Na którym Gothic'u najbardziej się zawiedliście.

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » pt maja 13, 2011 8:50 am

Ja osobiście zawiodłem się na G4 ponieważ przerodził się z RPG, w sieczkę jak Oblivion. Nie można było nigdzie wrócić tylko iść do przodu i zabijać. Nie trzeba się było wogóle uczyć bo nasz bohater sam wszystko ćwiczy.

Wasza Kolej
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Awatar użytkownika
Outlawer
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Na którym Gothic'u najbardziej się zawiedliście.

Postautor: Outlawer » pt maja 13, 2011 2:13 pm

Mi się niezbyt podobał Gothic 3 , bo moim zdaniem, też zamienił się w taką sieczke, Oswobodzić miasto po mieście, nie było to specjalnie trudne, fabuła już jakaś nie ta....
Każdy jest panem swego losu, lecz nie każdy o tym wie.

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » pt maja 13, 2011 6:37 pm

Cóż. W G3 przynajmniej można było zginąć. G4 można było przejść na 1 poziomie w skórzanej zbroi i Zardzewiałym mieczem. Podczas Avansu po prostu wchodzisz w Staty, podwyższasz sobie władanie bronią i to wszystko. A fabuła jeszcze gorsza niż w 3. Śniący zamiast być taki jak w G1, w G4 jest zwykłym Demonem. Fabuła pochrzaniona bo dodali jeszcze jaką "boginię". Nie można było spać siadać itp. Tylko iść z mieczem i siekać.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
Outlawer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Outlawer » pt maja 13, 2011 6:54 pm

W G4 jeszcze nie grałem, ale z tego co słyszę nie tylko od Ciebie to nie sądzę żebym za dużo stracił.

A tak jeszcze przy okazji, to myślę, że w G3 też było trudno o to by zginąć, wystarczyło stanąć w rogu i machać mieczem trudno było wtedy zginąć.

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » sob maja 14, 2011 8:38 pm

Osobiście, na samym początku gry, bez kodów dedałem chyba z 10 razy podczas uwalniania miast. Potem jak trochę pod ćwiczyłem już mniej ale i tak sporo.

Obrazek

Tak się rozwija umiejętności w G4.

W każdym zadaniu nie było rzeczy typu "Przynieś", "Porozmawiaj", a jedynie "Zabij", "Zabij i przynieś", "Zabij i okradnij", "Jak się nie zgodzi to Zabij" (a w takich sytuacjach zawsze się nie zgadza.
Obrazek

Awatar użytkownika
Outlawer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Outlawer » sob maja 14, 2011 9:07 pm

Ech, szkoda, że Gothic się tak zmienił :/

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » ndz maja 15, 2011 7:07 pm

Bo to nie jest wogóle Gothic. Jest to "Arcania - A Gothic Tale", jednak niektórzy wolą ją nazywać Arcania: Gothic 4
Obrazek

LordAndreKB
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: LordAndreKB » pn lip 25, 2011 11:43 am

Gothic 3 koniec końców nie jest zły, fajnie się gra i wykonuje mało zróżnicowane questy (bardzo rozwinięty świat i te relacje między "grupami". A jeśli chodzi o oswobadzanie miast - ja tam wolę niszczyć terrorystów (znaczy buntowników). Walka jest trochę gorsza niż w pierwszych dwóch częściach, ale może być.
Najgorzej wypadła "arcania" (a skąd zmiana tytułu zamiast po prostu G4? Właśnie dlatego, że to już nie Gothic), która po prostu dobija. Kto nie grał, ten nie stracił - aczkolwiek nie powinien się wypowiadać. Tyle tylko powiem, że lepiej wydać pieniądze na Wiedźmina 2 lub czekać na Skyrim.

Spolniczek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Spolniczek » wt lut 28, 2012 6:03 pm

Ja grałem we wszystkie cześci (z wyjątkiem arcani i nk ) i dla mnie najlepiej wypadła ,,jedynka''

może i świat nie jest zbyt duży ale reszta jest świetna

No i co do rozczarowania to chyba g3 jakimś dziwnym sposobem na 2lvl zabiłem trolla strzelając do niego z łuku :D

sk.kamil6
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: sk.kamil6 » wt cze 26, 2012 7:52 pm

Słyszałem o G3 i G4 niedługo zagram mam małe problemy. Te części chyba są najgorsze do kolegów słyszałem o co
chodzi, że niby w Gothicu 3 jesteś boss i siadasz na tronie Robara. :cry: Według mnie to bezsens. do tego stwory z gry wogule niepodobne nie podobne do tych z 1 i 2. Co do 4 to samo stwory niepodobne do siebie, z fabuły gry wiem że nie jesteś Bedzimem (kolejny minus) i musisz Go obalić ponieważ miał złe rządy. :( Zagram ale wątpię żebym był pod jakimkolwiek wrażeniem.
THIS IS SKYRIM

Wróć do „Saga Gothic - Ogólne”