Companion Share w Vampire Embrace

Tsuki222
Nowicjusz
Nowicjusz

Companion Share w Vampire Embrace

Postautor: Tsuki222 » ndz sty 12, 2014 1:49 pm

Cześć, zainstalowałem Morrowinda na nowym kompie z systemem operacyjnym Windows 8, z paroma modami(better bodies, better heads, Canithus Armamentarium, Vampire Embrace), I zainstalowałem Vampire Embrace 2.4 po tłumaczeniu konwerterem magnusa, rekomplilacji skryptów, i zapisaniu edytorze tes by upewnić się że wszystko działa, zawyjątkiem opciji Blood Inventory/Companion Share. Na początku myślałem że to może brak scripted spells, więc zainstalowałem i ten moduł po tłumaczeniu, i rekompilacji skryptów, i nadal nie działa. Stworzyłem nawet nową postać, i wyłączyłem Canithus Armamentarium, ale efekt jest taki sam, że klikam temat companion share'a, nic się nie dzieje, kończę rozmowę, wyskakuje mi okienko dialogowe zaraz po zamknięciu, i nic się nie dzieje. Wszystkie inne funkcje moda działają, za wyjątkiem tej, można coś zrobić? Vampire Embrace jest ostatnim ładującym się modem, jak wedle zaleceń readme, ale błąd wciąż występuje.

Zgred3
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Companion Share w Vampire Embrace

Postautor: Zgred3 » pn sty 13, 2014 3:00 am

Tsuki222 pisze:że klikam temat companion share'a, nic się nie dzieje, kończę rozmowę, wyskakuje mi okienko dialogowe zaraz po zamknięciu, i nic się nie dzieje. Wszystkie inne funkcje moda działają,

Moim zdaniem problem może wynikać z konwersji starymi słownikami Magnusa, które nie były kompletne i odpowiedały wersji 1.5.xxxx "Morka", czyli "Morrowind"+"Trójca"+"Przepowiednia", ale bez ostatniego firmowego patcha 1.6.1820. Jeśli w jakimś modzie robi się coś przez dialogi, to trzeba starannie sprawdzać ich spolszczenie, bo to dziedzina wrażliwa na treść napisów.

Ale mogę się mylić w tej konkretnej kwestii, poniewaz nie używałem tego moda.

Wróć do „Morrowind - Mody”