Bohdan Opijmorda

Moderatorzy: Eggy, Kosmo

Awatar użytkownika
Bohdan
Sługus
Sługus

Bohdan Opijmorda

Postautor: Bohdan » pn gru 26, 2011 12:12 pm

Imię i nazwisko: Bohdan Opijmorda

Rasa: Nord

Gildia:Mistrz Gildii Wojowników

Historia: Bohdan to nord wywróżone mu że zginie w knajpianej Bójce. Co nie przeszkadza mu przemierzać dwemerowe ruiny i daedryczne świątynie urodzony w skyrim prawdziwy nord mistrzem gildii został niedawno ale ma już plany rozwoju jej. Zna się na posługiwaniu toporem i ciężką zbroją

Wygląd: 220cm wzrostu piwne oczy brązowe długie włosy

Cechy: walczy dwuręcznym toporem nosi ciężką zbroję.

Charakter: nerwowy niespokojny niecierpliwy ale honorowy.

Umiejętności:

- myślenie bez ruszania ustami

-czytanie

-topór

-ciężka zbroja

-przemiana

Ekwipunek:

Stalowa zbroja pełna

dwemerowy topór wojenny

3 mikstury zdrowia

kodeks gildii wojowników

100 smoków
Tak mówią norskie legendy

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Re: Bohdan Opijmorda

Postautor: Warnthor » pn gru 26, 2011 5:39 pm

Bohdan Opijmorda? Przecież wyraźnie w przykładowej karcie postaci było napisane że to ma być klimatyczny nick. Jak nie możesz samemu wymyślić skorzystaj z Generatora imion fantasy, wybierz któryś i zamień chociaż ten "Opijmorda" bo człowiek zawału dostaje.

Historia... o wiele za krótka. Zobacz sobie na moją historię lub Egge'go. I popracuj nad gramatyką bo nie dość że krótkie, to jeszcze niezrozumiałe. I to ma być historia naszej postaci. Czyli co się z nią działo od urodzenia, a nie opis dnia.

Wygląd. Za krótki. Jeśli już nie możesz go rozwinąć, to chociaż popracuj nad gramatyką i pododawaj przecinki żeby chociaż wyglądało

Wygląd: 220cm wzrostu, piwne oczy, brązowe długie włosy.

Cechy postaci: Czyli co nasza postać potrafi, a czego nie. Zobacz sobie na moją kartę, albo Egge'go.

Charakter: Rozwiń trochę i przede wszystkim, pododawaj przecinki bo tak jak teraz napisałeś, to to samo jakbyś napisał "nerwowyniespokojnyniecierpliwy ale honorowy."

Umiejętności:

Eee... myślenie bez ruszania ustami? To nie wiem, ale chyba spędzasz za mało czasu z ludźmi.

- czytanie i pisanie - tutaj jest dobrze jeśli dodasz to pisanie.

Nie wiedziałem że topór to jest umiejętność. Może w Morrowindzie to tak jest opisane ale nie w PBF. Po prostu przeczytaj uważnie moją kartę albo Egge'go

Przynajmniej ekwipunek zrobiłeś w miarę dobrze.

Dopóki nie poprawisz karty, nie będziesz mógł być mistrzem. Uważnie przeczytaj moją kartę, albo Egge'go. Za takie karty normalnie od razu się uśmiercało ale teraz są święta więc daruję :P .

I dodaj jeszcze Umiejętności Bojowe(zobacz na przykładowe podanie, w dziale podania, lub na inne karty).

Jak skończysz napisz posta
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » pt gru 30, 2011 4:55 pm

lekko sie wtracajac "opijmorda" pasuje jako imie dla norda :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » pt gru 30, 2011 8:02 pm

Może i tak, ale reszta karty to po prostu jakiś żart.

btw. Bardziej by pasowało Opij-Morda
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Wróć do „Karty postaci”