Spolszczenie "White Wolf of Lokken Mountain"

Omen
Nowicjusz
Nowicjusz

Spolszczenie "White Wolf of Lokken Mountain"

Postautor: Omen » sob gru 10, 2016 5:48 pm

Cześć, jako że to mój pierwszy post na forum, wypadałoby się przywitać, mam na imię Damian i zakochałem się w Morrowindzie zaraz po premierze. Miłość ta przetrwała próbę czasu i trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Mogę powiedzieć że poznałem wiele modyfikacji, głównie tych dodających nowe questy, i szczególną sympatią darzę moda "White Wolf of Lokken Mountain".
No i tutaj przechodzimy do sedna, dlaczego założyłem ten temat. Otóż posiadam polską wersję Morrowinda i postanowiłem stworzyć spolszczenie do wyżej wymienionego moda, ponieważ przeszkadzają mi te angielskie teksty w modzie, gdy gra jest po polsku. Aktualnie mój status prac wygląda tak, że przetłumaczyłem już wpisy w dzienniku oraz ok. połowę linii dialogowych i chciałbym zapytać czy może są jacyś chętni żeby przetestować to spolszczenie, wyłapać ewentualne błędy, których ja nie zauważyłem. No i po drugie, czy ktokolwiek jest chętny, żeby takie spolszczenie powstało? Robię je niby dla siebie, ale nie będę samolubny i się podzielę, bo jestem pewny że wiele osób odbiło się od tej historii tylko dlatego że jest po angielsku, a szkoda bo jest naprawdę świetna :)

No dobra, rozpisałem się, czekam na wasze opinie na ten temat :)

Wróć do „Morrowind - Mody”