Gdzie są przedmioty zabrane przez strażników?

Marta Saylor
Nowicjusz
Nowicjusz

Gdzie są przedmioty zabrane przez strażników?

Postautor: Marta Saylor » czw lis 08, 2012 12:10 am

Kochani,

Pytanko takie jak w tytule, zadaję bo okoliczności mnie zmuszają. Dostałam jedno z pierwszych zadań od Habasi Słodkie Usta żeby przynieść jej dwemerowe artefakty od gościa z Hla Oak. Poszłam tam i je ukradłam. Bierę też tą laseczkę niewolnicę z piwniczki i idziemy do Balmory. W Balmorze strażnik każe mi płacić grzywnę. Płacę i po krzyku. O wszystkim zapominam i idę dalej. Po zrobieniu kilku pomniejszych questów wracam do Habasi, patrzę a tu nie mam artefaktów. Dobra - orientuję się dopiero w tym momencie że strażnik razem z grzywną bierze tez i przedmioty:/ Za gapowe się płaci. :oops:

Za późno żeby wczytać wcześniejszego save - od dłuższego czasu robilam tylko quick save:/

Moje pytanko więc zaczyna być uzasadnione. Czy jest jakieś miejsce gdzie strażnicy składują "pożyczone" przedmioty? Podobno nic w przyrodzie nie ginie:) Jeśli tak to rozumiem, że takie miejsce powinno być w każdej lokacji?

Co do alternatywnej wersji wykonania zadania: Byłam już w dwemerowych ruinach w pobliżu Balmory i Fortu zanim jeszcze poznałam i polubiłam Habasi:) Pojęcia nie mam komu opchnęłam wszystkie dwemerowe rzeczy jakie tam znalazłam:/
Zatem nasuwa się drugie pytanko: czy te artefakty można znaleźć też w innych ruinach? Na razie żadnych innych dwemerowych ruin nie widziałam. Wolałabym jednak odzyskać te zrabowane u cwaniaczka, które straż gdzieś ma.

Awatar użytkownika
Bohdan
Sługus
Sługus

Re: Gdzie są przedmioty zabrane przez strażników?

Postautor: Bohdan » pn lis 12, 2012 3:05 pm

O Jezu, idziesz do fortu księżycowego i jest tam taki item "skrzynia z napisem dowody"
rzucasz kameleona 75% i otwierasz Hurra twe eq tam jest.
Tak mówią norskie legendy

Wróć do „Morrowind - Questy”