[Problem] Morrowind + Overhaul 1.2

makusx1
Nowicjusz
Nowicjusz

[Problem] Morrowind + Overhaul 1.2

Postautor: makusx1 » śr gru 19, 2012 12:13 pm

Witam!

Otóż niedawno naszło mnie na starego, dobrego Morka. Z tym, że z pewnym dodatkiem graficznym, modem; "Overhaul 1.2".

Zacznijmy od początku. Mam oryginała, Złotą edycję z dodatkami. Zainstalowałem ładnie, na początku Overhaul 3.0, lecz było coś nie tak z polskimi edycjami, co zauważyłem przy starcie gry... Po słowach; "Wake up!" na samym początku gry nagle zaczyna się wieszać, a w słuchawkach leci istne "techno" (W sensie dźwięk się multuje i jest tylko masa szmerów). No nic, robiłem co w mojej mocy, zgodnie z instrukcjami.. Postanowiłem zmienić wersję na 1.2. Zainstalowałem bez żadnych błędów i tym podobnych... Start gry tak jak pisali na jakimś odludziu, jeszcze przed menu. Nic nie ścina, zadowolony... Klikam "Nowa Gra" - tu to samo; "Wake up" I nagle gra świruje, zwiesza się tak, że nie można nic właściwie zrobić i w dodatku dźwięk po prostu nie do zniesienia..

Czy wiecie jak mogę to naprawić? Bardzo proszę o pomoc!

wieslawtomk
Nowicjusz
Nowicjusz

Problem Morrowind Overhaul 1 2

Postautor: wieslawtomk » wt sty 13, 2015 8:57 am

Tak Windows 8. Tak DirectX zainstalowany najnowszy. Gdzie znajdę tą opcję w MGE? mam wersję Morrowind Graphics Extender XE 0.9

Wróć do „Morrowind - Pomoc techniczna”