Zamek Karstaag

cholera
Nowicjusz
Nowicjusz

Zamek Karstaag

Postautor: cholera » ndz kwie 24, 2011 10:43 pm

Mam problem z tym questem : http://www.uesp.net/wiki/Bloodmoon:The_Castle_Karstaag

Po pierwsze nie mogłam sie dostać do zamku (droga podwodna), nie było wejścia (widać je było na mapie ale nie było go w rzeczywistości) , przy pomocy konsoli przedostałam sie przez skałe za którą znajdowało się wejście. po wejściu podchodzę do tego całego Krisha, ale on nie chce ze mną gadać. Nie wiem co w tej chwili zrobić. Miałam już wcześniej troche problemów z innymi questami w Tribunalu, zainstalowałam jakiegoś patcha i później było już ok aż do teraz :C spotkał sie ktoś z takim problemem?

JanEP09

Re: Zamek Karstaag

Postautor: JanEP09 » pn kwie 25, 2011 1:50 pm

Możesz też łatwo ominąć Krisha:

An alternative fix for both (or if Krish dies) is to teleport yourself to the next room,

Kod: Zaznacz cały

CenterOnCell "Solstheim, Castle Karstaag, Banquet Hall"

cholera
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: cholera » sob kwie 30, 2011 6:33 pm

Jak wpisuje ten kod to nic sie nie dzieje :C

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » sob kwie 30, 2011 6:50 pm

Dostałeś wpis do Dziennika? Masz Oryginalną wersję Bloodka? Jeśli nie to takie problemy mogą się pojawić. Jeśli masz Oryginalną to spróbuj wczytać do momentu zanim dostałeś zadanie. Poszukaj w Internecie jakichś Patch'y, pogrzeb w CS, lub po prostu... idź naprzód.
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

cholera
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: cholera » wt maja 03, 2011 8:09 pm

Ok, już wszystko ok. Zainstalowałam jakiegos patcha.

Sprawa załatwiona, zamykam.

Wróć do „Morrowind - Questy”