Ten-Który-Uderza

Moderatorzy: Eggy, Kosmo

Awatar użytkownika
Oplowy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw gru 29, 2011 3:46 pm

Ten-Który-Uderza

Postautor: Oplowy » czw gru 29, 2011 4:56 pm

Imię i Nazwisko: Ten-Który-Uderza

Wiek: 28 lat

Rasa: Argonian

Gildie:
Gildia Złodziei- Arcyszpieg


Historia: Ten-Który-Uderza to klasyczny przedstawiciel rasy Argonian. Nikt ważny dla społeczeństwa, do tego śmierdzący bagnami. Do tego złodziej. Faktycznie, coś w tym jest. Urodzony, a jakżeby inaczej, na Czarnych Mokradłach od maleńkości nie odznaczał się niczym szczególnym. Wychowywany w ubóstwie, żył w skromnym szałasie gdzieś na jakimś trzcinowisku. Wielokrotnie w czasach swej młodości Ten-Który-Uderza (jest to imię które przybrał w wieku lat siedemnastu) opuszczał rodzinne śmiecie by udać się do pobliskiej wioski na, jak to nazywał, łowy. Z wioski wracał najczęściej obwieszony świecidełkami, z tobołkiem w którym udało mu się upchnąć nieco ubrań, czy też jakimś napitkiem. Rodzina nie potępiała go. No bo z jakiego powodu? Przecież się z nimi dzielił, pomagał przetrwać trudniejsze dla nich dni.
Lata mijały, a Ten-Który-Uderza dorastał. Wkrótce wiele osób dostrzegło w nim potencjał. Potencjał złodzieja. Racja, poruszał się nie tylko szybko niczym ogarnięty szałem wojownik kwama, ale i cicho niczym śmierć. Inną rzeczą, która mogła dziwić tych, którzy go dobrze znali, była broń Tego-Który-Uderza. Nie tyle broń, co jej brak. Argonian nie używał, a i nie używa nadal broni, którą, na ten przykład, mogło być jakieś krótkie ostrze, jakie to najczęściej wybierają jego koledzy po fachu. Prawda jest jednak taka, że Ten-Który-Uderza nie lubił odbierać życia. To znaczy nie tym, których obrabiał. Przecież na to nie zasłużyli. Dlatego ćwiczył sztukę walki nazywanej przez niego Miękką Pięścią, gdzie nie liczyła się siła fizyczna, ale szybkość oraz zwinność walczącego. Prowadziło to do kolejnej ciekawostki dotyczącej Argoniana. Nie nosił pancerzy. Żadnych. Idąc na akcję nie przejmował się tym, że płócienna koszula nie powstrzyma ciosu topora, który może go dosięgnąć, o ile nie będzie wystarczająco cicho. On wiedział swoje. Argonian naprawdę nieźle opanował sztukę unikania i uchylania się przed ciosami.
Lata mijały. W wieku lat dwudziestu żądza wędrówki zwyciężyła i Ten-Który-Uderza rozpoczął wędrówkę. Wędrówkę długą, mozolną, a jednak od czasu do czasu obfitującą w jakieś interesujące wydarzenia. Jakie? A chociażby taka ucieczka przed bandą sześciu podróżujących nordów którym nie za bardzo spodobał się fakt, że Ten-Który-Uderza pożyczył sobie ich mieszki. Czy też wtedy, gdy dunmerski mag raził magicznymi błyskawicami w Tego-Który-Uderza tylko dlatego, że argonian oszukał go i przywłaszczył sobie wielki klejnot dusz który był wart pokaźną sumkę. A jednak Temu-Który-Uderza jakimś cudem zawsze udawało się wyjść cało z opresji. Prawie zawsze. Tylko czasem ktoś albo odrąbał mu końcówkę ogona, albo w jego ramieniu wylądowała strzała żądnego zemsty kusznika.
Wkrótce argonian nawiązał kontakt z gildią złodziei pełną podobnych mu oszustów w Balmorze. Innym razem przemierzając kanały Vivek uciekając przed pogonią natknął się na jakieś zamknięte drzwi. I na kolejne. Wrodzona ciekawość kazała mu otworzyć te skomplikowane zamki. Gdyby wiedział, co będzie czekało go po drugiej stronie... Odnalazł tam siedzibę Morang Tong, tej sławnej gildii skrytobójczej. I, co najbardziej go zdziwiło, nie zabili go gdy dobierał się do skrzyni w jednym z ich magazynów! Zamiast tego złożyli mu propozycję- albo będzie robił dobry użytek ze swoich talentów pomagając im, albo.. No po prostu go zabiją. Ten-Który-Uderza, co było proste do przewidzenia, natychmiast zgodził się służyć skrytobójcom. Jak na razie nie otrzymał jedynie jeden kontrakt. Kontrakt na grubego, starego, obleśnego Khajiita, któremu z przyjemnością skręcił owłosiony kark. Aktualnie przebywa gdzieś w pobliżu Seyda Neen, a czego szuka, wie najprawdopodobniej tylko on sam.

Charakter: Prawdziwie neutralny, ze skłonnościami do charakteru neutralnego złego. Jest zwyczajnym złodziejem. Kradnie, bo chce się po pierwsze najeść, a po drugie zdobyć fortunę. Zazwyczaj spokojny, na jego gadziej gębie widnieje szelmowski uśmiech. A jednak nie posiada żadnych zahamowań, by zabić drugą osobę. Zazwyczaj długo planuje każdy ruch.

Wygląd: Przeciętnej budowy ciała szczupły Argonian. Ten-Który-Uderza ma około 165 wzrostu. Po jego ruchach widać, że jest niezwykle gibki, skoczny i wysportowany. Ubiera się zazwyczaj w płócienne koszule i zwykle spodnie. Jednak to przykrywka. W rzeczywistości nie jest wcale znowu taki biedny i czasem można go spotkać ubranego w zieloną szatę ze zdobieniami lub odzianego w kosztowną zieloną koszulę ze złoconymi mankietami.

Cechy postaci: Naprawdę niezły w walce wręcz. Uniki i wywody opanował do perfekcji. W dodatku nie obca mu akrobatyka. Jest też oczywiście szybki i cichy, jak to przystało na złodzieja. Nie jest żadnym głupcem, ale to inteligentnego uczonego mu daleko. Od niedawna włada zaklęciami z dziedziny iluzji, jego talent w tej dziedzinie objawił się już w dzieciństwie, gdy rozmawiał z pewnym przejezdnym magiem. Mag stwierdził, że Ten-Który-Uderza posiada wrodzony talent do tej dziedziny magii, aczkolwiek będzie musiał go zacząć rozwijać, by owego daru nie zatarł czas. Argonian posłuchał jego rady i rozpoczął kształcenie w tej dziedzinie. Początkowo z ksiąg, później pobierał nauki u znajomego z gildii złodziei.

Umiejętności:

- Czytanie i pisanie

- Iluzja

- Walka wręcz

- Bez zbroi

- Skradanie się

- Zabezpieczenia


Umiejętności Bojowe:

Walka wręcz- 50

Iluzja- 40

Ekwipunek:

-Elegancka koszula (zielona)

-Eleganckie spodnie (szare)

-100 smoków

-Profesjonalny Wytrych

-Profesjonalna Sonda
Ostatnio zmieniony pt gru 30, 2011 2:21 pm przez Oplowy, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny
Posty: 462
Rejestracja: czw lut 17, 2011 3:03 pm
Lokalizacja: Możliwie najdalej

Re: Ten-Który-Uderza

Postautor: Warnthor » czw gru 29, 2011 6:02 pm

Wszystko jest w porządku. Jednak najpierw, musisz napisać podanie, aby dołączyć do gildii i wogóle grać. Zajrzyj do działu "Podania". Po prostu skopiuj to co tutaj napisałeś i wstaw do swojego podania.

btw. Niestety, ale jeszcze nie mamy mistrza gildii złodziei(jeśli chcesz, możesz nim zostać).

btw2. Każdy nowy gracz zaczyna z 100 szt. złota.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth


Wróć do „Karty postaci”cron