Polecane mody - Oblivion

Awatar użytkownika
Tleilaxu
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontaktowanie:

Polecane mody - Oblivion

Postautor: Tleilaxu » pn lip 14, 2008 10:28 pm

No właśnie, jeśli ktoś natrafił na jakiegoś naprawdę fajnego moda i uważa, że po prostu trzeba go mieć, to niech zareklamuje go w tym wątku, coby inni tyż skorzystali.
Ostatnio zmieniony wt lip 15, 2008 11:24 am przez Tleilaxu, łącznie zmieniany 1 raz.
Ale co rozumiesz przez " zgłosic się do Dagoth Ur'a?"

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Re: Polecane mody - Oblivion

Postautor: Bahamut » wt lip 15, 2008 10:36 am

Tleilaxu pisze:No właśnie, jeśli ktoś natrafił na jakiegoś naprawdę fajnego moda i uważa, że po prostu trzeba go mieć, to niech zareklamuje go w tym wątku, coby inni tyż skorzystali.

Napewno jakiegoś moda na wykopanie level scalingu, np Oscuro's Oblvion Overhaul
Mody z rodziny Unique Landscapes, zawsze to krajobraz mniej denny
Body replacery Robert's Male+Exnem's Body (gdzieś do tego drugiego można znaleść lepsze textury, i replacer wszystkich zbrój do tego ciała z SI włacznie)
Oczywiście Quarl's Texture Pack 3 dla kart minimum 512 lub QTP3 Redemized dla kart 256 (ja mam 512 ale używam tego drugiego bo mało co się różni a gra chodzi lepiej)
Jest jeszcze Tex replacer jakiegoś typka o nicku Bomet lub coś takiego
Jeszcze dwa mody Slof, podmieniacze psów i koni
Napewno fajnym modem będzie deadly reflex ulepszający walkę
Dark Nifed UI - podmieniacz interfejsu

sorry że bez linków ;p ale większość modów znajduje się na PESie bądź TES Nexus (z wyjątkiem modów slof które są wyłącznie na jej stronie)
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Tleilaxu
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontaktowanie:

Postautor: Tleilaxu » wt lip 15, 2008 11:23 am

fajne jest jeszcze archeology guild i midas spells
Ale co rozumiesz przez " zgłosic się do Dagoth Ur'a?"

Kamcioslav
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Kamcioslav » wt lip 15, 2008 1:41 pm

Mi się podobał "Thievery". Dodaje on asortyment z Thief'a. Dzięki niemu można np. wystrzelić linę po której (chyba button "z") można się wspiąć. Jest też słynny blackjack który ogłusza po uderzeniu w tył głowy.
Obrazek

simonemaster22
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: simonemaster22 » pt paź 03, 2008 8:42 pm

Mi się cały zestaw Knights of The Nine spodobał , jak jeszcze miałem Obliviona xD

sebek465
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: sebek465 » sob paź 04, 2008 7:42 am

kamicoslav a mógłbyś podać link?

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » sob paź 04, 2008 9:23 am

Kamcioslav pisze:Mi się podobał "Thievery". Dodaje on asortyment z Thief'a. Dzięki niemu można np. wystrzelić linę po której (chyba button "z") można się wspiąć. Jest też słynny blackjack który ogłusza po uderzeniu w tył głowy.

Nie Thievery tylko Thiefs Arsenal
http://tesnexus.com/downloads/file.php?id=9655
Potrzebuje on OBSE (Oblivion Script Extender) Nie ręczę że będzie działać na polskiej wersji (sam mam zainstalowaną angielską specjalnie dla modów)
http://obse.silverlock.org/
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

cerbin
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: cerbin » pt paź 24, 2008 1:18 pm

TEN Dodaje kilka nowych ras, m.in mystic elf, nową wersje khajiitów i pare innych, plus nowe fryzury i oczy dla wszystkich ras (Mroczny elf z jansymi oczami).

TEN dodaje zbroje znanze z Morka, np kościaną. Jest nawet łatka polonizująca

TEN Dodaje całą mase nowych koni, siodeł, nawet wodze dodano.

TEN zaś dodaje okulary i gogle, każde w dwóch wersjach, na oczach i na czole, tudzież zsunięte w przypadku normalnych okularów. Niby mała rzecz a jest jednym z moich ulubionych modów.

TEN jest przydatny jeśli zaczynamy grę nową rasą. Dodaje linie dialogową do tego dunmera z celi na przeciwko.

Wszystkie chodzą z polską wersją, choc oczywiście mają angielskie nazwy. Nie zauważyłam by wywalały błędy czy się gryzły.

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » pt paź 24, 2008 3:14 pm

Tak, wiem że to będzie nie na temat, ale wiecie co mnie boli?
To, że obecnie jest znacznie więcej modów do Obliviona, niż do Morrowinda :cry: . To smutne, ale ciekawe, czemu się tak dzieje, może Obkowy CS jest łatwiejszy w obsłudze? Może Oblivion daje modderom większe pole do popisu, a może Oblivion jest gorszy od Morka i potrzebuje więcej usprawnień? Nie wiem, w każdym bądź razie na PES Codziennie przybywa parę modów do Obliviona, zaś Mody do Morrowinda rzadko kiedy się pojawiają. Pewnie jak do TES V Bethesda dołączy Construction set, to wtedy już nikt nie będzie chciał modyfikować Morrowinda......

W ogóle nie wiem czemu się tak jaracie Oblivionem, ja wolę Morrowinda. O! :P
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » pt paź 24, 2008 3:34 pm

przyczyna jest to iz morrowind jest o wiele starszy (jak na moje to edytory niczym sie nie roznia) oblivion ma lepsza grafike(jak dla mnie to olac grafike lecz wiekszosc stawia to na 1 miejscu) heh i obek jest bardziej popularny
Obrazek

Wróć do „Oblivion - Mody”