Max pancerz

Awatar użytkownika
Krzysiek23
Nowicjusz
Nowicjusz

Max pancerz

Postautor: Krzysiek23 » śr gru 25, 2013 8:52 pm

Witajcie
Czy 300 pancerza w morku to max?
mial ktos wiecej??
Rasa:Ork
Poziom:42
Pancerz:296

mkreft
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Max pancerz

Postautor: mkreft » śr sty 29, 2014 6:46 pm

Przede wszystkim twój pancerz(KP) zależy od kilku czynników.
1. Jakość twojej zbroi. Im lepsza zbroja tym wyższe jej bazowe kp, najwyższe to chyba koło 100, tylko niektóre artefakty tyle mają. To jak bardzo jakość zbroi wpływa na twoje kp zależy od slotu - kirys wpływa bardziej niż taka rękawica.
2. Twoja biegłość w danym typie pancerza. Im jest wyższa tym wyższe kp danego przedmiotu tego typu. Postać z "ciężkim pancerzem" o wartości 5 będzie miała bardzo niską wartość kp nawet na daedrycznych elementach.

A teraz praktyka. Najlepsze artefakty z tego co się orientuję dają kp 300 przy ciężkim pancerzu na 100. Nie jetem pewien co do hełmu Odrena Niedźwiedziej Łapy. Wynika z tego że jeżeli nasza umiejętność ciężkiego pancerza nie przekroczy setki to powyżej 300 nie pójdziemy.

Ale ta umiejętność może być dużo wyższa dzięki zaklinaniu, zaklęciom itp.
Co więcej zaklęcia typu "tarcza" dają bezpośrednią premię do kp, a również mogą być "na stałe". Taka ebonowa zbroja ma chyba tarczę.
No i wreszcie można użyć CS-a i stworzyć niezwykle skuteczną zbroję. To się ociera o oszustwo, no ale co tam.

Zatem nie ma jakiegoś odgórnego limitu osiągalnej klasy pancerza. Niewykluczone że gdyby wybuildować postać tylko pod KP to osiągnęłoby ono zawrotne wartości. Tyle że klasa pancerza daje tylko zmniejszenie obrażeń przy fizycznym ataku, a im silniejszy atak tym słabsze zmniejszenie, więc takie buildowanie mija się z celem.
Mam nadzieję że pomogłem ;)

miki127
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Max pancerz

Postautor: miki127 » pt lut 28, 2014 8:51 am

Ja mam zbroje po wyżej 500 bo mam 99 LVL
Gothic i Morrowind ządzą

Wróć do „Morrowind - Ogólne”