Dekanat Prawdy

Orion07
Nowicjusz
Nowicjusz

Dekanat Prawdy

Postautor: Orion07 » wt wrz 30, 2008 6:17 pm

Jestem w tym dekanacie prawdy i mam uwolnić te... bilbliotekarke. Tyle że mam nikogo nie zabijać a wszyscy mnie atakują. Co zrobić?

Awatar użytkownika
Morrowinder
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Dekanat

Postautor: Morrowinder » wt wrz 30, 2008 6:22 pm

Ja użyłem ~ , tgm i jazda xD. Ale jeżeli nie lubisz kodów to zalecam niewidzialność, kameleona itd. Oczywiście możesz też zrobić tak:
-kupić troche miskturek życia
-zdobyć jakieś czary(bądź buty oślepiającej szybkości)
Robisz sobie szybkość i jazda :)
TES III
Legenda powraca :)

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Postautor: Mixer » wt wrz 30, 2008 6:39 pm

a po co babrac sie z miksturami? wystarczy ze bedziesz biegl. te kilka hitow odrazu cie nie zabije.
Obrazek

simonemaster22
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: simonemaster22 » wt wrz 30, 2008 7:47 pm

A dlaczego nie możesz nikogo zabić ?? Weź tgm wejdź do aresztu drogą okrężną i cię tam zaczepią to zabij.Nic się nie stanie

Orion07
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Orion07 » wt wrz 30, 2008 8:04 pm

Nie gram na kodach

Awatar użytkownika
Morrowinder
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Morrowinder » wt wrz 30, 2008 8:52 pm

simonemaster22 pisze:A dlaczego nie możesz nikogo zabić ?? Weź tgm wejdź do aresztu drogą okrężną i cię tam zaczepią to zabij.Nic się nie stanie

O ile pamiętam to za zabicie strażników w deknacie, nikt nie będzie chciał z tobą rozmawiać i wyskoczy komunikat o splamieniu się krwią strażników czy cuś.
TES III
Legenda powraca :)

simonemaster22
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: simonemaster22 » śr paź 01, 2008 6:09 am

mi to później nie przeszkadzało jak ich w areszcie wybiłem. Nikt mi tak nie mówił

Orion07
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Orion07 » śr paź 01, 2008 2:10 pm

hmmm... Bieg przed siebie mi nie wychodzi bo trzeba wytrychem otwiarac drzwi. Oni kładą mnie trzema ciosami. Nie wiem co zrobić.

Awatar użytkownika
kilver
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: kilver » śr paź 01, 2008 3:02 pm

Najlepiej wykorzystaj amulecik, który wpada przy zadaniu na drodze od Gnisis do Ald Velothi. Panienka Cię prosi, żebyś zamoczył swoją piękną zbroję i wykwintne, świeżo zakupione ciuszki i wyciągnął jej z bajora pierścionek, bo ona jest łamagą i ofiarą losu (tancerka, pfi). Jak znajdziesz pierścionek (wkurzające, bo bajoro brudne i zamulone, pierścionka nie widac, a jak usiłujesz zrobic misje w nocy to w ogóle masakra), no mniejsza o zadanie, w każdym razie zaatakuje Cie jej kumpel, zabij nieuczciwych rzezimieszków a temu, co to był taki niewidzialny zabierz amulet - 80% kameleona. Wystarczy w zupełności, w każdym razie mi wystarczył :) I strażnicy z głowy heh :) Tylko lepiej używaj wytrychów, nie kradnij kluczy, bo mogą Cię przyuważyć i lepiej zdejmij butki ;) jak podejdziesz za blisko jakiegos strażnika to mogą na oślep naiwaniać mieczem i - UWAŻAJ - często spryciarze trafiają.
GOOD NIGHT WHITE PRIDE

Altmer (Elf Wys. Rodu)
Profesja: Skrytobójca.

radomski.vis
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: radomski.vis » śr paź 01, 2008 3:05 pm

No to moze moj przyklad ci pomoze.

Wypilem miksturke latania i dostalem sie do drzwi na najwyzszym poziomie. Tam tylko trzeba skrecic w prawo i po przekroczeniu progu znalazlem sie w wiezieniu. Tam cale towarzystwo sie na mnie rzucilo, a ja lyknalem kolejna porcje latania i w... gore, naprawde smiesznie wygladali ordynatorzy probujac mnie dogonic, zanim zbiegli po schodach (mieli klopoty z poruszaniem sie pomiedzy barierkami), to juz zdazylem pogadac ze wszystkimi osadzonymi i zwiedzic cele. Cela Milo znajduje sie po prawej stronie.

Pozdr. :ugeek:

Wróć do „Morrowind - Questy”