Co zrobiliście najbardziej głupiego w Morrowind?

Awatar użytkownika
Crezer
Nowicjusz
Nowicjusz

Co zrobiliście najbardziej głupiego w Morrowind?

Postautor: Crezer » sob lut 05, 2011 8:13 am

Cześć , zapraszam do wypowiadania się , może być ciekawie :].
To ja zaczne.
Pare lat temu , z 2lvl , chodze po mapce (Bez kodów.).Aż doszłem do jakiegoś miejsca :Dagoth Ur (Nie wiedziałem kiedyś że tam jest boos xD)zastanawiałem się , jak wejść , ale wtedy byłem nie ogarem , i nie załważyłem tej dźwigni ;D , Na całe szczęście , bo bym odrazu nie żył ;D.

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Re: Co zrobiliście najbardziej głupiego w Morrowind?

Postautor: Eggy » pn lut 07, 2011 3:26 pm

Taka Mała przestroga: Nigdy, ale to NIGDY nie używajcie kodu TCL (toggle collision) w Jurcie Chana Urshilaku. Ja tak kiedyś zrobiłem, i co się stało? Sul Maatul przeleciał przez podłogę w czarną otchłań, i tyle go widziałem. Pamiętam jego smutne spojrzenie, gdy zapadałsię pod ziemię..... No i potem nie mogłem dokończyć Mainquesta..... :cry:
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
ARHIZ
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: ARHIZ » śr lut 09, 2011 11:02 pm

Ja ustawicznie skaczę z wysokich budynków, typu najwyższa wieża Telvanni, szczyt Dzielnicy Przybyszów itd. Cała zabawa polega n tym, żeby przeżyć upadek nie używając czarów.
Poza tym, bawię się w skoki od punktu A do B (skok na 100 + Zwój Lotu Ikara/Jakiś "skoczny" artefakt), czyli np. z Pałacu Viveka do krateru Dagoth Ur (moje największe osiągnięcie). Teraz planuję wskoczyć na najwyższą wieżę Firewatch (TR), tylko jeszcze nie wiem skąd...
I jeszcze taki szczególik, jak idę na pielgrzymkę to zawsze mam dwie porcje łajna, jedną "daję" Vivekowi, a drugą zjadam :twisted:
Poza tym jestem poważnym Redoraninem.
Obrazek
Mody i fantasy by ARHIZ

Teea had Siie ha'n Ahsathajalaah ahheade'eej as Sii'ej Sakaas jun as Sii'ej Sahtazisii.
To czy jesteś barbarzyńcą, nie zależy od twej krwi, a od twych czynów.

gogolintown
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: gogolintown » pt lut 11, 2011 4:11 pm

Najgłupszą rzeczą jaką zrobiłem to zabicie viveka,całej Balmory,Seady Neen i sadrich Mory.
Ach to byly czasy.
A drugie to:
na solestheim(tak to sie pisze?) znalezłem ebonowe strzały mordu.
Poszedłem wtedy do Dagoth Ur i strzeliłem w to serce i co sie stało...nic!Dagoth Ur nadal mnie naparzał i DEAD!

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » czw lut 17, 2011 11:40 pm

Ja raz miałem tak:

Walczę z Almalexią tnę moim Płomieniem Prawdy, Almelexia miała tylko jedną kreskę życia i wtedy na zakończenie użyłem własnego czaru Gniew Viveka i nagle... Bum, Zwycięstwo, ale gdy białe światło zaklęcia znikneło zobaczyłem Własne martwe ciało na podłodze. Najwyraźniej zadziałało zaklęcie odbicia u niej.

Innym razem:

Gram Nordem, pokonałem Hircyna, mój bohater z radości krzyczy "Zęby mnie swędzą", wlazłem na najwyższą górę, znalazłem piękny kwiatek tojadu, powąchałem i zjadłem( nie grałem wilkiołakiem), wracam do thirsk, idę schodami i nagle zapadam się pod ziemię i słyszę przeraźliwy krzyk "uhhh" koniec :lol: .
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Mahazel
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Mahazel » czw lut 24, 2011 5:25 pm

mój najgłupszy błąd to stworzenie czaru który odbierał hp przeciwnikowi i dawał mi:)
niby nic tylko że 100hp/30s/50m:P
bez kodu nie dawałem rady (uparte 0% szans)
i grzywnę miałem coś około 30000 ale nie pamiętam dobrze:P

Awatar użytkownika
Bohdan
Sługus
Sługus

Postautor: Bohdan » czw lut 24, 2011 9:08 pm

Zabiłem wszystkie npc z nawiedzonej posiadłości w vivek a tą potrzebną do wykonania wątku głównego przyblokowałem drzwiami i cały czas była na minie wściekła zrobiłem sava i zabiłem viveka
Tak mówią norskie legendy

Awatar użytkownika
Outlawer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Outlawer » czw maja 12, 2011 8:05 pm

ja najgłupsze co zrobiłem to to, że dałem się zabić szczurom
Każdy jest panem swego losu, lecz nie każdy o tym wie.

CHRYST
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: CHRYST » pt lut 03, 2012 7:21 pm

Ja miałem też fajną przygodę. Pierwsze dni, kiedy zdobyłem Morka Złotą edycję. Pisało, że oba dodatki (Tribunal i Bloodmoon) instalują się automatycznie, to sadziłem, że od razu będą działać. Wiedziałem z opisu opakowania że Bloodmoon będzie się dziać na jakieś wyspie - adekwatnie zrozumiałem, że nie na Vardenfell (czy jak tej wyspie leci) - więc postanowiłem z Seyda Neen wpław na ową wyspę się dostać...
Po pół godzinie wpływania (o dziwo za ten czas nic się na mnie nie rzuciło o.o') nagle widzę coś wielkiego i czarnego z kilkunastoma mackami na "horyzoncie" pod wodą, zaciekawiony podpływam bliżej, a tu jeb - 8 czy nawet 10 Dreughów rzuciło się na mnie i wpie... zjadło moją postać w 2 sekundy na śniadanie :|

Gdy wbiłem 37 poziom popłynąłem tam znowu i to ja sobie z nich zrobiłem śniadanie ( takie owoce Morza :twisted: )

buncyk123
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: buncyk123 » czw kwie 05, 2012 8:04 pm

moje lepsze akcje to :
1) bedac pod wpływem zaklecia lewitacji z kapliczki skierowalem sie na zwiady - zwiedzilem ze 3 twierdze, 8 ruin i mase jaskiń aż dotarłem na czerwoną góre gdzie wlazlem do komory serca nawalajac dagotha i serce z powietrza.(bezskutecznie)
2) wlazlem z kusza i magicznymi bełtami na dom w balmorze i bawilem sie w snajpera :) tak mi sie spodobalo ze stworzylem oddzielna postac do czyszczenia calego morrowind ;)
3) używalem lotu ikara by skakac z morrowind na solstein a nawet z solstein na srodek oceanu. ( na ziemi niepraktyczne bo można dupe potluc)

Wróć do „Morrowind - Ogólne”