Ród Hlaalu - Budowa Twierdzy

Awatar użytkownika
Crezer
Nowicjusz
Nowicjusz

Ród Hlaalu - Budowa Twierdzy

Postautor: Crezer » wt lut 01, 2011 8:10 pm

Dobra.Więc tak.Wybudowałem już Twierdze ,zatrudniłem Górnika , Kopalnia już działa , ale jeden problem...Czytając z poradnika , musze wynająć Strażnika.Poszłem do gidli Wojowników , do tej osoby co była opisana w poradniku , ale nie miała żadnej funkcji aby wynająć strażnika.

Leon78657
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Ród Hlaalu - Budowa Twierdzy

Postautor: Leon78657 » śr lut 02, 2011 10:40 am

znaczy że go zabiłeś to się zdarza

Awatar użytkownika
Crezer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Crezer » śr lut 02, 2011 11:15 am

Aha , dzięki.A można gdzieś jeszcze wynająć?Bo chce mieć całą twierdze skączoną.

Awatar użytkownika
REDSUN
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: REDSUN » śr lut 02, 2011 3:19 pm

JA mam problem bo twierdze już mam i idę do tego gościa o co mi ją zbudował (tego w siedzibie hlallu nie na placu budowy)i on mi mówi że mam się do niego zgłośić jak bede potrzebować twierdze odpowiednią dla członka rodu.Nie wiem co mam robić :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: :cry:

Awatar użytkownika
Crezer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Crezer » śr lut 02, 2011 3:22 pm

@UP
Jestem Z Tobą! :D
Mam tak samo :D

Awatar użytkownika
qwerty00
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: qwerty00 » śr lut 02, 2011 3:56 pm

REDSUN pisze:JA mam problem bo twierdze już mam i idę do tego gościa o co mi ją zbudował (tego w siedzibie hlallu nie na placu budowy)i on mi mówi że mam się do niego zgłośić jak bede potrzebować twierdze odpowiednią dla członka rodu.

Sprawdź czy nie wyrzucono Cię z rodu, jeżeli nie to pewnie źle przeczytałeś co mówi. MOŻLIWE, że powiedział "odpowiednią dla członka rady". Jeżeli tak to musisz po prostu awansować

Awatar użytkownika
Crezer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Crezer » śr lut 02, 2011 4:07 pm

Awansowałem na Ojca , pisze że może (Inny error) , ale że potrzebuje tej cholernej ochrony kopalnii...Proszę o pomoc :/

Leon78657
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Leon78657 » śr lut 02, 2011 10:36 pm

awans + kopalnia a najlepiej jak dla was solucje do misji

Twierdza
Aby osiągnąć rangę Ojca Rodu, należy posiadać własną twierdzę. Chcąc zdobywać kolejne rangi, trzeba twierdzę rozbudować. W celu rozpoczęcia jej budowy, należy pójść do siedziby Wielkiego Rodu Hlaalu w Balmorze i porozmawiać z Drilerem Dondosem. On zleci nam przyniesienie aktu ziemskiego oraz pozwolenia na budowę. Akt ziemski kupimy od Barena Alena w Skarbcu Hlaalów w Vivek. Pozwolenie na budowę dostaniemy od księcia Vedam Drena. Jeśli nie będzie chciał go dać za pierwszym razem, to mała łapówka powinna załatwić sprawę. Zanosimy oba dokumenty z powrotem, a następnie czekamy kilka dni. Możemy w międzyczasie sprawdzić co się dzieje na budowie. Następnie należy pójść do Drilera Drondosa, który powie nam, że budowa została ukończona. Aby do niej dojść, należy wyjść południową bramą z Balmory i iść wzdłuż rzeki.

Teraz musimy załatwić kwestię dochodów twierdzy - trzeba znaleźć sobie kopalnię. Jedyną możliwą jest Shurdan-Raplay, w której to trzeba uleczyć królową oraz zdobyć górników. W celu tym należy udać się do Gnisis i pójść do Abelmavia. Ilasour Tunsamiran, mieszkający w tym samym mieście, może zostać naszym górnikiem. Po powrocie poinformują nas, że trzeba odczekać kilka dni (dokładnie 5), kiedy to twierdza zostanie rozbudowana. Po rozbudowie okaże się, że trzeba zatrudnić strażników. Najlepiej pójść do Gildii Wojowników w Balmorze i porozmawiać z tamtejszą szefową. Zaoferuje nam Fjorgeirna za 1000 smoków. Oprócz tego, trzeba będzie jeszcze zabić bandytów z pobliskiej jaskini (co jest dość łatwe i przyjemne). Gdy tego dokonamy, będziemy mogli śmiało rzec, że twierdza jest gotowa.
Nie jestem autorem solucji, ale zajeło mi jej znalezienie około 1 minuta

Awatar użytkownika
Crezer
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Crezer » ndz cze 19, 2011 12:03 pm

No , to raczej już nikt nie pomoże? Jak tak to do zamknięcia. :/

Heh. Nadal nikt nie zamknął :P
Odpowiedź sam znalazłem : Musiałem patcha do tej misji pobrać ;D

No to skoro problem rozwiązany... kłódeczka.

Wróć do „Morrowind - Questy”