Jak zabić gościa w Tw. Smutku

Awatar użytkownika
REDSUN
Nowicjusz
Nowicjusz

Jak zabić gościa w Tw. Smutku

Postautor: REDSUN » sob gru 04, 2010 4:54 pm

Jestem w tw. Smutków po teleporcie wychodzę na dziedziniec i idę do bramy do świątyni.Wchodzę a tam taki gość chcę kasy no to daje mu 100,500,1000.W końcu mówię że więcej nie mam. Obraził się i zniknął.Po jakimś czasie wracam tam i ten sam gość w zbroi ebonowej chcę mnie zabić bo nie dostał więcej kasy.Nie mogę się go pozbyć a jak walę z czarów i łuku to przychodzi straż i płacę grzywnę. Co robić.

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Re: Jak zabić gościa w Tw. Smutku

Postautor: Sebastian » sob gru 04, 2010 5:21 pm

Jeśli on cie zaatakował i przyleciała straż to znaczy, że grzywnę musiałeś mieć wcześniej.
Jestem miłym fanem The Elder Scrolls Morrowind, Oblivion oraz Skyrim :)

Awatar użytkownika
Bahamut
Administrator
Administrator

Postautor: Bahamut » sob gru 04, 2010 7:32 pm

Chodzi ci zapewne o Geanora, jedyną radną jest ominąć go szerokim łukiem bo to kawał sukinsyna jest, mi się udało go położyć dopiero pod koniec dodatku,
Some people play Oblivion with 200+ mods. It is said that those people lost their minds through searching,downloading and testing thousands of thousands of mods. What they all try to accomplish is to create a perfect Oblivion which only exists for themself, their own world, their own Oblivion. Their harddisks full, their minds mad.

Awatar użytkownika
Kosmo
Moderator
Moderator

Postautor: Kosmo » ndz gru 05, 2010 12:24 am

MojaUkrytaMoc pisze:Ale macie problemy nie lepiej iść do baru kupić z 30 filinów czy mazety :D koleś dostanie takiego powera ze jeden cios z miecz i koleś leży martwy, a nie szukanie bez sensu na kolesia jakiś czarów lub specjalnych mikstur czy broni by go zabić, łatwiej użyć kodu jak polecił kolega Eggy TGM albo iść do karczmy i kupić trochę trunków :mrgreen: ja tak załatwiłem tego kolesia strażnika Almalexi^^hihi ;)
PS. no chyba ze niema kasy na trunki to trzeba poszukać innych rozwiązań.

Taki temat już był...

Bahamut pisze:Chodzi ci zapewne o Geanora, jedyną radną jest ominąć go szerokim łukiem bo to kawał sukinsyna jest, mi się udało go położyć dopiero pod koniec dodatku,

Pisze się Gaenora. :D
Jeszcze jedno nie "radną", tu nie ma wyborów samorządowych :lol: tylko "radą".
I kolejna rzecz... koniec zdania kończy się kropką, a nie przecinkiem. ^^
Mixer pisze:4. Nie życzymy sobie żadnych FaLoWaNyCh TrEśCi, P0k3|\/|0|\|0|/\|(pokemonów), wulgaryzmów itp. w postach

Sorry za wytykanie błędów, ale mam dziś dobry humor. :lol:

Jakbyś tak dawno przechodził dodatek też by ci pamięć szwankowała ;p
Ale pewnie to znak aby przestać modować i przejść grę raz jeszcze...

To ja już może nie będę się odzywał, bo jeszcze stracimy dobrego modera... :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
REDSUN
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: REDSUN » pt gru 31, 2010 1:56 pm

No właśnie nie mam grzywny a straż przychodzi bo jest taka zasada w grze że jak on zacznie atak to wtedy moge go zabić ale jak nie i ja zacznę atak to wtedy dostaję grzywnę.

Artix Neverar
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Artix Neverar » pt gru 31, 2010 2:23 pm

Ja tam go ojechałem na kodzie tgm. :mrgreen: Na początku cały czas mnie dedał, nawet skombinowałem sobie adamantytową zbroję i nic! I tak jak ktoś mówił wcześniej, lepiej wiać. On będzie gonić zygzakiem, my prosto uciekać. ;)

Leon78657
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Leon78657 » śr sty 19, 2011 11:11 am

Jest parę sposobów na zabicie Gaenora

uno: zaopatrzyć się w złote ostrze mnóstwo najlepiej samoróbek mikstur kondycji szybkości i zdrowia,oraz jakiś lepszy secik, wtedy idziemy i czekamy aż Gaenor zaatakuje, po tym biegniemy do wody, która jest z boku mapy tam płynąc do tył wodą cały czas pijemy mikstury na kondycję i zdrowie i trzepiemy goniącego nas Elfa ze złotego ostrza czy innej daedrycznej klingi.

duo: zaopatrzyć się w dobry łuk dobre strzały i możliwie jak najwięcej mikstur lewitacji wtedy po ataku lewitacja i łuk i przysiadając na dachu świątyni czy jakimś drzewie szyjemy do niego przez 30 minut do 1h z łuku a ż padnie czy będzie miał tak mało życia że damy radę go dogonić.

trio: tworzymy czar lewitacji na cel oraz na siebie , rzucamy lewitację na Gaenora oraz na siebie i uciekamy jak najwyżej się da, jak wiadomo efekt czaru po jakimś czasie się kończy jednak to my możemy rzucić czar na siebie po raz drugi nim upadniemy na ziemię Gaenor już nie i w ten oto sposób zlatujemy używając lewitacji bądź powolnego opadania by zebrać ebonową zbroję trupa którego zgon wg koronera nastąpił w wyniku upadku z dużej wysokości

są jeszcze metody kombinowane, w każdym razie nie polecam czarów gdyż delikwent ma odbicie.

Awatar użytkownika
Eggy
Pradawny
Pradawny

Postautor: Eggy » ndz lut 13, 2011 9:38 pm

Najłatwiejszy sposób: TGM + Setstrength 999999, i jednym machnięciem ulubionej broni wymazujemy Gaenora z egzystencji. ^^
I once was an Adventurer, just like you. But then I took a fireball in my face.......

Tudzież Dur'zah Ammunsirnaabi, w PBFie.

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » czw lut 17, 2011 11:24 pm

Ja za pierwszym razem powaliłem go techniką "Atak wycofującego się bohatera" czyli po prostu cios-ucieczka. Za drugim razem powaliłem go rzutkami śmiercionośnych piorunów, złote ostrze i pełna daedryczna zbroja.
Można też wypróbować mod Give Your Order i wziąć ze sobą cały garnizon Strażników :lol:
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Wróć do „Morrowind - Ogólne”