Co zrobiliście najbardziej głupiego w Morrowind?

Awatar użytkownika
REDSUN
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Co zrobiliście najbardziej głupiego w Morrowind?

Postautor: REDSUN » czw lip 26, 2012 1:25 pm

[size=200]1. Ja jak grałem na mojej postaci to (na kodach) tepłem sie do Tw. Smutku i napierdalałem na wszystko co sie rusza, potem jak wruciłem to miałem chyba 8-) 100000 8-) grzywny 8-) (o ile dobrze pamiętam) i całe Ebonheart na mnie leciało wszyscy wieśniacy strarznicy i inne mendy i wyrzutki.
2.Raz koło Seyda Neen spadł taki koleś co miał zwoje skoku (chyba 100).
No to wziąłem urzyłem no i skoczyłem ,leciałem tak długo ze poszedłem se zrobic herbate 8-) (naprawde możecie mi wierzyć) i jak wruciłem to jeszcze leciałem.
PS. Jak spadłem to sie zabiłem. :lol:
[/size]

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » pn sie 06, 2012 6:44 pm

REDSUN pisze:[size=200]1. Ja jak grałem na mojej postaci to (na kodach) tepłem sie do Tw. Smutku i napierdalałem na wszystko co sie rusza, potem jak wruciłem to miałem chyba 8-) 100000 8-) grzywny 8-) (o ile dobrze pamiętam) i całe Ebonheart na mnie leciało wszyscy wieśniacy strarznicy i inne mendy i wyrzutki.
2.Raz koło Seyda Neen spadł taki koleś co miał zwoje skoku (chyba 100).
No to wziąłem urzyłem no i skoczyłem ,leciałem tak długo ze poszedłem se zrobic herbate 8-) (naprawde możecie mi wierzyć) i jak wruciłem to jeszcze leciałem.
PS. Jak spadłem to sie zabiłem. :lol:
[/size]

Większych liter się nie dało?
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Dante190884
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Dante190884 » czw lis 20, 2014 2:24 pm

Najgłupsza rzecz z mojej strony to próba zjednoczenia się z Dagoth Ur'em. Chciałem razem z nim dokończyć budowę nowego boga Akula - Chana, zniszczyć Septimów i wypędzić przybyszów z Morrowind.

Niestety, zorientowałem się, że sam jestem przecież takim przybyszem i dalej byłem już "tym dobrym" ehh...

Wróć do „Morrowind - Ogólne”