Klan Quarra

KonG
Nowicjusz
Nowicjusz

Klan Quarra

Postautor: KonG » sob cze 14, 2008 7:20 pm

Mam problem. Otóż stałem sie wampirem, ale nie mogę do wampirów wstapić. Rozmawiałem z szefową, zabiłem zbuntowanego wampira, a ta mi mówi, że jestem bezwartościową istotą.
Maxymalny level to 84

Awatar użytkownika
lukass00
Moderator
Moderator

Re: Klan Quarra

Postautor: lukass00 » sob cze 14, 2008 7:32 pm

Jeśli zabiłeś Iraraka to znaczy, że już wykonujesz questy dla rodu Quarra. A te opinie na temat Twojej osoby wynikają po prostu z mało przyjaznego charakteru wampirów i to raczej się nie zmieni. ;)
Obrazek

KonG
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: KonG » sob cze 14, 2008 7:38 pm

A jak otrzymać nastepne zadanie??
Maxymalny level to 84

Awatar użytkownika
Methos
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Methos » ndz cze 15, 2008 12:08 pm

Jak zajrzałem do poradnika to pisze że najpierw z nim pogadaj i że do nie zabijasz dostaniesz 1000 smoków od niego, a potem ukatrup dziada i jego wyznawców i wracaj do tej wampirzycy i nagrodą będzie możliwość korzystania z usług w siedzibie klanu.

A następne zadanie jest że trzeba zebrać 5 ekstrawaganckich szafirowych amuletów, 2 sól pustki, serce daedry, ektoplazmy, wampirzego pyłu i czachy nagroda Amulet Quarra.

Awatar użytkownika
Dagoth Endus
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Dagoth Endus » ndz cze 15, 2008 2:24 pm

HHEHEHEH szczere ukatrup dziada jak inaczej z nim zrobiłem dał mi kase zaczełem go bluzgac on mnie zaatakował a muj summon Daedroth Go zabił
od co taki mały record :P

Derwan
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Derwan » czw sie 11, 2011 8:24 pm

hej.A w jaki sposób zaliczyc ostatnie zadanie dla klanu ?
Chodzi mi o to czy trzeba zabic dokładnie wszystkie wampiry obu pozostałych klanów czy może tak jak to przeczytałem gdzieś że wystarczy dwunastu i już ?

czekam na jakąś odpowiedź.z góry dzięki.

Awatar użytkownika
lukass00
Moderator
Moderator

Postautor: lukass00 » pt sie 12, 2011 8:17 pm

Witaj. Z tego co pamiętam to musisz chyba zabić wszytkie wampiry z innych klanów. Zacznij od kwater głównych, bo wampiry tam przebywajce trzeba zabić na pewno. Możliwe, że jeszcze będzie trzeba zabić te z grobowców, ale tego już nie jestem pewien.
Obrazek

Nelth
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Nelth » śr paź 26, 2011 2:46 pm

Witam przepraszam za odkopanie tematu ale też mam z tym problem, i z tego co zauważyłem nie da się tego zadania zrobić bo te wampiry odradzają się za szybko... jak chce już zameldować wykonanie zadania to w pierwszym grobowcu znów są wampiry. Da się wogóle to zadanie jakoś zrobić?

CHRYST
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: CHRYST » pt lut 03, 2012 5:50 pm

Nelth - też miałem z tym problem. "Zabiłem" wampiry z innych klanów po czym wróciłem do Vorliny Quuary by zameldować jej o wykonaniu zadania, ale tego zrobić się nie dało (w sensie zupełnie tak, jakbym tego zadania nie wykonał).
:twisted: W odwecie wściekłości i wampirzej frustracji połączonej z furią wytłukłem cały klan Quaara i wykonałem zadanie dl Molag Bala, by uleczyć się z wampiryzmu (innymi słowy - zlałem system). Być może jest to bug, na który gdzieś w necie jest specjalna łatka. Musisz poszukać xd

Co do tematu wątku - problem tkwi w bugu, przez który Vorlina nie chce dać nam listy składników do uzbierania, co jest kolejnym dla niej (po zabiciu Iraraka i jego wyznawców) zadaniem. Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem ten plug: http://elderscrolls.phx.pl/index.php?op ... nfo&id=195

Po jego zainstalowaniu Vorlina dała mi normalnie to zadanie.

MAŁA UWAGA: Pluga należy wgrać i uruchomić z nim save (najlepiej) z przed zabicia Iraraka (ja tak zrobiłem i pomogło).

Jesli pomogłem to super, jak nie... to trudno xd

Awatar użytkownika
Warnthor
Pradawny
Pradawny

Postautor: Warnthor » pt lut 03, 2012 6:28 pm

Pomogłeś ;) . Jednak najpierw lepiej by było spojrzeć na datę, gdyż Neltha raczej już nie ma. Ale inni gracze którzy mają z tym problem powinni to znaleźć i skorzystać ;)
Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta postaci: Warnthor Caloth

Wróć do „Morrowind - Questy”