Problem z Dwemerową Łamigłówką

Neclord
Nowicjusz
Nowicjusz

Problem z Dwemerową Łamigłówką

Postautor: Neclord » pn sty 05, 2009 8:08 pm

witam mam własnie problem z wykonaniem tego zadanie po prostu juz 4 razy przeszukalem te ruiny a nie znalazlem tej Dwemerowaej Łamigłówki w opisie jest napisane ze jest ona w komnacie pustej dłoni ale tam tez jej nie ma nigdzie nie ma a juz wykonalem durzo pobocznych zadan moze wie ktos jak ja znalesc bo ja juz nie mam zadnych pomysłów

Awatar użytkownika
Mixer
Administrator
Administrator

Re: Dwemerowa Łamigłówka problem

Postautor: Mixer » wt sty 06, 2009 12:10 am

bylo tyle razy na forum ale ciezko jest uzyc opcji "szukaj"
http://www.morrowind.pl/galeria/dvemer.jpg
Obrazek

Neclord
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Neclord » wt sty 06, 2009 1:32 am

tak wiem ze bylo bo juz to czytalem ale mimo to nie ma tej łamigłowki wiedz za to jest ten temat bo czytalem wszystkie zamieszczone tutaj tematy na temat tego questa ale i tak nie ma jej w tych ruinach

Awatar użytkownika
Lothar
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Lothar » wt sty 06, 2009 6:28 pm

A używasz może przypadkiem jakiś modów, ewentualnie grasz na kodach czy coś w tym stylu? 8-)

Awatar użytkownika
Soulsick
Sługus
Sługus

Postautor: Soulsick » wt sty 06, 2009 10:43 pm

sam miałem za pierwszym razem problem z tym zadaniem, ale bądźmy szczerzy - kto nie miał :lol: A więc: czy wiesz DOKŁADNIE gdzie ona ma być? Bo z tego co pamiętam to tam są 2 nie połączone ze sobą komnaty, ale w jednym interiorze więc w gra rozumie że to to samo czyli komnaty pustej dłoni... A poza tym wejście jest dokładnie nad innym przez co nie za bardzo je na mapie widać.... Namieszalem ci :?: Sorki :mrgreen: Oto konkrety: po wejściu do ruin schodzisz na dół i widzisz już pierwsze dwemerowe elementy (taki balkonik) pod nim są 3 czy tam 4 pary drzwi. Olej wszystkie :lol: Wejdź NA balkonik ( wszkocz, lewituj, po prostu dostań sie tam ) będą tam drzwi które z dołu nie rzucały się w oczy, z tego co pamiętam są tylko jedne... Tam w komnacie wpier... temu co ma problem i po lewej od drzwi jest regał na jednej z półek stoi obiekt twego pożądania ;) Uważaj to na prawde małe gówienko (taki szary sześcian) więc po prostu mogłeś nie zauważyć... Mam nadzieje że pomogłem :D
Kto stanie ze mna do walki ?! http://soulsick1988.mybrute.com
Obrazek Obrazek

Neclord
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Neclord » śr sty 07, 2009 4:01 pm

dzieki wam wszystkim za pomoc nie gram z zadnymi kodami czy dodatkami ale juz rozwiazalem problem a dokladnie to odinsalowalem TES 3i ponownie zainstalowalem i zaczolem grac od poczatku tak na szybko zeby dojsc tylko do tego zadania o tej kostce i poszedłem do tych ruin i byla juz tam ta kosta mysle ze poprosu byl jakis blad w grze ;)

Dj Maćko
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Problem z Dwemerową Łamigłówką

Postautor: Dj Maćko » wt cze 12, 2012 4:44 pm

Tuż po zejściu na dół po lewej powinieneś zobaczyć skały po których możesz się wspiąć na wyższy poziom.
Gdy będziesz na górze to skręć w lewo. Zobaczysz w tedy drzwi. Przejdź do pomieszczenia, rozwal gościa i zabierz leżącą na półce po lewej dwemerową łamigłówkę, potem wróć do gildii wojowników.

Awatar użytkownika
Bohdan
Sługus
Sługus

Postautor: Bohdan » wt cze 12, 2012 5:38 pm

Neclord pisze:dzieki wam wszystkim za pomoc

więc gość dawno bo od jakiś 3lat nie potrzebuje pomocy gościu ogarnij się
Tak mówią norskie legendy

Wróć do „Morrowind - Questy”