Parodia Morrowind Trzeciej Ery Tramiel

miki127
Nowicjusz
Nowicjusz

Parodia Morrowind Trzeciej Ery Tramiel

Postautor: miki127 » pt lut 28, 2014 8:46 am

Mam pytanie do wszystkich czy ktoś z was zauważył buga w grze bo ja tak i bardzo mi pomógł :).

Player->additem skeleton_key 1000000000000000000

Zamiast wam dodawać ciężar to odejmuje.Jeżeli odkryliście ten bug to pisać w komentarzach:).

Teraz parodia morrowind :)

Dawno dawno temu w czasach trzeciej ery tramiel czy jakoś tak wybuchła wielka wojna między Nervarem i Dagothem Urem .Dagoth miał po swojej stronie Dumerów i dwemerów Neverar zaś innych mieszkańców morrowind .Swiątynia pod władzą Viveka kiedy vivek obserwował pole bitwy na czerwonej górze to mieszkańcy tramiel modlili siłę by ta wojna się skończyła.Vivek chciał w końcu zabić Nervara ale tego nie zrobił bo by obalił sam swoją dumę i świątynie jadby to zrobił to by obalił świątynie i ludzie nie wierzyli już w świątynie a Vivek byłby już pośmiewiskiem.powróćmy do wojny trzeciej ery tramiel. Kiedy Nerverarwalczył z dagothem wtedy dagoth otrzymał śmiertelny cios ale nie za bardzo utopił się w lawie na czerwonej górze ale się nie zabił tylko pozostał w uśpieniu ale słudzy Dagotha Ura wypełnili wole pana i zabili Nervara.Kiedy Vivek się o tym dowiedział nie był zaskoczony tylko wiedział jak to się skończy ale kiedy przypłynął niewolnik miał on swoje przeznaczenie miał zostać Neverarem wcielonym kiedy Vivek zorientował się że Neverar powrócił znaczy usłyszał to był zaskoczony przecież on ma jego prawowitą rzecz Upiorną Opoke z Czerwonej góry jak skończyła się wojna między Dagothem Urem a Neverarem.Jak Wcielony został Horratorem trzech wielkich rodów i Neverarem czterech obozów to miał się zdłośić do niego w bardzo ważnej sprawie Czyli pokonanie Dagotha Ura.Oto koniec historii trzeciej ery tramiel :).
Gothic i Morrowind ządzą

Wróć do „Morrowind - Ogólne”