Kowalstwo - Czy opłacalne?

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Kowalstwo - Czy opłacalne?

Postautor: Warnthor » pt gru 30, 2011 8:57 pm

Jak sądzicie, czy kowalstwo w Skyrim jest opłacalne. Ja sądzę że na niskim poziomie, wydasz na materiały 100 szt. złota, a za sprzedaż wyrobów, 50 szt. złota. W Smoczej zbroi część materiałów zastępują łuski/kości ale i tak trzeba dołożyć parę sztabek stali czy żelaza. Na wysokim poziomie, będziemy tworzyć lepsze wyroby, lecz coraz trudniej o materiały. Ale jeśli się stworzy zwykły miecz dwuręczny, i ulepszy się go na mistrzowski poziom na osełce, to najprawdopodobniej będzie warty 50% więcej.

Tak więc co sądzicie? Czy kowalstwo jest opłacalne $?
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Awatar użytkownika
Lothar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Re: Kowalstwo - Czy opłacalne?

Postautor: Lothar » śr lut 01, 2012 3:17 am

Jako samouzupełniacz - nawet bardzo opłacalne. Jako źródło utrzymania - jak rozwinę bardziej to się wypowiem 8-)

Spolniczek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Spolniczek » czw mar 22, 2012 7:57 pm

Według mnie kowalstwo bardzo się opłaca ja zawsze robiłem kowalstwo im wyższy lvl tym lepsze kowalstwo

gol
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: gol » czw wrz 06, 2012 4:30 pm

pewno że opłacalne, choć wiadomo, bez zainwestowania w kowalstwo artystyczne nie zbierzesz potem plonów tej inwestycji :)

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » czw lis 29, 2012 11:37 pm

gol pisze:pewno że opłacalne, choć wiadomo, bez zainwestowania w kowalstwo artystyczne nie zbierzesz potem plonów tej inwestycji :)

Spam? Na MTV?? To niedopuszczalne! Hańba! do czego to doszło! Snusmumriken! Mixer! Gdzieżeście Panowie Admini! Na kości Shora, niech ktoś zrobi porządek, albowiem anarchia i chaos powoli ogarnia naszą ukochaną stronę! Biada nam Biada! :evil:
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Bohdan
Sługus
Sługus

Postautor: Bohdan » pt lis 30, 2012 12:50 pm

Obyś żył w ciekawych czasach golu, zły człeku spamerze wzywam potęgę administratorów i moderatorów. Zgiń przepadnij maro nieczysta.

PS:
W twoich aktach jest napisane zły człowiek, tak zły człowiek a przecież nie to testowaliśmy

-GLaDOS
Tak mówią norskie legendy

Wróć do „Skyrim - Ogólne”