Dekanat Prawdy

simonemaster22
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Dekanat

Postautor: simonemaster22 » czw paź 02, 2008 7:17 pm

mogłeś jeszcze ew. se zrobić paraliż na 60 sekund. To by ci wystarczyło w jedną stronę

qtec84
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: qtec84 » pn lis 10, 2008 6:55 pm

Strażników mozesz zabijać bez problemu wazne zebyś nie zabił tych juz w wiezieniu i tego głównego gościa w dekanacie ja zabijałem strazników tlyko nie zaijałem tych w wiezieniu

Awatar użytkownika
Sebastian
Starszy
Starszy

Postautor: Sebastian » śr lis 12, 2008 2:44 pm

kilver pisze:Najlepiej wykorzystaj amulecik, który wpada przy zadaniu na drodze od Gnisis do Ald Velothi. Panienka Cię prosi, żebyś zamoczył swoją piękną zbroję i wykwintne, świeżo zakupione ciuszki i wyciągnął jej z bajora pierścionek, bo ona jest łamagą i ofiarą losu (tancerka, pfi). Jak znajdziesz pierścionek (wkurzające, bo bajoro brudne i zamulone, pierścionka nie widac, a jak usiłujesz zrobic misje w nocy to w ogóle masakra), no mniejsza o zadanie, w każdym razie zaatakuje Cie jej kumpel, zabij nieuczciwych rzezimieszków a temu, co to był taki niewidzialny zabierz amulet - 80% kameleona. Wystarczy w zupełności, w każdym razie mi wystarczył :) I strażnicy z głowy heh :) Tylko lepiej używaj wytrychów, nie kradnij kluczy, bo mogą Cię przyuważyć i lepiej zdejmij butki ;) jak podejdziesz za blisko jakiegos strażnika to mogą na oślep naiwaniać mieczem i - UWAŻAJ - często spryciarze trafiają.

ale pierscien leży na samym dnie bajora w takim wglebieniu i ja go widzialem bo byl zaczarowany(chyba) pozatym mialem jeszcze tak ze ten gosc byl troche niewidzialny i w nocy mozna go bylo nie zauwazyc.
Ale do dekantu wracajac: lewitacja, kameleon lub skradanie sie ewentualnie hmm... mikstura dosk.niewidzialności na 60 sek wystarczy

Vichein
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Vichein » czw lis 13, 2008 6:05 pm

Aby uniknąć grzywny wystarczy dać się najpierw trafić nie atakując. Potem jako że to strażnik jest agresorem można go spokojnie zatłuc. Bez żadnych następstw prawnych.
Kulturalny Breton pozna Argoniankę...

Dj Maćko
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Dekanat Prawdy

Postautor: Dj Maćko » pn cze 11, 2012 7:11 pm

1.Zrób sejwa zanim tam wejdziesz
2.Po wejściu rzuć zaklęcie niewidzialności
3.Wejdź do więzienia
4.Gdy strażnicy cię zobaczą, znów rzuć czar niewidzialności i poczekaj chwilę aż się "uspokoją"
5.Wejdź do celi po prawej, porozmawiaj z Mehrą Milo
6.Użyj zwoju (albo czaru) interwencji bóstw i zwiej po rozmowie
UWAGA!!!! Powinieneś zabrać ze sobą zwój interwencji bóstw aby Mehra Milo mogła zwiać :D
SŁUŻĘ POMOCĄ :)
Pozdrawiam fanów Morka i muzyki heavy metalowej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Wróć do „Morrowind - Questy”