Wezwanie Wilczego Ożywieńca

CHRYST
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: CHRYST » wt lut 21, 2012 8:23 pm

Problem z wilkołakiem mi się rozwiązał - wystarczyło w ludzkiej formie obronić Totem Szpona i Kła, a
dar Hircyne'a w postaci ostrzejszych pazurów "naprawił" słabe obrażenia wilkołaka.

Problem, z którym się teraz zmagam, to drugi dar Hircyne'a - Wezwanie Wilczego Ożywieńca. Po pokonaniu Tropicieli Skaalów podczas ich polowania na ducha niedźwiedzia Hircyne obdarzył mnie tym zaklęciem.
Po powrocie do ludzkiej formy, bardzo ucieszony z owego zaklęcia wrzuciłem je sobie jako gotowe do użycia i użyłem... I tu pies pogrzebany, a raczej wilk. Moja postać normalnie wykonuje ruchy jak przy każdym zaklęciu, pojawia się typowa przy przywołaniach aura, zużywa się mana i to wszystko, jednak sam wilczy ożywieniec się nie pokazuje. Gdy najechałem myszką na ikonkę od owego zaklęcia zdziwiłem się, bowiem ujrzałem coś takiego:

sEffectSummonCreature03

:( Nie wiem co robić i czy ktoś mógłby mi pomóc?

Nie korzystam z żadnych modów, gdyby ktoś pytał. Jedyne dodatkowe co mam to plugin na podrasowanie obrażeń Daedrycznego Zakrzywionego Miecza, ale wątpię, by to miałoby jakikolwiek wpływ na to zaklęcie.
W google też spróbowałem poszukać jakiegoś pluginu, ale poszukiwania spełzły na niczym.

Wróć do „Morrowind - Pomoc techniczna”