Podanie - Jarvis Aragon

Moderatorzy: Eggy, Kosmo

Adit78
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob lis 29, 2008 11:32 am

Podanie - Jarvis Aragon

Postautor: Adit78 » pt gru 30, 2011 2:05 pm

Imię i nazwisko: Jarvis Aragon

Wiek: 30

Gildia: Gildia złodziei

Rasa: Berton

Historia: Jarvis pochodzi z High Rock. Przez większość życia był strażnikiem w mieście Daggerfall, jednak opuścił straż i wyruszył na poszukiwanie przygód. Jego pierwszym przystankiem było Hammerfell, gdzie pierwszy raz spotkał się z złodziejami, samemu będąc okradzionym. Potem wyruszył do Cyrodiil, gdzie zamieszkał na kilka miesięcy, ale przestało mu starczać pieniędzy i musiał się wyprowadzić. Udał się do Elsweyr. Tam dołączył do Kajiickich rozbójników, ale ta praca zaczęła go nużyć, gdyż przejeżdżało tamtędy coraz mniej karawan. Wyruszył więc do Kajiickiego miasta, gdzie przez przypadek, zobaczył na ulicy sakiewkę. Wziął ją sobie, i kupił za to sztylet. Gdy szedł sobie ulicą, zauważył ogromny tłum ludzi. Spośród tych ludzi zauważył osobę, której sakiewka była przypięta z tyłu, na cienkim sznurku. Przeciął więc sznurek i przywłaszczył sobie sakiewkę. Spodobało mu się to i zaczął wieść żywot złodzieja. Pewnego razu, straż przyłapała go na okradaniu pewnego wpływowego człowieka, i musiał uciekać. Wyruszył do Vvardenfell gdzie pierwszą rzeczą jaką zrobił, to przyłączył się do gildii złodziei.

Charakter: Skryty. Rzadko coś mówi chyba że jest potrzeba. Gdy ludzie pytają się go o coś patrzy na nich groźnym wzrokiem i obraca się na pięcie. Pomimo groźnego wyglądu, jest podstępny i wścibski. Zawsze szuka okazji na łatwy zarobek.

Wygląd: Średniej wielkości mężczyzna, ma krótkie, ciemnobrązowe włosy. Ma niebieskie oczy i nosi czarną pelerynę, która jak sam kiedyś powiedział, pozwala mu na bycie niewidzialnym przez kilka sekund.

Cechy Postaci: Szybki i zwinny, lecz nie umie walczyć bronią dwuręczną, a i dłuższymi mieczami słabo sobie radzi. Walczy sztyletami lub krótkimi mieczami. W otwartej walce nie miałby szans, ale umie zabijać z ukrycia. Dobrze się skrada i jest mistrzem w kradzieży kieszonkowej. Gorzej już sobie radzi z otwieraniem zamków i kradnięciem przedmiotów z półek. Potrafi dobrze wmieszać się w tłum.

Umiejętności:

- Czytanie i pisanie

- Iluzja

- Skradanie się

- Kradzież kieszonkowa

Umiejętności bojowe:

Krótkie ostrze - 60

Łuk - 40

Awatar użytkownika
Oplowy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw gru 29, 2011 3:46 pm

Re: Podanie - Jarvis Aragon

Postautor: Oplowy » pt gru 30, 2011 3:02 pm

Jak dla mnie okej. Historia treściwa, wszystko zgodnie z założeniami świata gry, imię dobre, umiejętności zresztą też. Tak więc Akcept

Przekopiuj to teraz do działu Karty Postaci i dodaj sobie ekwipunek, a potem pozostaje już tylko cieszyć się grą ;)


Wróć do „Podania”