Grałem w Daggerfalla i Arene do instalek dołączny jest setup - wystarczy skonfigurować i już : "Rest well this night cause tomorrow you will reach the city of Daggerfall" :D Co do przycinającej sie Areny to wiem że tnie sie nawet po konfigurowaniu klatek w DosBOX'ie jest na to rada - nie uwierzycie jaka prosta... Zmniejsz poziom detali na minimum :mrgreen: no wiecie w koncu ta gra ma świetna grafe nie każdemu chodzi jak złoto :lol: A tak na poważnie to nawet różnicy nie zauważysz, to nie na nasze oczy, kiedyś pewnie ludzie od razu dostrzegali różnice ale dziś.... :D
Kto stanie ze mna do walki ?! http://soulsick1988.mybrute.com
Obrazek Obrazek

Wróć do „Arena & Daggerfall - Pomoc techniczna”